اعتصاب کار در آمازون Instacart و تمام مواد غذایی نشان می دهد ضروری کارگران نگرانی های ایمنی

پس از یک ماه از دیوانه وار, خرید, اقامت در خانه اقدامات و تشدید coronavirus بحران اجاق گاز فشار از محل کار به نظر می رسد آماده به جوش.

کارگران در آمازون انبار در استاتن آیلند نیویورک راه می رفت در طول ناهار روز شنبه بیش از نگرانی در مورد ایمنی در محل کار. “چگونه بسیاری از موارد ما رو? ده!” رفت یک تماس-و-پاسخ شعار خارج تحقق مرکز که بعد از ظهر در اشاره به کارگرانی که تا به حال تست مثبت وجود دارد با COVID-19.

همکاران وجود می ترسید برای سلامت خود را به دلیل کارگران نیست همیشه جسمی فاصله گرفته و سایت نیست بسته شد تا بررسی شود. “ما در حال کار طولانی و شلوغ شیفت در مرکز جهانی همه گیر و آمازون شکست خورده است را به ما ارائه با اساسی ترین اقدامات حفاظتی برای محافظت از ما خانواده و سلامت” گفت: Rina کامینگز یک کارگر در این مرکز در بیانیه منتشر شده توسط آتنا یک ائتلاف از گروه های است که نشان دهنده آمازون کارگران و دیگران در مورد این شرکت را تحت تاثیر قرار.

“ما در حال راه رفتن در اعتراض به انتخاب غیر ممکن به کار در یک سمی در محل کار و احتمالا گسترش این ویروس یا رفتن پرداخت نشده در طول یک بحران اقتصادی,” او گفت:.

ترس از آلودگی و خطر نیز منجر به عنوان بسیاری از 150,000 کارگران برای تحویل مواد غذایی خدمات Instacart برای اجرای یک اعتصاب سراسری در روز دوشنبه. خود را عمل کردم حمایت گسترده ای در توییتر از برجسته مانند دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و نگران مصرف کنندگان مانند Ifeanyi Ezeh یک محاسبات مهندس زندگی در نزدیکی Columbia, Maryland.

“من از همه کارگران که خطر سلامت خود را برای کمک به نجات جان انسان ها در طول این بحران” او توییتی با هشتگهای #InstacartStrike و #AmazonStrike. “با تشکر از این مردم شجاع بسیاری از خانواده ها مثل من هستند قادر به ماندن در خانه امن با خانواده ما.”

آمازون چهره یکی دیگر از پتانسیل محل اختلال سه شنبه به برخی از کارکنان برنامه ریزی شده اند یک “بیمار” بر خواسته برای شرایط بهتر از جمله پرداخت دو برابر به دلیل خطرات کار در طول بیماری همه گیر.

کارگران که به نام خود را برای ترس از احتمالا اخراج گفت: آنها نه تنها در مورد ویروس خود را از مشتریان و یا همکاران به عنوان برخی از کارکنان در فروشگاه ها در حال آزمایش مثبت است.

“COVID-19 است یک تهدید واقعی برای امنیت نیروی کار ما و مشتریان ما. ما نمی توانیم صبر کنید برای سیاستمداران و موسسات یا خود ما مدیریت به گام برای محافظت از ما” خواندن دادخواست در حال گسترش در رسانه های اجتماعی مورد Whole Foods #GlobalSickOut #March31st.

اضطراب در مورد به طور بالقوه قرارداد COVID-19 ویروس به شدت به تعداد موارد و مرگ و میر افزایش می یابد. کارگران می گویند که آنها اغلب به اندازه کافی ندارد برای تمیز کردن تجهیزات مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دست عفونی و ممکن است دستکش یا ماسک – و یا ممکن است خواسته شود به آنها را می پوشند.

در همان زمان مدیران کسب و کار ممکن است تقلا برای ارائه اقدامات حفاظتی در زمانی که منابع نیست همیشه در دسترس است و جریان نقدی ممکن است به عنوان مشتریان نظارت بر هزینه های خود را در میان اخراج و furloughs.

آن را پویا تشدید در سراسر کشور. “جریان همه گیر ساخته شده است که کار در آشپزخانه ناراحت کننده است. آیا من همکار را ؟ ” مطرح برایان بائر مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مدیر در یک باشگاه های کشور در شمال ویرجینیا جامعه برای ساکنان 55 ساله و مسن تر.

“ما با استفاده از دستکش و ضد عفونی کننده است اما گاهی اوقات ما نمی تواند اقامت شش فوت از هم جدا” بائر گفت. “کارکنان به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با من و من رو به جلو آنها را به مدیریت بالا. من از همه کارکنان که ایستادن برای حق خود را به آموزش مناسب و تجهیزات.”

کار از خانه: سرگرم کننده خصلت زوج های یادگیری در مورد هر یک از دیگر

Coronavirus اطلاعات: اپل راه اندازی COVID-19 نرم افزار و وب سایت

اقدامات کارگران در آمازون Instacart و تمام غذاهای کردم پشتیبانی از ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) اتحادیه بین المللی که نشان دهنده 1.3 میلیون نفر از کارگران در مواد غذایی خرده فروشی و صنایع دیگر.

“آمازون Instacart و غذاهای کل کارگران در حال ارسال یک پیام قدرتمند است که این زمان برای جلوگیری از قرار دادن سود شرکت پیش از ایمنی و سلامت مردان و زنانی که در حال حیاتی برای تامین مواد غذایی ما هستند و در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس” گفت: UFCW بین المللی رئیس جمهور مارک Perrone در بیانیه ای.

هر یک از شرکت ها ضربه توسط کارگر اقدامات دیده است و نیاز به بیشتر کارکنان به عنوان تقاضا را برای هر طول بحران. Instacart در هفته گذشته گفت: در آن نیاز به یکی دیگر از 300,000 کارگران برای دیدار با تقاضا است.

این شرکت گفت: روز دوشنبه اعتصاب نیست که یک اثر بزرگ در کسب و کار خود را. آن را تا به حال 40 درصد بیشتر خریداران مشغول کار بر روی پلت فرم در مقایسه با هفته پیش و “گذشته بیش از 72 ساعت بیشتر مواد غذایی فروخته شد در پلت فرم ما از همیشه قبل از” Instacart در بیانیه ای گفت: ارسال به ایالات متحده آمریکا امروز.

دو هفته پیش, آمازون اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 کارگران برای کمک به با آنلاین تحویل در طی این بیماری همه گیر. این شرکت همچنین گفت که به طور موقت افزایش حداقل پرداخت به 17 دلار در ساعت است. آمازون نیز به دنبال زمان انبار کارگران که می خواهید به کار در آن آمازون تازه و آمازون نخست شرکت خدمات بارگیری مواد غذایی در کل غذاهای رویترز گزارش کرده است.

آمازون که دارای تمام مواد غذایی است و بنا به گزارش ها تا به حال coronavirus به حداقل 17 انبارها در آمریکا به گزارش رویترز،. خرده فروش آنلاین دارای 175 تحقق مراکز در سطح جهان و بیش از 150 تحقق مراکز sortation مراکز در ایالات متحده با توجه به آمازون وب سایت. چند نفر از کارگران آزمایش مثبت در مرکز پاسخگویی آمازون در استاتن آیلند; کارگران در حال اعتصاب تا زمانی که این ساختمان این است که مقادیر کریس Smalls مدیر دستیار که کمک هماهنگ روز دوشنبه اعتصاب گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

آمازون تا به حال نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر در انتشارات زمان. اما مدیر عامل و موسس جف بزوس ستایش آمازون نیروی کار در یک بیانیه 21 مارس و اشاره کرد که “بسیار ضروری کار ما نمی تواند از خانه انجام می شود. ما به پیاده سازی یک سری از پیشگیرانه اقدامات بهداشت برای کارکنان و پیمانکاران در سایت های ما در سراسر جهان – همه چیز از افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن به تنظیم شیوه های ما در تحقق مراکز برای اطمینان توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل. ما جلسه هر روز در حال کار برای شناسایی راه های اضافی برای بهبود این اقدامات است.”

غذاهای کل تا به حال چندین کارکنان تست مثبت برای COVID-19 سراسر ایالات متحده با توجه به گزارش های خبری. “همانطور که ما آدرس بی سابقه تقاضا و تحقق یک نیاز حیاتی در جوامع ما, Whole Foods Market متعهد به اولویت اعضای تیم ما’ تندرستی در حالی که شناخت خود را فوق العاده فداکاری” غذاهای کل در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

برنامه ریزی شده در کل غذاهای بیمار بیرون می آید تنها چند روز پس از 15 وکلای کلی به دنبال بهبود یافته برای حفاظت کارگران از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی در نامه ای به بزوس و تمام غذاهای مدیر جان Mackey.

“با محدود کردن پرداخت مرخصی استعلاجی تنها به کسانی که قطعا مبتلا COVID-19 یا کسی که قرار است به قرنطینه تمام مواد غذایی و آمازون قرار دادن کارکنان خود را به مشتریان و عموم مردم در خطر قابل توجهی از قرار گرفتن در معرض” نوشت: AGs از ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن است.

کسانی که سازماندهی تمام غذاهای بیمار-از گفته های زنجیره ای مواد غذایی که آمازون به دست آورد در ماه ژوئن 2017 برای $13.7 میلیارد دلار به طور موقت آرام خود را دقیق حضور و غیاب سیاست “به این معنی که اعضای تیم می توانند شرکت کنند در این عمل اعتراض بدون تلافی جویانه گفت:” این رویداد تبلیغاتی در حال پرواز.

خواسته تمام غذاهای بیمار خارج سازمان:

  • تضمین پرداخت را برای همه کارگران که منزوی و یا خود قرنطینه به جای آمدن به کار
  • بازگشت از پوشش مراقبت های بهداشتی به صورت پاره وقت و فصلی کارگران است.
  • افزایش FSA بودجه برای پوشش coronavirus آزمایش و درمان برای همه اعضای تیم از جمله پاره وقت و فصلی.
  • تضمین خطر پرداخت در صورت پرداخت دو برابر در ما برنامه ریزی شده ساعت.
  • اجرای سیاست های جدید است که می تواند تسهیل اجتماعی فاصله بین کارگران و مشتریان.
  • تعهد به تضمین این که همه مکان های مناسب بهداشت تجهیزات و روش در محل.
  • خاموش کردن فوری هر مکان که در آن یک کارگر تست مثبت برای COVID-19. در چنین رویداد همه کارگران باید همچنان به دریافت پرداخت کامل واحد فروشگاه می توانید با خیال راحت بازگشایی شده است.

کمک: Dalvin قهوه ای, Charisse جونز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>