با اقتصاد آمریکا دچار مشکل کنگره به دنبال coronavirus امداد لایحه سریعتر پیگیری

واشنگتن – خانه دوشنبه تصویب برخی تغییرات گسترده coronavirus امداد لایحه به هموار کردن راه برای یک رای در سنا به عنوان اوایل این هفته. اگر سنا پشت آن سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را.

که بدان معنی است که به کمک آن وعده داده شده میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله کم درآمد زنان باردار خانه محدود سالمندان و کارگران که از دست دادن شغل خود بیش از بحران خواهد بود تا آزاد است.

یکی پس از دیگری بعد از یک سقوط آزاد بازار سهام تهمت اذعان کرد قبل از آن که اقتصاد ایالات متحده “ممکن است” به سمت رکود اقتصادی به دلیل coronavirus.

کسانی که به نفع ایستاده از خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون عبارتند از:

  • کم درآمد مادران و یا مادران با فرزندان جوان که از دست دادن شغل خود و یا گذاشته با توجه به بحران است.
  • مواد غذایی تمبر گیرندگان که در صورت از دست دادن کمک های خود را به خاطر آنها از دست دادن شغل خود به کوروناویروس. این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) به طور کلی کسانی که نیاز به دریافت مواد غذایی به کار گرفته شود.
  • مواد غذایی بانک ها که خدمت از لحاظ اقتصادی مبارزه محله.
  • کارکنان مراقبت های بهداشتی که قرار گرفتن در معرض ویروس قرار است به نظارت و محدود از طریق استانداردهای بهداشتی تهیه شده توسط سازمان های فدرال.
  • خانه-محدود سالمندان که در تکیه خانه تحویل از وعده های غذایی از طریق برنامه های دولت است.

ویروس fallout: تهمت: آمریکایی ها می تواند ماندم, به حداقل تا ماه ژوئیه یا اوت به دلیل coronavirus

یک رویه سکسکه متوقف امداد

اندازه گیری تا به حال برای غلبه بر یک مانع.

خانواده ها برای اولین بار اندازه گیری شد پیش نویس آورده به کف و گذشت 363-40 توسط خانه در حدود 24 ساعت است. که یک چرخش سریع با توجه به سیاسی آلات کنگره که به عمد نگه می دارد و قانونگذاران از عجله قانون حتی در زمان که تقاضا اقدام فوری.

Coronavirus به روز رسانی: Govs در نیویورک و نیوجرسی Conn. نزدیک میله های زندان به عنوان سخت virus اقدامات کنترل رفت و برگشت ملت; سهام, سقوط, مدارس نزدیک

مسائل فنی مربوط به در حال حاضر بحث برانگیز بخش تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران تحت تاثیر coronavirus بحران کشف شد در مدت کوتاهی پس از تصویب آن نیاز به پیگیری لایحه برای رفع آنچه که شرح داده شده توسط حامیان به عنوان مشکلات جزئی.

خانه گذشت آن رفع دوشنبه توسط “اتفاق آراء رضایت.” یک تاخیر طولانی در این لایحه به نظر می رسد ممکن است پس از تشکر. لوئیس Gohmert یک جمهوری خواه تگزاس گفت که او نمی تواند به ویژگی های اصلاحات لایحه.

Gohmert بعد کاهش یافته و اعتراض خود را.

بیشتر مسائل مربوط به اضافه کردن به نگه دارید تا

سنا حمایت از این لایحه رشد پس از یک جلسه قانونگذاران با کاخ سفید است.

برخی از جمهوری خواهان ابراز نگرانی در مورد تاثیر غیبت مقررات در کسب و کارهای کوچک.

سناتور. Ron Johnson, R-Wis., گفت: شرکت های کوچک می تواند رنج می برند عمده مشکلات اگر آنها مجبور به “پرداخت دستمزد آنها نمی توانیم.”

دور نگه دارید: اجتماعی فاصله از طریق اوت ؟ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ممکن است مورد نیاز برای کمک به مقابله با کروناویروس

سنا توطئه های آن دوره

به عنوان خانه بود و در رفع آن لایحه سنا شد بررسی تغییرات احتمالی برای مقابله با چالش های این ویروس نما به خانواده های آمریکایی و اقتصاد است.

یوتا ایران سناتور. میت رامنی گفت: برخی از همکاران او در حال شناور گزینه اضافه کردن اقدامات بیشتری برای خانه لایحه که آدرس بخش های دیگر اقتصاد است.

“وجود دارد برخی که فکر می کنم” هیچ ما بهتر انجام فاز سه در همان زمان ” از آنجا که ما ممکن است, شما می دانید, be coming back اگر کسی می شود coronavirus و یا هر آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:. “شاید ما نیاز به سه فاز قبل از انجام فاز دو کردن درب.”

دیگر جمهوری خواهان با احتیاط از این مرخصی با حقوق برای کارگران پیشنهاد کرد و گفت در آن می تواند نیروی برخی از شرکت ها به اخراج کارکنان قادر به جذب هزینه های ترک بیماری و مراقبت از خانواده.

جانسون جمهوری خواه ویسکانسین گفت: او نه تنها در مورد پتانسیل اخراج بلکه در مورد “incentivizing مردم را نشان نمی دهد تا برای کار و یا لزوما می خواهید به انجام این کار است. شما باید به فکر می کنم این چیزی که از طریق نظر چه عواقب ناخواسته از نیات خوب است.”

“مردم در حال رفتن به مجبور به کار می کنند. مردم نیاز به رسمیت شناختن این واقعیت است که این است که ابولا. این است MERS. آن را کاملا آنفلوآنزای فصلی” جانسون گفت. “اما ما باید برای نگه داشتن چیزهای در چشم انداز و ما را به نگه داشتن اقتصاد ما.”

دیگر اقتصادی حیاتی پیشنهاد

دولت در حال حاضر در حال همکاری با حزب دموکرات در یکی دیگر از امداد لایحه به کمک خطوط هوایی و دیگر کسب و کار است که شده است به خصوص با چکش اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. خطوط هوایی به تنهایی به دنبال 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام برای پوشش ضرر و زیان از coronavirus.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-NY. پرده برداری کرده است یک پیشنهاد به صرف $750 میلیارد به آدرس تعدادی از بخش ها از جمله اورژانس و مراقبت از کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ; پزشکی و مواد غذایی تحویل سیستم برای سالمندان و کمک به نگه داشتن حمل و نقل عمومی در حال اجرا است.

ياوه بازار: سهام دهانه به عنوان سرمایه گذاران از اقتصاد جهانی است که رهبری برای یک ویروس سوخت رکود اقتصادی

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” شومر گفت. “انواع هدفمند اقدامات ما در کنار هم قرار خواهد mainline پول به اقتصاد و به طور مستقیم به دست خانواده ها که به آن نیاز دارید.”

و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خود را به لیست گسترده ای اولویت: کمک بیشتر به خانواده ها در برخورد با چالش های مالی, کمک به کسب و کار نکنه با این اختلال و جلوگيري از بخش بهداشت و درمان برای جلوگیری از تبدیل شدن به سبب شیوع.

“ما باید با یکدیگر در دو حزبی روح این لحظه خواسته و با دولت و مجلس برای ارائه نتایج برای کشور ما” کنتاکی جمهوری خواه گفت.

کمک: بارت یانسن نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>