زن انتقادی مرد مجروح پس از تیراندازی در شمال شرقی شهرستان هریس

یک زن است که در شرایط بحرانی و یک مرد است که انتظار می رود به زنده ماندن کسی که پس از شات خود را در وانت اواخر سه شنبه شب.

نمایندگان نامیده می شدند به 4900 جلوگیری از Mohawk حدود 10:30 p. m. و دو قربانی در کامیون با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر سروان. J. شانون. این زن شده بود به ضرب گلوله در سر بود و با عجله به بیمارستان در شرایط بحرانی Shannon گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: دوچرخه سوار آمار کشته شدند در حالی که عبور FM 1960

بورس فرار کرد و در یک رنگ تیره SUV. چه قبل از این تیراندازی هنوز مشخص نیست.

لحظاتی پس از تیراندازی یک رنگ تیره SUV بود که در یک سرعت بالا تصادف حدود پنج مایل دور. دو مرد در داخل SUV به دام افتاده بودند و به طور آزاد با ابزار خاص استفاده شده توسط آتش نشان.

شانون گفت: کارآگاهان به دنبال به اینکه SUV درگیر در تصادف شد همان یکی درگیر در تیراندازی. بدون سلاح بودند در تصادف, سایت شانون گفت.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>