نگران پرداخت اجاره در مارس 1? آنچه متحده در حال انجام و عدم انجام به کمک

Shanette جوینر نیست نگران ساخت او اجاره پرداخت در روز چهارشنبه. اما او مبتلا به اوتیسم پدر خود را از دست داده کار در Panera نان به دلیل همه گیر برادرش در کالیفرنیا خود را از دست داده کار در یک کتابفروشی و پسرش کارفرما برش خود را از ساعت به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار — قرار دادن همه آنها در خطر نیست ساخت اجاره.

ساخت بدتر جوینر پدر و مادر معمولا به کمک کند اما او 66 ساله است که در حال حاضر برای پر کردن بیکاری در نیوپورت نیوز ویرجینیا پس از تصمیم به ماندن در خانه از کار او به عنوان یک نقاش در یک حیاط حمل و نقل که در آن چند نفر از کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19. که سمت چپ جوینر برگزاری شبانه تماس با بستگان تلاش برای کشف کردن که نیاز به پول بیشتر به فوریت.

جوینر, 49, یک حقوقی که قادر به ادامه کار از او Alexandria, Virginia, آپارتمان در شیوع کروناویروس گفت: مالی محرک گذشت, هفته گذشته توسط کنگره قطعا کمک خواهد کرد که هر زمان که چک می رسند. اما استرس از ساخت مطمئن شوید که هر کس در خانواده می تواند پرداخت اجاره خود را هل دادن او به او را محدود می کند.

چه باید بکنید اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره:چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره بها در تاریخ 1 آوریل به دلیل coronavirus مجبور شما از کار ؟

“من یک درمانگر اگر آن را به آن نقطه” Joyner گفت. “دولت من نمی فکر می کنم متوجه می شوند که مردم در سلامت روحی و روانی است در معرض خطر به دلیل عدم عمل است که دولت گرفته است و چگونه آن را در زمان طولانی آنها را به عمل.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

با اجاره با توجه به این هفته برای بسیاری از آمریکایی ها برای اولین بار از زمان شیوع کروناویروس فوران در سراسر ایالات متحده, مردم سراسر کشور اصرار دارند فدرال و دولت های ایالتی و محلی به موسسه اخراج moratoriums به عنوان یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در یک بحران است که می تواند منجر به حدود 50 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود. صاحبخانه نیز شفاعت برای کمک و گفت که اگر میلیون ها نفر از مستاجران مجاز به چشم پوشی اجاره خود را به طور نامحدود خود آنها ممکن است ورشکسته و مجبور به فروش خانه و آپارتمان و آپارتمانهای آنها اجاره.

در رسانه های اجتماعی #RentZero و #RentRelief منفجر شد و در روزهای اخیر با مردم اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاستمداران محلی به اقدامات بیشتری برای محافظت از مستاجرها به عنوان آنها در حال گفت به پناهگاه در خانه اما در حال از دست دادن شغل خود و در تلاش برای پرداخت اجاره.

دولت فدرال در زمان یک گام بزرگ به سوی حفاظت از مستاجرها با صدور 120 روز مهلت قانونی برای اخراج از فدرال یارانه مسکن و یا از یک ملک با فدرال حمایت وام مسکن وام. و ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد که حداقل 34 متحده صادر گسترده تر moratoriums اخراج از شنبه یا از طریق اجرایی اقدامات صورت گرفته توسط فرمانداران و یا سفارشات صادر شده توسط دولت و دادگاه عالی.

برخی از ایالت نوار اخراج برای چند هفته و برخی برای مدت زمان وضعیت اضطراری صادر شده در این کشورها است. برخی از ایالت ها بار همه اخراج برخی تنها در مواردی که مستاجر تشخیص داده شده است با کروناویروس و یا دچار از دست دادن شغل به دلیل آن است.

دولت و دادگاه عالی نیز در پا. برخی به سادگی به تعویق افتاد همه غیر اضطراری جلسات دادگاه با مستأجر اختلافات در میان آن. دیگران را به صراحت ممنوع قضات از صدور اخراج سفارشات و یا کارمندان دادگاه از صدور سند حقوقی لازم را برای نهایی کردن اخراج.

و چند متحده نه تنها منع اخراج اما اختصاص داده شده دولت دلار برای کمک به مردم پرداخت اجاره خود را. در دلاور, برای مثال, لیبریا جان کارنی منع هر گونه اخراج تا وضعیت اضطراری اعلام شده است برداشته و به دولت ارائه خواهد شد تا 1500 دلار به مستاجرها که درآمد از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر.

“ما امیدواریم که این برنامه کمک خواهد دلاور خانواده ها به ویژه آسیب پذیر ما و همسایگان برخی از آرامش ذهن به این وضعیت همچنان به تکامل” کارنی گفت: پس از تصویب یارانه.

چهار متحده گرفته شده جزئی اقدامات است. در فلوریدا دادگاه عالی ایالت صدور یک فرمان است که می تواند حد اخراج اما سفارش شده و باعث سردرگمی در میان کارمندان شهرستان. کالیفرنیا ، ران DeSantis است صدور هر گونه اخراج و توقف خود را.

که سردرگمی شد بر روی صفحه نمایش در هفته گذشته در برادنتون فلوریدا که در آن ملک مدیران رابین آپارتمان با ارسال نامه ای به مستاجرها توضیح داد که “اگر شما فکر می کنم که شما لازم نیست که به پرداخت اجاره بها به دلیل همه گیر شما اشتباه” با توجه به برادنتون هرالد.

“ما با دریافت این ایمیل ما را دریافت پیام های متنی از افرادی که می ترسند و کسی که می ترسند چرا که آنها نمی دانند چه روز بعد به ارمغان خواهد آورد” Shevrin جونز یک دولت دموکراتیک نماینده از غرب پارک فلوریدا گفت در طول تماس های ویدئویی سهشنبه اصرار DeSantis به عمل آورند.

که برگ 12 متحده — 10 led توسط فرمانداران جمهوریخواه دو توسط دموکرات — که گرفته اند هیچ متحده اقداماتی را برای محدود کردن و یا متوقف کردن اخراج

پرجمعیت ترین از کسانی که در کشورهای گرجستان که در آن یک درخواست را به دست آورد بیش از 20 ، 000 امضا اصرار کالیفرنیا ، برایان کمپ به موضوع یک مهلت قانونی برای اخراج در طول بیماری همه گیر. در کلرادو به لیبریا Jared پلیس خواسته است صاحبخانه به بیرون مستاجرها اما نه حرام آنها را از انجام این کار منجر به ایجاد یک دفاع قانونی برای کمک به کسانی که آمار اخراج اعلامیه در روز آمده است.

ده ها تن از شهرداران و دولت های محلی از دنور به نیواورلئان سنت لوئیس نیز صادر اخراج moratoriums ارائه برخی از کمک به مستاجرها در آن شهرستانها. اما هنوز هم در سمت چپ میلیون ها مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد در روزهای آینده.

در آریزونا مستاجرها می توانید جلوگیری از اخراج تنها در صورتی که اثبات آنها قرارداد ویروس و یا دچار “از دست دادن قابل توجهی از درآمد” به عنوان یک نتیجه از وقوع. که در سمت چپ ادا Obinwa یک مهاجر نیجریه که به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی در ایالات متحده آمریکا اما کار نمی شد در آن زمان همه گیر آغاز شده قادر به واجد شرایط برای حفاظت.

Obinwa برنامه ریزی شده بود به حرکت در خارج از آپارتمان خود را در پایان ماه مارس به حرکت به یک آپارتمان مقرون به صرفه. با گسترش ویروس از مردم زندگی در آپارتمان او در حال رفتن به حرکت به تصمیم به ماندن قرار داده است. که فرستاده Obinwa در یک جستجو از جان گذشته در سراسر ققنوس برای پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند.

در نهایت روز دوشنبه در آپارتمان او مدیر اجازه او به گسترش خود اجاره نامه به مدت شش ماه بیشتر, با افزایش 107 دلار در ماه است.

“من قادر خواهد بود به پرداخت مارس اجاره, اما من نمی دانم در مورد مه یا ژوئن,” او گفت:. “بستگان من شده اند کمک به من.”

به عنوان پتانسیل پایان ملی shutdown همچنان به فشار دورتر دوباره به تابستان صاحبخانه نیز رو به جاده دشوار است.

نزدیک به نیمی از ملت را 49 میلیون اجاره واحدهای متعلق به سرمایه گذاران فردی, “مامان و پاپ” صاحبخانه که در بسیاری از موارد بستگی دارد که درآمد برای زنده ماندن با توجه به داده ها از وزارت مسکن و توسعه شهری است. حتی در موارد بزرگتر آپارتمان صاحبخانه می گویند آنها یک لیست طولانی از صورتحساب آنها مجبور به پرداخت از جمله وام مسکن و تاسیسات و حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات.

ملی مسکن چند, شورای ائتلافی از ساختمان آپارتمان مدیران همراه با 10 دیگر املاک و مستغلات سازمان با ارسال نامه ای به کنگره و کاخ سفید کف تلاش برای کمک به مستاجرها پرداخت اجاره خود را, اما التماس برای کمک به خود را دارند.

“حتی اگر اجاره امداد ارائه شد به تعداد زیادی از ساکنان این احتمال وجود دارد که اجاره پرداخت کمبود خواهد با این وجود تاثیر توانایی صاحبان املاک اجاره برای ارضای خود و تعهدات مالی” گروه نوشت: در این نامه است.

ملی آپارتمان انجمنی که اعضای آن عمل بیش از 10 میلیون اجاره واحد مسکونی در ایالات متحده می گوید اخراج moratoriums موجود در بسته محرک اقتصادی فدرال باید روشن ساخته است که تنها افراد صدمه دیده از coronavirus باید حفاظت شده توسط دولت است.

“آنچه که باید محدود محافظ مرحله گسترش یافته است به کسانی که شده اند از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر” این انجمن در بیانیه ای گفت. “این در حال حاضر ایجاد یک انتظار است که بی ریا مستاجرها لازم نیست که برای دیدار با اجاره نامه خود را تعهدات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>