یاتس پیشرفت به منطقه ای مسابقات بازی

HUNTSVILLE – آن بدست به نقطه ای که آن را تبدیل شدن به یک نتیجه گیری است که یاتس در حال رفتن به برنده آن بازی بسکتبال با سهولت نسبی.

تنها تعلیق از اواخر این است که آیا این شیرها را در رسیدن به 100 نقطه را علامت. دوباره.

حتی در میان حذفی اجرا زمانی که رقابت در انتظار بهبود آن را در یک معامله از یک تلاش برای از خط خارج شدن شیرها و شامل خود را قوی انتقال بازی به عنوان به خوبی به عنوان آنها رسیدگی بی امان فشار دفاعی.

یاتس برنده به راحتی در شب جمعه در جانسون سالن بزرگ در دانشگاه سام هوستون ایالت چکش چین بهار 75-46. اما شیرها’ رکورد ملی از نمره 100 یا بیشتر نقاط در راست بازی به پایان آمد در 21.

“گرفتن یک پیروزی بزرگ است” یاتس junior گارد Jabraylon Vaughn گفت. “البته ما می خواستیم برای حفظ خط رفتن. ما فقط نگران برنده شدن دولت (هفته آینده) در حال حاضر.”

یاتس (25-4) پیشرفت های به روز شنبه 1 بعد از ظهر کلاس 4A منطقه سوم مسابقات قهرمانی بازی در جانسون سالن بزرگ به بازی زندگی وکساهاچی یک 75-66 برنده بیش از Silsbee.

“که هدف ما” یاتس مربی Greg Wise گفت. “ما سه بازی دور از جایی که ما می خواهیم. ما در این نقطه ما می خواهیم به در و در قدرت کامل و آماده برای رفتن.

“نکته اصلی این است که ما نمی خسته کردن حتی اگر ما عمیق است. ما بیشتر نگران برنده شدن و تازه بودن فردا.”

چین بهار بود و برتری دارند در برابر یاتس که منجر 27-4 پس از سه ماهه اول. این خانمها بالغ تبدیل به توپ بیش از 33 بار بیش از 32 دقیقه 24 در نیمه اول در سقوط 42-15.

با وجود ساخت یک واحد 3-نقطه تلاش یاتس در بر داشت راه های دیگر به نمره. شیرها به ثمر رساند به طور عمده در انتقال, اما آنها زد توپ در داخل نیز هست.

آلن Udemadu یک 6-8 ارشد یک نیروی داخل برای شیرها با 12 امتیاز. Chuks Isitua یک 6-10 junior گل نه امتیاز و 6-7 ارشد Marc-Anthony دمپایی لا انگشتی مخصوص کمک هفت امتیاز. ارشد گارد Antwon نورمن و ارشد گارد روبین جونز سون در 10 و نه امتیاز به ترتیب.

شیر را فشار دهید و به دام انداختن غرق پاشنه به خصوص در نیمه اول قبل از حکیم آزادانه شروع به جایگزین کردن بازیکنان در نیمه دوم.

تاریخ و گارد الی Stephens ثمر رساند تا بازی-بالا 28 امتیاز برای خانمها بالغ آغاز شده که چهار بازیکن زیر 6 پا. چین بهار (27-12) مشترک مقام سوم در منطقه 18-4A.

یاتس آینده یک 117-67 فاتح لا مارکی در روز دوشنبه. یک مسابقه که در آن لا مارکی متعهد 45 گردش بیش از یک دقیقه به طور متوسط.

در این سال یاتس تیم ملی تحت الشعاع قرار قبلی رکورد ملی از 15 100-نقطه های تعیین شده توسط یاتس تیم 2009-10 همچنین مربی و حکیم است.

“نمره 100 ما نمی دانم هر چیزی در مورد رگه های آینده به این فصل ما فقط بازی” Vaughn گفت. “ما به حدود 13 (برنده مستقیم) و سپس مردم شروع به توجه به آن و آمدن به بازی. این یک رکورد ملی. به ضرب و شتم رکورد احساس می کند بزرگ است.”

چین بهار کاهش سرعت بازی به طور چشمگیری. در Cougars که outscored شیرها 13-12 در سه ماهه سوم به نظر می رسد پیش از آن در بازی به بیشتر علاقه مند به عبور توپ به جای گرفتن عکس و در تلاش برای نمره. آن را به خوبی رفت فراتر از فقط نگه داشتن بر روی توپ.

“امشب نبود ما بهترین عملکرد, اما آنها متوقف توپ بر ما” نورمن گفت. “ما نمی توانیم آنها را می خواهید به (شوت). آنها تا به حال باز لیآپ و تصویب آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>