شیکاگو — یک رویداد ورزشی با پیش تعیین شده نمره نمی استنباط شور و شوق زیادی به سلامتی و یا یک رژه. همان می رود برای یک استیضاح آزمایشی است که در آن تقریبا تمام آرا شناخته شده بودند جلوتر از زمان.

سه روز پس از این کشور بود شیفته پرچین سوپر باول سناتور در واشنگتن رفت و مورد انتظار کسب و کار از acquitting جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح و بسیاری از آمریکایی ها در جاهای دیگر رفت و با زندگی خود را به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده بود.

ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران در پی واکنش به بیانیه سنا رای گیری در جمع آوری لکه های مجزا در سه شهر مختلف — شیکاگو سان دیگو و Durham, North Carolina. هر چند تبرئه موجب چندین تظاهرات چه خبرنگاران شنیده می شود از شایع مردمی بسیار بود نه عدم علاقه اما به استعفای غیر قابل اجتناب از این نتیجه.

معامله گران Ryan Flannery و اندی Totman شد و در سرز کافه در شیکاگو هیئت بازرگانی صحبت کردن در مورد چگونه سیاست تبدیل به یک موضوع حساس است که آن را دیگر نمی تواند مورد بحث در تجمعات تعطیلات خود را به خانواده های بزرگ است.

شما همه آماده این؟: محاکمه شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد. در حال حاضر آماده برای سیاسی خرید اینترنتی.

“داستان آغاز شده و شما می دانستم که پایان داستان” گفت: Flannery که رای آزادیخواه در سال 2016 خواهد شد اما در نظر گرفتن رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. “ما می دانستیم که او می تواند استیضاح اینجا و تبرئه اینجا. این یک اپرا صابون. آن احمقانه بود. آنها رقصید دقیقا راه آنها قرار بود به رقص است. این جای تعجب نیست به هر کسی. شاید میت رامنی رای گیری در برابر او تنها واقعی اما حتی که واقعا جای تعجب است.”

در ماه دسامبر مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از رئیس جمهور را پیگیری رسیدگی به یک رقیب سیاسی در ازای آزاد کردن کمک های نظامی به اوکراین از کاخ سفید پس از آن تلاش برای جلوگیری از پرس و جو به این اقدامات است.

تهمت بود استیضاح در 230-197 رای با یک جمهوری خواه حمایت از اتهامات و دو دموکرات ها در مخالفت با آنها. او به طور گسترده ای انتظار می رود تبرئه در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که در آن دو سوم اکثریت لازم بود برای حذف او را از دفتر.

برای اولین بار در سه استیضاح و محاکمه در تاریخ ایالات متحده سنا نیست تماس شاهدان بیشتر تایید این باور است که تهمت را نمی توان محکوم کرد.

تنها رمز و راز یکشنبه نهایی شمارش و ایالت یوتا رامنی تحویل تعجب دو ساعت قبل از تماس رول رای تبدیل شدن به تنها جمهوری خواه برای شکستن صفوف. او اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ. تهمت تبرئه شد در آن مقاله 52-48.

رامنی رای دادند در برابر انسداد کنگره شارژ, ارائه, چوب خط حساب کردن که یکی 53-47 برای acquitting صرفا در امتداد خط حزب.

Totman رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما نشده است ساخته شده تا ذهن خود را در مورد انتخابات امسال. وجود دارد برخی از چیزهایی که او دوست دارد در مورد تهمت و دیگران او نمی کند و گفت که او می داند که چرا, استراتژیک, دموکرات ها خواهد تصمیم به استیضاح او.

“من موافق نیستم با این تاکتیک هستم و تا حدودی خجالت گاهی اوقات توسط رئیس جمهور ارائه خود” Totman گفت. “اما … من احساس می کنم مثل او شفاف تر از چیزی که ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی است.”

رابرت ریچاردسون, 63, یک هنرمند زندگی در شیکاگو سمت جنوب گفت: استیضاح دادگاه لازم بود اما او نگران تبرئه ممکن است با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اختیار تام به رفتار به عنوان اگر او را بالاتر از قانون است.

و ریچاردسون انتقاد جمهوری خواهان برای مسدود کردن شهود.

“چه نوع آزمایشی است ؟ آن را مانند رفتن به دادگاه برای قتل و گفتند نگران نباشید, شما در حال رفتن به دریافت این'” ریچاردسون گفت.

چند نفر را به خیابان ها از جمله بیش از 100 که جمع آوری شده در مرکز شهر شیکاگو در فدرال پلازا برای محکوم کردن حکم. بسیاری همراه شد و در کلاه و دستکش به عنوان برف سقوط کرد, برخی, برگزاری, پوستر و بنر که گفت: “هیچ کس بالاتر از قانون” و “رای آنها را.”

“کل این دادگاه بود شاهد” گفت: Chicagoan لو داونی, 60. “آنچه در آن درگیر پاره از هم جدا حاکمیت قانون و تضعیف حقیقت خود را. آن زمان است که مردم رفتن و ماندن در خیابان ها. این تنها راه ما می توانیم این را متوقف کند.”

اما برای بسیاری از محاکمه به حال بوی عمل انجام شده به خصوص بعد از جمهوری خواهان رای دادند در برابر تماس با شاهدان.

در باران خیس دورهام کارولینای شمالی در سنای رسیدگی شد در Motorco سالن موسیقی مرکز شهر-منطقه نوار و موسیقی محل با اطلاع کمی از کاربران. این بار بیشتر بود خالی در بعد از ظهر و متصدی بار حرف از محاکمه در یک پروژکتور پس از اینکه از او خواسته توسط ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار.

دو نفر که می خواهم بر روی لپ تاپ خود را برای حدود یک ساعت قبل از رای گیری نوار سمت چپ قبل از سناتورها از پایان رای گیری در اولین مقاله. یکی از این دو به طور خلاصه متوقف شد نگاهی به تعداد (36-30 در حمایت از تبرئه در آن زمان) قبل از خروج.

به عنوان رای برای مقاله من به عنوان خوانده شده بیشتر به نظر نمی آید تا خود را از غذا و نوشیدنی و یا تلفن. جان Hegele, 41 بود که در نوار نشسته بود و یکی از معدود کسانی که انداخت در طرح.

نرم افزار مهندس گفت: “از نتایج آینده نگر” رسیدگی نیست ارزش آن را. “اما من فکر می کنم این خوب است که ما نمایندگان وصل کنید و نام خود را به این تصمیم راه هر کدام از آنها به پایان رسید تا رای گیری” Hegele گفت.

سرمقاله: سنا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک یک آسیب رساندن به میراث

وقتی که باران اجازه دهید تا بعد از آن در روز, Kaitlyn Michalak و الیز Berrier نشسته در خارج – دور از جایی که دادگاه نشان داده شد.

Michalak که گفت او می شود هشدار های خبری از رسانه های مختلف از جمله بی بی سی و فاکس نیوز گفت: واضح بود تهمت خواهد بود تبرئه شد. او نمی نیاز به آن را ببینید در تلویزیون آن را تایید کنید.

“من نفرت را به downer اما من تصمیم گرفته بود آن را اجتناب ناپذیر بود” گفت: Michalak یک تحلیلگر داده. “من شده است به نوع و نیم پس از آن و با اجازه دادن به هر شاهد و درگیر می شود و همه چیز آن را از دست داد علت در ذهن من متاسفانه.”

در یک پارک در نزدیکی ساحل, خارج, سن دیگو, بوچ Schindel گفت: او به دنبال استیضاح نزدیک و نظر خود را “تاثیر آرام بخش در خانه.”

بازنشسته کانادایی 69, ازدواج یک زن آمریکایی که یک دموکرات متعهد است و کار یک قرارداد در جنوب کالیفرنیا. Schindel گفت: استیضاح آورده افزایش نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن اما او انتظار ندارد مقدار را تغییر دهید به خصوص با توجه به راه سیاست آمریکا کار می کنند.

“همه چیز را در اینجا وقتی که می آید به سیاست مبتنی بر پول,” او گفت:.

به عنوان استیضاح رای شروع ورزش در بیشتر از پنج تلویزیون پوشش دیواره های اصلی منطقه ناهار خوری در پیتزا پورت یک گشت و گذار با مضمون آبجوسازی در سولانا بیچ, San Diego County است. هیچ کدام تبدیل شد به اخبار سیاسی.

راک, موسیقی بازی در پس زمینه به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مردم خوردند پیتزا و نوشیدن آبجو در یک بعد از ظهر هنگامی که درجه حرارت در تلاش برای شکستن 60 درجه — یک فوریه ضربه محکم و ناگهانی سرد برای جنوب کالیفرنیا.

Mason Johnson, 27, حال بعد از کار به عنوان یک مدیر در یک مغازه مشروب فروشی. جانسون گفت: او آموخته است بیشتر در مورد اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور در هفته های اخیر و اینکه او نمی داند خود را مغلوب ساختن پیشی جستن hater او می خواهم برای دیدن یک تغییر است.

“این امر می تواند خوب به کسی که در اتاق است که می تواند کشور واحد و یکپارچه تر و من احساس می کنم مانند تهمت نمی انجام یک کار خوب در آن” جانسون گفت. “کشور نیاز به حرکت رو به جلو در جهت مثبت با کسی که مناسب تر به در اتاق.”

فضل Hauck گزارش از شیکاگو اردن Culver از دورهام کارولینای شمالی و جوئل شانون از سن دیگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de