خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من می توانم درخواست برای بیکاری برای من شغل دوم? آیا $600 اتمام می رسد ؟

در این زمان از عدم قطعیت و آمریکا در حال تلاش برای پیدا کردن پاسخ به پول خود سوال – هر چیزی از پیدا کردن یک شغل و یا مزایای بیکاری خود را به 401(k) و یا برنامه های بازنشستگی. ما می خواهیم برای کمک به شما در حرکت به امور مالی شخصی خود را در طول این بحران پس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه بالای مالی روزنامه نگاران در حال پیدا کردن پاسخ به سوالات خود را.

شما می توانید سوالات خود را در اینجا بخوانید, پاسخ برای دیگران شرح زیر است.

ما خواهد شد به روز رسانی Q&A غالبا بنابراین مطمئن شوید برای بررسی اغلب. و برای پول بیشتر و مشاوره و ثبت نام برای خبرنامه ما روزانه پول است.

اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن امور مالی شخصی خود را تجربه در طول coronavirus بحران, شما می توانید ایمیل جاش ریورا در [email protected]

خواهد امنیت اجتماعی گیرندگان دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

امنیت اجتماعی ذینفع و دیگر آمریکایی ها که نیست ثبت مالیات بر درآمد برای دو سال گذشته نمی خواهد که به هر مرحله اضافی برای دریافت یک بار چک.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت IRS را با استفاده از تامین اجتماعی داده ها به تولید پرداخت به گیرندگان که نمی پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

— مایکل کالینز

دنبال مایکل در توییتر @mcollinsNEWS.

مردم را در دوران بازنشستگی دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

تا زمانی که شما تنظیم درآمد ناخالص در سال 2019 شد و بیش از $99,000 (اگر شما فایل جداگانه) و یا $198,000 (اگر شما فایل به طور مشترک) شما دریافت برخی از پول است. قانون نمی تمایز بین کسانی که مشغول به کار هستند و کسانی که بازنشسته هستند.

— Ledyard پادشاه

دنبال Ledyard در توییتر @LedgeKing.

هنگامی که به $600 فدرال بیکاری بررسی شود.

… من اولین بیکاری را بررسی کنید اما نه 600 دلار.

این خط لوله برای این پرداخت هنوز مشخص نیست.

… من بیکار از ژانویه سال 2020 است. است $600 هفتگی سود عطف به ماسبق از آن پس یا فقط از تاریخ آن اعلام شد?

بسته به زمانی که خود دولت وارد شده به یک توافق با دولت فدرال $600 هفتگی بهره مند می تواند عطف به ماسبق به مارس 28. آن را به پایان می رسد ژوئیه 31.

… در حال furloughs واجد شرایط برای فدرال $600?

بله. اگر فرد نیست و در حال پرداخت آنها در نظر گرفته بیکار و می توانید دریافت خواهید کرد که کمک های فدرال.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من پرداخت بر اساس کمیسیون می توانم فایل برای بیکاری ؟

به طور خاص اگر شما ساعت قطع شده است و یا دفتر خود را بسته است به دلایل مرتبط با COVID-19 شما باید قادر به دریافت مزایای بیکاری. فایل شما خواهد بود در این حالت شما کار می کنند.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا من می توانم درخواست برای مزایای بیکاری برای بار دوم پاره وقت کار ؟

از دست دادن شغل دوم باعث می شود شما واجد شرایط برای بخشی از بیمه بیکاری. کشورهای مختلف قوانین مربوط به مشاغل پاره وقت اما فدرال مراقبت عمل می کند می گویند پاره وقت کارگران که تحت تاثیر پیامدهای COVID-19 می توانید کمک کنید. بررسی خود را با دولت اما شما باید قادر به گرفتن برخی از کمک.

… من کار 2 زمان قسمت شغل که یکی از آنها من ساعت قطع راه برگشت. من هنوز کار حدود 20 ساعت در هفته در یک کار است. من می تواند جمع آوری بیمه بیکاری به صورت پاره وقت کار?

آن را در دولت بستگی دارد که آیا کارگران پاره وقت می توانید دریافت مزایای بیکاری. کالیفرنیا به عنوان مثال آیا پرداخت این وجوه. فدرال مراقبت در عمل نیز می گوید: کارگران پاره وقت را به عنوان کمک اگر ساعت خود را قطع به دلایل خارج از کنترل خود. بنابراین شما ممکن است قادر به دریافت 600 دلار فدرال بهره مند شوند و همچنین, اما دوباره آن را بهترین برای بررسی خود را با دولت بیکاری دفتر

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من بیکاری منقضی شده در فوریه. آیا من واجد شرایط برای هر گونه مزایای در حال حاضر ؟

بله. اگر شما هنوز هم از کار شما باید واجد شرایط برای 13 هفته از مزایای بیکاری که دولت فدرال پرداخت خواهد شد همراه با اضافی $600 فدرال پرداخت در هر هفته.

… من به تازگی خسته من بیکاری حدود یک ماه پیش, اما من قادر به فایل آنلاین با توجه به ادعای اولیه.

بسیاری از وب سایت ها هستند و متاسفانه هنوز هم با ابتلا به مزایای اضافی ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند. رسیدن به گوشی خود شرکت به آنها بگویید که وضعیت خود را. شما ممکن است قادر به دریافت تاخیر در پرداخت خود را. و در ادامه به تماس. ورود جم به امید کاهش بیشتر کارکنان به ارمغان آورده است.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا یک مهلت قانونی برای اجاره معنی من هرگز مجبور به پرداخت اجاره بها برای این ماه ؟

آن را فقط به معنی اجاره به تعویق افتاده است. که می تواند ترک مستاجران با چندین ماه از پرداخت به دلیل زمانی که اورژانس است.

— Paul Davidson

دنبال پل در توییتر @PDavidsonusat

آیا بیمه بیکاری و چگونه می توانم آن را دریافت کنم ؟

بیمه بیکاری است که یک برنامه مشترک بین دولت فدرال و ایالات متحده راه اندازی به ارائه برخی از پول را به افرادی که در حال تلاش برای به دست آوردن یک شغل اما نمی تواند پیدا کردن یکی. به نفع گسترش یافته است که توسط یک 2.2 تریلیون دلار بسته امداد – به نام مراقبت در قانون تصویب شده توسط دولت فدرال در هفته گذشته برای کمک به نرم کردن ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس که خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور و وادار کردن اخراج میلیون ها نفر از مردم است.

“هر یک از 50 ایالت دارای یک سیستم نرم افزار آنلاین می گوید:” میشل همیشه محقق ارشد و تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چقدر بیکاری را دریافت کنم ؟

حداکثر سود بارگیری توسط دولت متفاوت است. برای مثال در فلوریدا آن را در صدر در 275 دلار در حالی که در نیویورک حداکثر $است 504. اما تحت فدرال تسکین قانون هر کس اضافی $600 یک هفته تا ژوئیه 31.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چگونه برای مزایای بیکاری ؟

برخی از ایالت ها ارائه کمتری هفته از مزایای بیش از دیگران است. اما با بیکاری در حال حاضر گسترش یافته هر کسی که هنوز هم از کار زمانی که دولت خود سود دوره اجرا می شود قادر خواهد بود به پرداخت اضافی برای 13 هفته از دولت فدرال است.

کسانی که مشغول به کار در ایالات فلوریدا که در آن دوره اولیه است که تنها 12 هفته خواهد بود واجد شرایط برای بیمه بیکاری به طور خاص ثابت به این بیماری همه گیر است که حمالت در یکی دیگر از 14 هفته.

از طریق این مراحل مختلف همه کسانی که از کار قادر خواهد بود برای دریافت کمک به 39 هفته.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا من می توانم یک فایل بیکاری ادعا می کنند اگر من برای کار خودم و یا در اجرای اقتصاد ؟

بله. مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و فرفره کارگران قادر خواهد بود برای به دست آوردن همان منافع را از طریق همه گیر کمک برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چقدر پول می توانم دریافت کنم ؟

اگر شما در حال حاضر در زمینه خود را 2019 مالیات خدمات درآمد داخلی استفاده خواهد شد آن را برمی گرداند به تعیین خود پرداخت. اگر نه خود را تا سال 2018 بازده استفاده می شود برای محاسبه خود را بررسی کنید.

افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای یک بار پرداخت تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

پرداخت خواهد شد و شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا مترجمان آزاد فرفره کارگران واجد شرایط برای بیکاری ؟

تحت همه گیر بیکاری کمک شامل محرک لایحه مترجمان آزاد و فرفره کارگران می توانند نیمی از میانگین بیکاری در دولت خود و اضافی 600 $در هر هفته.

— مرجان مورفی-مارکوس

به دنبال مرجان در توییتر @CoralMerfi

چه شرکت ها استخدام در حال حاضر ؟

شرکت در صنعت مراقبت های بهداشتی و همچنین مواد غذایی, بقال, راحتی, فروشگاه های خرده فروشی و تحویل شرکت در حال حاضر در روند توده استخدام. برای یک لیست از کارفرمایان اینجا را کلیک کنید.

Jazmin گودوین

دنبال Jazmin در توییتر @jazminkgoodwin.

سوال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>