Zelensky پاسخ به تهمت و ادعا می کند: “این درست نیست که اوکراین یک کشور فاسد’

در اولین عمده مصاحبه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو استیضاح مقالات در اوایل این ماه در شرق اوکراین ولدیمیر Zelensky عقب رانده در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که اوکراین فاسد بود و گفت که او مایل به صحبت با رئیس جمهور دوباره.

طی مصاحبه ای در روز کنفرانس امنیتی مونیخ Zelensky گفته سی ان ان کریستین امانپور که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای فساد گسترده در اوکراین شد “درست نیست.”

“این درست نیست” Zelensky گفت: زمانی که امانپور خواندن نظرات او از مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به ماه نوامبر گذشته با “فاکس و دوستان” که در آن او به نام اوکراین “سوم-فاسد ترین کشور” در جهان است.

“هنگامی که من تا به حال یک جلسه با رئیس جمهور تهمت و او گفت که در سال های گذشته [اوکراین] چنین بود فاسد کشور من به او گفتم و باز با او من به او گفتم که ما در مبارزه با فساد ما مبارزه هر روز” Zelensky گفت.

Zelensky اضافه شده او می خواست به “تغییر تصویر” از اوکراین به عنوان یک “کشور فاسد” چرا که “این درست نیست.”

‘ما به شما در پیدا کردن زمان مناسب’: Pompeo demurs در کاخ سفید دیدار اوکراین Zelensky

دموکرات ادعا تهمت تجاوز قدرت خود را با فشار بر اوکراین برای باز کردن انگیزه های سیاسی تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن با خودداری از کمک های نظامی و کاخ سفید دیدار از اوکراین. دومین استیضاح شارژ انسداد کنگره ناشی از اتهامات ناروا مسدود کنگره توسط stonewalling کنگره تحقیقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به نام اوکراین “فاسد” با وجود Zelensky قبلی قوی انکار.

در طول استیضاح درخواست فرستاده ویژه اوکراین Kurt Volker قانونگذاران گفت که در پشت درهای بسته و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اوکراین یک کشور فاسد پر از ‘وحشتناک مردم است.'”

در طول استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل و سناتور دموکرات بود و در دفاع از رفتار خود با استناد به چه تهمت وکیل جی Sekulow به نام رئیس جمهور نگرانی در مورد “موضوع فساد در اوکراین است.”

ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی: برای رای دهندگان برنی ساندرز outranks دیگر دموکرات – و مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزش های همدلی

Zelensky از سوی دیگر گفت: تمرکز بر استیضاح و فساد توجه به مشکلات موجود در اوکراین است.

در دسامبر 2019 مصاحبه با گذشت زمان Zelensky گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار اوکراین بود فاسد بود و نه مفید “سیگنال” از آمریکا به جهان است.

“ایالات متحده آمریکا است که یک سیگنال برای جهان و برای همه است. زمانی که امریکا می گوید مثلا که اوکراین یک کشور فاسد است که سخت ترین سیگنال” او گفت: این مجله.

“آن نیست که آن چیز وجود ندارد. آنها انجام دهد. تمام شاخه های دولت خراب شد بیش از چندین سال و ما در حال کار برای تمیز کردن که کردن. اما این سیگنال از آنها بسیار مهم است” Zelensky گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه gloated بیش از تمرکز بر مشکلات در اوکراین است.

“تشکر از خدا هیچ کس را متهم آمریکا از دخالت در انتخابات آمریکا دیگر” پوتین گفت: در نوامبر سال 2019 اقتصادی فروم در مسکو با توجه به آسوشیتد پرس. “در حال حاضر آنها را متهم اوکراین” گفت: با اشاره به افشا و خنثی تئوری توطئه برخی از جمهوری خواهان شناور به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح محاکمه.

این هفته در DOJ: مغلوب ساختن پیشی جستن, William Barr و راجر سنگ ساخته شده برای یک آشفته هفته در DOJ: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

با وجود این بحث در اطراف کاخ سفید دیدار بین تهمت و Zelensky اوکراین رئیس جمهور با سی ان ان گفت او هنوز هم می خواستم به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اوکراین یک “رابطه بسیار خوبی با ما” Zelensky گفت: بعد اضافه میکند: “اگر در این راه کمک خواهد کرد که اوکراین, من آماده هستم برای تماس بعدی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در اظهارات خود در کنفرانس امنیتی مونیخ, Zelensky نیز گسترش دعوت به ناروا به دیدار کیف آسوشیتد پرس گزارش داد.

کمک: Deidre Shesgreen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>