یاتس مجموعه رکورد ملی با 16 متوالی 100-نقطه بازی

به روز شده

یکی دیگر از قطعه ای از جاودانگی متعلق به یاتس برنامه بسکتبال.

شیرها را شکست داد Scarborough 124-67 در سه شنبه, تنظیم یک رکورد ملی از 16 بازی متوالی با بیش از 100 امتیاز. یاتس بهترینها خود را با شاهکار گرفتی علامت از 15 مجموعه توسط شیرها’ 2009-10 تیم.

این لشکر 101 نقطه آمد حسن نیت ارائه میدهد از Marc-Anthony دمپایی لا انگشتی مخصوص’ غوطه دادن با دو دقیقه باقی مانده در سه ماهه سوم راه اندازی یک “سوم بخش بالا” شعار از یاتس وفادار در غرفه با شهردار سیلوستر ترنر در حضور.

Daryl قهوه ای گرفتار یک پاس بلند در سریع شکستن و ظهور توپ به دمپایی لا انگشتی مخصوص که در حال اجرا بود با تمام سرعت به سمت سبد. این بحث اگر آن را ساده ترین غوطه دادن از تشک برای’ حرفه ای. این مسلم است که آن را یکی از مهم ترین.

“این احساس بسیار خوبی است که ما در حال رفتن به یاد می شود برای مدت زمان طولانی پس از ما ترک اینجا به بصورتی پایدار و محکم بود بخشی از جک Yates تاریخ” گفت: دمپایی لا انگشتی مخصوص که به ثمر رساند و شش از خود هشت امتیاز سوم است. “نه حتی که دولت تاریخ و تاریخ ملی.”

در این سال یاتس تیم (19-4) امنیت رکورد با دو به طور منظم فصل بازی و postseason به یدکی. این 2009-10 تیم که رفت 34-0 برنده یک کلاس 4A دولت عنوان شد و تاج قهرمانان ملی توسط MaxPreps مجموعه ای از استاندارد قبلی در دولت نیمه نهایی در سال 2010 و از دست رفته گسترش آن در عنوان بازی هشت امتیاز.

این یک Scarborough تیم که یاتس به ثمر رساند 118 امتیاز برابر در Jan. 18. این زمان اسپارتها تکه تکه به اندازه کافی در اوایل قبل از شیرها به زودی قرار دادن یک کنترل در بازی. یاتس led 34-22 در پایان رسیده 50 نقطه علامت با 4:30 در دوم از سمت چپ و حد رواج آن منجر به 107-48 تا پایان سوم.

یاتس قرار می گیرد نه بازیکنان در دو شکل به ثمر رساند مشترک زمانی که شیرها در اوج خود است. ارشد گارد روبین جونز led با 19 امتیاز و یوسف و راس براون و الیاس الیوت تا به حال 10 هر Antwon نورمن اضافه شده 16, Raul پسر 11 و Latrell مور آلن Udemadu و Chuks Isitua ارسال شده در 12 هر کدام.

سکربروق (4-16) دریافت کرد 19 امتیاز هر کدام از مایک داگلاس و Josiah سبز.

یاتس رتبه شماره 1 در ایالت تگزاس انجمن مربیان بسکتبال’ Class 4A نظرسنجی از دست داده است پس Nov. 30, 2019.

به این وزن کردن یاتس بازیکنان پشت نادرست است. نبود هر گونه فشار بر روی آنها شیرها مربی Greg Wise گفت. او گفت که آنها همچنان خود را از طریق این خط و در نظر گرفتن این تعظیم در بالا از آنچه می تواند یک قهرمانی کشور-فصل برنده.

“من به آن نگاه بیش از حد به عنوان مایل به لذت بردن از همه چیز” حکیم گفت. “اگر شما نشستن وجود دارد و نگرانی و نمی شود راحت در آنچه شما انجام می دهند و سپس شما از دست دادن از یک برکت و رحمت است. این یک برکت و رحمت قادر به این بچه ها می شود و قادر به بازی است که می خواهم. اگر شما نگاه به عقب و نمی لذت بردن از آن, من فکر می کنم شما از دست دادن زندگی است.”

این یاتس تیم ممکن است یک رشد آن 2009-10 برادران با رگه اما دومی هنوز هم مشاهده شده در خصوص بالا است. با سالگرد 10 از دولت که عنوان فصل بلندی عاقلانه وجود دارد گفت: برنامه ای برای افتخار است که تیم در طول شیرها’ بی-منطقه بازی حذفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر