زن جوان در قتل آتشین در اتوبان تصادف که درگیر چندین اتهام رانندگان مست

یک زن جوان کشته شد در یک آتشین چند تصادف در اوایل صبح روز شنبه در جنوب غربی اتوبان که محققان بر این باورند درگیر دو رانندگان مست, مقامات گفت.

زنجیره ای از سقوط آغاز شد در حدود 2:30 صبح شنبه در 7700 جلوگیری از اتوبان. آن آغاز شده و با یک نسبتا جزئی برخورد شامل یک موستانگ و فورد اکسپدیشن با توجه به شان Teare رئیس شهرستان هریس دادستان منطقه جنایات فضایی را بدست آورد.

راننده موستانگ است که به اتهام رانندگی در حالی که مست و سپس از ماشین به تبادل اطلاعات در حالی که هنوز در خطوط اصلی از آزادراه Teare گفت. این زمانی است که یکی دیگر از ماشین نیسان آلتیما زده دو اتومبیل از پشت. یکی از اتومبیل های درگیر و سپس گرفتار در آتش است.

شکستن به روز رسانی اخبار: دریافت خود را هوستون اخبار هشدار به صندوق پستی خود تحویل

این زن که فوت یک مسافر در آلتیما با توجه به Teare. محققان هنوز در تلاش برای تعیین این که چه کسی در حال رانندگی بود که خودرو در زمان تصادف, اما آنها بر این باورند که راننده بود دچار اختلال شود.

او گفت که ماشین بود که از مرکز شهر و تجلیل از یکی از دوستان 20 تولد. محققان به دنبال آن هستند باشگاه و همچنین با توجه به Teare.

Teare گفت ترکیبی از چندین رانندگان مست و موستانگ راننده تصمیم به خارج شدن از ماشین خود را در خطوط اصلی منجر به این زن مرگ است. این امکان وجود دارد موستانگ راننده روبرو خواهد شد به روز رسانی به اتهام مسمومیت قتل نفس و دیگران درگیر می تواند در صورت اتهام به عنوان به خوبی.

“به معنای واقعی کلمه هر کس به غیر از سفید اعزامی راننده مست بود در این وضعیت” Teare گفت. “اگر آنها به حال چپ اصلی خطوط خارج شد اتوبان و یا حتی بدست بر روی شانه هر فرد درگیر در این زنده خواهد بود. که خط پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>