کار راه خود را به تبدیل شدن به یک گواهی CFA با کمک این دوره

وجود دارد پول می شود ساخته شده در کارهایی که در درجه اول مقابله با پول, اما کسانی که با چنگک جمع کردن در دیگران بزرگ متعلق به این کرم محصول از جهان مالی است که اتفاق می افتد عبارتند از تحلیلگران خبره مالی (cfa ها سالانه). اما جاده به تبدیل شدن به یک گواهی CFA است که هیچ پیاده روی در پارک. آن را شامل عبور جداگانه امتحانات گواهینامه که همه تعجب nerve-wracking. اما شما می توانید به کمک شما نیاز به از همه در یک سطح CFA 1 Exam Certification Prep Bundle حداقل به پاس اولین مانع است.

با نه دوره رهبری جیمز Forjan خبره CFA و مربی با تجربه با مدرک دکتری این مجموعه دوره های آموزشی طراحی شده است برای کمک به شما در این آزمون با رنگ پرواز. شما یک پرایمر در هر دو اقتصاد کلان و اقتصاد خرد و همچنین در اب شلپ شلپ کردن در کشت و امور مالی مربوط به مفاهیم مانند مالی تجزیه و تحلیل درآمد و ارزیابی مدل, بازار, بهره وری, درآمد ثابت, امنیت و مدیریت نمونه کارها.

در حالی که همه این صدا فوق العاده پیچیده, شما نیاز به نگرانی در مورد نگهداری با درس. تقریبا تمام کلاس ها را بررسی ستاره ای با دانش آموزان بسیار تایید است که همه آنها به هضم آسان و دنبال کنید. به علاوه از آنجا که شما می خواهید طول عمر دسترسی به تمام نه دوره شما به راحتی می توانید به بازگشت به محتوا برای بررسی در هر زمان شما می خواهید.

مهمتر از همه هنگامی که شما خسته از تمام سخنرانی, شما می توانید نظر خودتان را مجهز به له امتحانات CFA — و یا یکی از اولین حداقل – ومیگوید شما یک گام نزدیک تر به raking در دیگران بزرگ.

برای یک مدت زمان محدود شما می توانید دسترسی به این All-In-One CFA سطح 1 Exam Certification Prep Bundle برای تنها $39.99 – عظیم تخفیف از معمول خود را هزینه.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>