منتشر شده

از XFL جلب 12.47 میلیون بیننده برای آن چهار باز-هفته, بازی و میانگین تماشاگران برای بازی در, Fox و ABC و ESPN بود و تقریبا قابل مقایسه است که برای از بین رفته داد فوتبال آمریکایی دو فصل باز, بازی در سی سال گذشته است.

جروم جزایر: XFL خاموش است و در حال اجرا در هوستون

روباه گفت: آن طور متوسط 3.385 میلیون بیننده یکشنبه برای آن Tampa Bay-نیویورک بازی و 3.29 میلیون برای بازی شنبه بین لس آنجلس Wildcats و هوستون Roughnecks در NRG ورزشگاه. یک شنبه بازی بین واشنگتن و سیاتل به طور متوسط 3.303 میلیون و یکشنبه بازی در ESPN بین دالاس و سنت لوئیس به طور متوسط 2.495 میلیون.

اتحاد طور متوسط 3.25 میلیون دلار برای آن دو باز کردن بازی در سی سال گذشته است. همچنین پخش دو بازی که آخر هفته در CBS Sports Network, که اندازه گیری نشده است و برای مخاطبان بالغ بر نیلسن Co.

در حال حاضر چالش برای لیگ جدید متعلق به WWE رئیس وینس مک ماهون است برای جلوگیری از رأی سقوط آزاد که همراه اصلی XFL در سال 2001. اصلی لیگ تا به حال 10.3 نیلسن امتیاز خود را برای باز کردن بازی در ان بی سی اما کاهش یافته و به 5.1 در هفته 2, 3.8 در هفته 3 و 2.9 در هفته 4. کاهش ادامه داد: در طول فصل در یک 2.5 یک شبه برای آن بازی مسابقات قهرمانی و لیگ منحل شد پس از یک سال.

این هفته 2 برنامه ویژگی های دو بازی در ABC و Fox با تنهاست کابل بازی بودن سنت لوئیس در هوستون در 5 p. m. روز شنبه در FS1. روباه کابل کانال به طور کلی underperforms ESPN پس از آن خواهد بود جای تعجب نیست برای دیدن یک قطره در بینندگان در 2 هفته با توجه به الگوهای توزیع و کاهش طبیعی از افتتاح هفته کنجکاوی.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su