بزرگسالان جوان در کنتاکی انداخت ‘کروناویروس،’ در حال حاضر یکی از آنها COVID-19.

LOUISVILLE, Ky. – کنتاکی را به طور کلی تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 163 سهشنبه با حداقل یک مورد ناشی از یک “coronavirus حزب” اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear گفت: هشدار عمل و خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به چنین تجمعات.

“این بخشی که من فرد است که می گوید همه باید آرامش را به آرامش خودم” Beshear گفت. “از آنجا که هر کسی که می رود چیزی شبیه به این ممکن است فکر می کنم که آنها غیر قابل خراب کردن است اما آن کسی که دیگری را دوست داشتم که آنها در حال رفتن به صدمه دیده است.”

“ما در حال مبارزه برای سلامت و حتی زندگی ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما,” او اضافه شده است. “آیا نمی شود به طوری سنگدلانه به عمد به چیزی و افشای خودتان را به چیزی است که می تواند کشتن افراد دیگر است. ما باید بسیار بهتر از آن است.”

Beshear گفت: عفونت یکی از 39 مورد جدید گزارش روز شنبه اما نمی گویند که در شهرستان مورد همراه بود. Beshear گفت: این فرد با حضور گروهی از بزرگسالان در 20s خود را.

“من حدس می زنم فکر آنها شکست ناپذیر flaunting جرم جمع آوری ممنوعیت,” او گفت:.

بیشتر ورزش تاخیر: 2020 Kentucky Derby بودن به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

هجوم خود-قرنطینه: کنتاکی که تست مثبت برای coronavirus حاضر به ماندن در خانه; N. J. زن به نام جعلی

در سراسر کنتاکی چهار نفر فوت کرده اند از COVID-19.

“این چیزی است که هیچ کس نباید انجام در سراسر مشترک المنافع” Beshear گفت.

“همه ما مدیون یکدیگر یک وظیفه برای محافظت از هر یک از دیگر” Beshear اضافه شده است. “و ما به سادگی نمی تواند به مردمی که در حال انجام کارهایی مثل این.”

کمک: Matthew Glowicki و بن توبین لویی پیک مجله. دنبال مندی مک لارن در توییتر: @mandy_mclaren.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>