کار از خانه می گوید ایالات متحده وکیل. خود سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پدر می گوید: سالمندان باید قربانی شویم

در حالی که تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک شد چهره عمومی از “اجازه بازگشت به کار” مشروط طول coronavirus همه گیر پسرش رایان K. پاتریک آمریکا وکیل در منطقه هوستون خواسته است تا کارکنان خود را دست زدن به یکی از شلوغ ترین جنایی صندوق در کشور به کار از خانه و اولویت بندی ایمنی.

جوان پاتریک کاهش یافته است به نظر او 69 ساله و پدر خطاب به فاکس نیوز’ Tucker Carlson. معاون فرماندار صحبت در مورد فدا کردن خود برای نجات اقتصاد و اجازه دادن به نوه او را “یک شات در رویای آمریکایی” پس از یک وقفه کوتاه. 41-سال رئیس فدرال دادستان خواسته کارگران و کارکنان نزدیک به دو هفته پیش به کامپیوتر خانه و تنها به عنوان مورد نیاز است. او دارای یک اسکلت خدمه عامل در دادگاه هر روز مصرف نوبت رسیدگی جلسات برای همکاران خود.

“دفتر ما این است که به طور کامل teleworked به عنوان امکان پذیر است گفت:” دادستان کل در جنوب شرق تگزاس. “ما چیزهای زیادی یاد گرفتم خوب درس پس از طوفان هاروی” او گفت:. او اشاره کرد که دفتر او هنوز باز است و دادگاه هنوز باز است.

تد Imperato معاون رئیس امنیت ملی و فساد دولتی واحد در هوستون ستاد گفت: رئیس شده است در بالای آن پی بهداشت عمومی دستورات اجتماعی فاصله و مسطح منحنی را از ابتدا.

“ایمنی افرادی که با او کار شده است خود را تمرکز اصلی” Imperato گفت. “هر کنفرانس تلفنی و هر ایمیل من بدست شده است به بررسی مردم خود را به مطمئن شوید که آنها در حال OK برای ما لازم است به روز رسانی در انجام کسب و کار ما در این دوره از بحران است.”

پیام برای محدود کردن تماس به حد کمال. اما این چیزی است که پاتریک پدر هل دادن در پیام خود پخش کارلسون شبانه نشان می دهد دوشنبه و در حال حاضر روند در میان منتقدان تحت هشتگ #dieforthedow.

سالمند پاتریک دیرین متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کارلسون دوشنبه که اگر او در معرض خطر به عنوان یک شهروند ارشد او “همه در” و اضافه کرد که او در میان کسانی که می گویند بله به این سوال: “آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟”

“که نمی تواند من را به اصیل یا شجاع و یا هر چیزی شبیه به آن است,” او گفت: فردا نیوز لنگر ذکر شش نوه و خود را کسب و کار کوچک او را به امید زنده خواهد ماند. “من فقط فکر می کنم بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در این کشور مانند من شش نوه که آنچه همه ما در مورد مراقبت و آنچه که ما بیش از هر چیز هستند و آن دسته از کودکان است. و من می خواهم به زندگی هوشمند و دیدن از طریق, این, اما من نمی خواهم کل کشور باید قربانی شود.”

او توضیح داد که پس از شنیدن رئيس جمهور در سخنان خود در یک نشست خبری که آمریکایی ها می توانند بیش از یک چیز در یک زمان — شناور اقتصاد و همچنین مراقب میکروب — او احساس می کند “پیام این است که بیایید به عقب بر گردیم به کار اجازه دهید به عقب بر گردیم به زندگی اجازه دهید در مورد آن هوشمند و nd کسانی از ما که 70 plus, ما مراقبت از خودمان اما آیا قربانی این کشور است. که نمی کنند. اصلا خراب این امریکا است.”

کارلسون شات با اشاره سوال. “شما در واقع می گویند که این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که برای شما ؟ وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ؟”

پاسخ او: “آره… من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای زندگی…اگر من نمی توانم نیست.” اگر او مریض می شود او می خواهم مقابله با آن, او گفت:. او امیدوار است او می خواهم بهتر اما گفت: “آن را به ارزش هر آنچه در آن طول می کشد برای نجات کشور است.

او در ادامه گفت: “کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان اما آیا قربانی این کشور است. که نمی کنند. اصلا خراب این رویای آمریکایی است.”

این پدر و پسر باید حمایت یکدیگر سیاسی سفر. پسر سابق دولت منطقه قاضی اداره پدرش سوگند دفتر و پدر صحبت می کرد در خواب سپتامبر 2018 سرمایه گذاری نیز با حضور همسر و سه فرزند از آن بالا جدید دادستان فدرال در شرق تگزاس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>