WWE تلقی یک “کسب و کار ضروری’ در فلوریدا

منتشر شده

ده روز پس از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت stay-در-خانه-سفارش در پاسخ به این رمان coronavirus شیوع کشتی سرگرمی جهانی تلقی می شد یک “کسب و کار ضروری” و از سر زنده نشان می دهد البته بدون مخاطبان زندگی می کنند.

در اصل ضروری کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز باقی می ماند شامل کسانی که در زمینه مراقبت های بهداشتی, سرمایه گذاری, انرژی مواد غذایی, ارتباطات و حمل و نقل. اما این تمدید شد دوشنبه عبارتند از “کارکنان در یک ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان – از جمله هر گونه ورزشکاران, هنرمندان, تولید, تیم, اجرایی, تیم رسانه ای تیم و دیگران لازم برای تسهیل از جمله خدمات حمایت از این تولید – تنها در صورتی که محل بسته است به عموم مردم است.”

غیر ضروری را نشان می دهد: نشان می دهد تلویزیون شده اند که با تاخیر و یا لغو در طول همه گیر

تحت اقامت در خانه ترتیب است که اجرا می شود از طریق حداقل مارس 30, WWE می توانید با استفاده از آن اورلاندو مرکز آموزش و Full Sail University در زمستان در پارک به ارائه مطالب تازه.

“من فکر می کنم در ابتدا وجود دارد یک بررسی که انجام شد و آنها در ابتدا تلقی ضروری کسب و کار” جری Demings شهردار فلوریدا اورنج کانتی گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “با برخی از گفتگو با فرمانداری در خصوص فرماندار سفارش آنها تلقی ضروری کسب و کار. بنابراین آنها اجازه داده شد به باز باقی می ماند.”

یک سخنگوی جمهوری خواه فرماندار ESPN گفت: در روز دوشنبه که این خدمات هستند “بحرانی به فلوریدا اقتصاد” و شروع آن دوشنبه “خام” برنامه در ایالات متحده آمریکا شبکه WWE در حال اجرا است زندگی می کنند را نشان می دهد. علاوه بر “خام” آن “NXT” در ایالات متحده آمریکا در روزهای چهارشنبه و “اسمک دان” در روباه در روزهای جمعه.

“اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” WWE در بیانیه ای گفت به سی ان ان. “ما در حال تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان است.”

سهام WWE های عمومی برگزار می شود شرکت تاسیس شده توسط وینس مک ماهون باید کاهش یافته و به زیر 40 دلار پس از فروش برای حدود 100 سال پیش و مک ماهون ورود به فوتبال حرفه ای مریض بود-به پایان رسیده است. از XFL برای ثبت ورشکستگی این هفته پس از خاموش کردن عملیات در افتتاحیه آن فصل است. لیندا مک ماهون یک WWE co-founder با شوهرش, استعفا داد و در سال گذشته به عنوان مدیر انجمن کسب و کار کوچک و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین فوق العاده PAC و امریکا برای اولین بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن چک: نام رئيس جمهور را به چاپ محرک امداد چک

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه گسترده تعیین ممکن است به ورزش فراتر از WWE مثل UFC. “یادداشت” سخنگوی ESPN گفت: “آیا مشخص نیست خاص ورزشی به عنوان طولانی به عنوان محل رویداد است که بسته به عموم مردم است.”

در روز پنج شنبه, UFC لغو یک رویداد بزرگ برای مجموعه مارس 18 بعد از رفتن به طول های بزرگ برای تلاش به مرحله آن را در طول بیماری همه گیر. UFC رئیس دانا سفید گفت که از او خواسته شد که توسط مدیران ارشد در دیزنی و ESPN برای “ایستادگی کردن” اما او افزود که در حدود یک ماه او خواهد بود قادر به شروع برگزاری رویدادها در یک جزیره خصوصی.

در مصاحبه با ESPN سفید تایید کرد که UFC 249 در اصل برنامه ریزی شده را در نیویورک Barclays Center, قرار بود به اتفاق در آن تاریخ در یک کازینو ساخته شده است در قبیله ای زمین در شمال کالیفرنیا. رویداد اصلی در ابتدا بازمی گردد سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov در برابر تونی فرگوسن در مدتها در انتظار مرحله نهایی مسابقات, اما پس از بازگشت به خانواده خود را در روسیه در ماه گذشته Nurmagomedov متمایل رویداد هفته گذشته گفت که او تمایلی به خطر سلامت خود را با سفر در طول جهانی همه گیر.

UFC به حالت تعلیق در تمام حوادث است و نه اعلام یک چارچوب زمانی برای بازگشت آن است.

“این چیز تمام شده است یک نبرد از روز 1” سفید ESPN گفت: در هفته گذشته. “ما شده است مبارزه بدون وقفه در تمام طول روز و تمام شب پس از این همه گیر شروع به قرار دادن در این رویداد در مارس 18.

“و امروز ما یک تماس از بالاترین سطح شما می توانید در دیزنی و بالاترین سطح از ESPN . . . و قدرت که می شود وجود دارد و از من خواست به ایستادگی کردن و انجام این رویداد روز شنبه هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>