کارگران بدون پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت انتخاب دشوار میان coronavirus ترساندن: بهداشت و درمان و یا چک ؟

میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی که اصلا پرداخت مرخصی استعلاجی می تواند در صورت انتخاب غیر ممکن است اگر آنها گمان آنها مبتلا به کروناویروس: سلامت خود و یا امرار معاش خود.

نگرانی در حال رشد است که کارگران که نمی توانیم به ماندن در خانه را سرعت بخشیدن به گسترش ویروس معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود کارفرمایان “اطمینان حاصل شود که بیمار خود را ترک سیاست های انعطاف پذیر و سازگار با بهداشت عمومی ارشاد.”

در عین حال حتی در این حرکت سریع بحران است که سقوط بازارهای سراسر جهان هنوز هم بسیاری بدون آن انجام دهد. از خانه بهداشت دستیاران به کارکنان رستوران یکی در 4 متحده کارگران – بیش از 32 میلیون – بدون پرداخت بیمار روز. با توجه به اطلاعات اداره آمار کار 7 در 10 دستمزد پایین کارگران دریافت نمی پرداخت مرخصی استعلاجی. برخی از کارگران آمریکایی حتی نمی باید این گزینه را بدون حقوق مرخصی استعلاجی و آنها را وادار به دو ساعت و خطر سلامت مشتریان و همکاران و یا جریمه های خود را چک و احتمالا مواضع خود.

کروناویروس و اقتصاد: احتمال رکود اقتصادی در حال افزایش است

تمیز کردن صفحه نمایش شما: نگران coronavirus? شما هم اکنون می توانید با استفاده از Clorox دستمال مرطوب بر روی آی فون خود را

اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی تبدیل شده فوری مسئله بهداشت عمومی با گسترش سریع coronavirus می گوید: Nicolas Ziebarth دانشیار اقتصاد در دانشگاه کرنل در دانشکده بوم شناسی انسانی. این ویروس نشان داد هیچ نشانه ای از کاهش دوشنبه. موارد تایید شده پیشی گرفته 600 در سراسر بیش از 30 ایالت و ناحیه کلمبیا. آمریکا مرگ و میر افزایش به 26.

مطالعات Ziebarth انجام شده است نشان می دهد که موظف مرخصی استعلاجی توسط فردی متحده و شهرستانها به طور قابل توجهی کاهش می دهد انتقال از آنفولانزا. مطالعات دیگر نشان می دهد که اتخاذ پرداخت بیمار را ترک نمی کند کاهش دستمزد و یا ایجاد شغل او گفت:.

“هنگامی که مردم در به دست آوردن دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی گسترش آنفولانزا را کاهش می دهد,” او می گوید. “این مهم است که در این وضعیت این است که هنگامی که شما باید افرادی که علائم و احساس نمی کنم که آنها را به کار و گسترش بیماری” به سرعت عفونت رای دادن و خرید زمان برای مقامات بهداشت عمومی به منظور توسعه یک واکسن.

Darden رستوران که دارای باغ زیتون و LongHorn Steakhouse روز دوشنبه گفت که کارکنان ساعتی در حال حاضر می تواند ارائه شده پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در نرخ یک ساعت برای هر 30 ساعت کار کرده است.

این حرکت نشان دهنده چگونه به سرعت پرداخت می شود مرخصی استعلاجی – یکی از گزینه های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن برای محافظت از کارگران آسیب پذیر و اقتصاد آمریکا از coronavirus – به بالا افزایش یافته است ملی بحث سیاسی.

مایک پنس می گوید coronavirus وظیفه نیروی پشتیبانی خواهد کرد ‘سخت کار آمریکایی’

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه پنس گفت که در جلسه از فرمانداران در مورد نگرانی که دستمزد حقوق بگیران را احساس آنها تا به حال برای رفتن به محل کار حتی اگر آنها بیمار است.

“رئیس جمهور به وظیفه این تیم اقتصادی است و کار در حال حاضر با رهبران کنگره را به مطمئن شوید که هر کسی نیست – احساس می کند که آنها در معرض خطر از دست دادن شغل خود و یا از دست دادن یک چک به دلیل آنها ممکن است قرارداد coronavirus” گفت: پنس که منجر به دولت coronavirus نیروی کار. “هنگامی که ما به مردم گفت: اگر شما بیمار هستید, اقامت, خانه,’ رئيس جمهور است و وظیفه این تیم با توسعه سیاست های اقتصادی است که آن را بسیار روشن است که ما قصد داریم به کسانی که سخت کار آمریکایی ها است.”

کمک مالی? دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کسب و کار و کارگران به کروناویروس در آمریکا

مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و دموکرات کنگره در روز یکشنبه خواست تهمت به گام برای محافظت از کارگران از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که قرنطینه و یا مراقبت از کودکان نگهداری خانه تعطيلي مدرسه.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. و تشکر. رزا DeLauro D-Conn., قانون پیشنهادی در هفته گذشته است که نیاز به تمام کارفرمایان به کارگران 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی از جمله زمان تهدید.

“در ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان است که خشم ما را تضمین نمی کند مرخصی با حقوق برای همه” سناتور. برنی ساندرز گفت: از طریق توییتر در روز شنبه. “ما نمی توانیم اجازه حرص و طمع شرکت های خطر بهداشت عمومی جامعه ما است.”

هیچ قوانین فدرال نیاز است که کارفرمایان پرداخت می شود بیمار را ترک کنند. این مورد نیاز در 12 ایالت و واشنگتن دی سی و در برخی از 30 شهرستانها و محلی در حوزه های قضایی است. نوادا پرداخت مرخصی استعلاجی قانون در زمان اثر در شروع این سال است. مین طول می کشد اثر در سال 2021 با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

این حکم نیاز است که کارکنان کسب حداقل تعداد بیمار پرداخت می شود ساعت یا چند روز در هر سال. پرداخت مرخصی استعلاجی است که اغلب مخالف با گروه های کسب و کار و بسیاری از کشورها با تصویب قانون برای خنثی کردن هر گونه تلاش برای آن را نیاز ندارد.

آمازون, اپل, Uber, شرکت های دیگر واکنش نشان می دهند به شیوع کروناویروس

Coronavirus یا COVID-19 آورده جدید فوریت به این سوال که آیا همه کارگران باید پرداخت مرخصی استعلاجی.

پادشاه کانتی در ایالت واشنگتن سخت ترین ضربه از coronavirus توصیه کرده است ساکنان از خانه کار می کنند. کارگران حرفه ای در شرکت های بزرگ از آمازون به گوگل داده شده است چراغ سبز به کار از راه دور. که خود quarantining با کمک ابزار مانند ویدئو کنفرانس و گروه, پیام, بدین معناست که در مراتب پایین تر خطر بیمار شدن.

برخی از شرکت ها از جمله مایکروسافت و آمازون را متعهد به ادامه پرداخت ساعتی کارگران خدمات – مانند کارکنان آشپزخانه سرایداران و شاتل رانندگان – حتی اگر ساعت خود را کاهش می یابد.

روز جمعه اپل گفت که تشویق کارکنان خود در دره سیلیکون به کار از خانه تا پایان ماه به توقف گسترش coronavirus. این شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است که آن را نیز ارائه اضافی پرداخت می شود بیمار زمان به خرده فروشی کارگران با نشانه های سازگار با COVID-19.

دهها هزار نفر از فرفره کارگران که ارائه غذاهای گرم و مواد غذایی و یا حمل و نقل مسافران در خطر بسیار بالاتر از آینده در تماس با افراد آلوده به این ویروس اما طبقه بندی شده توسط کارفرمایان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل آنها ندارد و فواید و حمایت خود را از یقه سفید هستند.

سناتور. علامت هشداردهنده D-Va., ارسال نامه به مدیران اجرائی از بالا فرفره اقتصاد شرکت از جمله بارگذاری, بلند کردن اجسام و Postmates ترغیب آنها به “علنا متعهد به اولویت خود کارگران امنیت اقتصادی و افکار عمومی سلامت در طول این پاسخ است.”

بارگذاری می گوید آن را جبران رانندگان تا 14 روز اگر آنها تشخیص داده شده با COVID-19 یا اگر آنها در حال قرنطینه توسط مقامات بهداشتی. Lyft همان را انجام خواهد داد برای نامشخص مقدار از زمان.

خدمات تحویل Instacart و Postmates معرفی “بدون تماس” تحویل و DoorDash می گوید: مشتریان می توانید دستورالعمل ها را در نرم افزار تلفن همراه برای رانندگان به ترک سفارشات در درب.

در اواخر روز دوشنبه Instacart برقرار جدید بیمار پرداخت سیاست برای همه خریداران در فروشگاه در سراسر کشور از جمله پاره وقت کارکنان و پیمانکاران مستقل که تحت تاثیر COVID-19.

همه Instacart پاره وقت کارکنان در حال حاضر دسترسی به بیمار پرداخت و هر پاره وقت کارمند است که مبتلا به کروناویروس و یا قرار داده شده در جداسازی اجباری یا قرنطینه است واجد شرایط تا 14 روز پس از پرداخت ،

به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز

با پر کردن فرم زیر و یا به اشتراک گذاشتن افکار خود را از طریق این لینک امکان را برای گنجاندن در ایالات متحده آمریکا امروز ادامه پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>