با پیت Buttigieg کردن که نامزد ابتدا به ارث هواداران خود را?

واشنگتن – شهردار سابق پیت Buttigieg تماس آن واریز شده فقط دو روز قبل از یکی از بزرگترین مسابقات اولیه چرخه معنی حامیان او در حال حاضر به دنبال یک نامزد جدید.

Buttigieg خروج می تواند یک تغییر قابل توجهی به مسابقه او به عنوان یکی از چندین کاندیدای میانه در حال اجرا را به نفع خود بسیاری از رای دهندگان. خواهد شد و هواداران خود را گله به همکار مرکز-چپ دموکرات از جمله سناتور. ctq سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یا مایکل بلومبرگ?

و یا می تواند پیشرفته تر نامزدها سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن سود از شرکت ازاد رای دهندگان ؟

در اینجا نگاهی که در آن برخی از Buttigieg حمایت می تواند حرکت کند:

Klomentum قسمت 2?

Klobuchar و Buttigieg هر صورتحساب خود را به عنوان کسی که می تواند با متحد کردن تمام رای گیری بلوک از حزب دموکرات به ویژه مناطق روستایی و حومه رای دهندگان. اما Klobuchar اغلب ناودان Buttigieg در بحث برای عدم وجود خود را از تجربه.

با وجود این اغلب شدید به عقب و جلو بین دو نامزد بسیاری از رای دهندگان خود را همپوشانی. در واقع 26 درصد از Buttigieg رای دهندگان گفت: Klobuchar خواهد بود دوم خود را برای انتخاب رئیس جمهور, با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی در ماه فوریه منتشر شد. که در صد گره خورده بود برای بالاترین از هر نامزد دیگر با وارن همچنین در 26 درصد است.

پایان مبارزات انتخاباتی: پس از صعود از گمنامی نسبی پیت Buttigieg به پایان می رسد خود را در کاخ سفید پیشنهاد به عنوان جمعیت شعارهای “2024”

Klobuchar سوم قرار گرفت در نیوهمپشایر از نزدیک زیر Buttigieg بود که در دوم. اما سناتور ایالت مینه سوتا در حال رفتن به نیاز به چند برنده بزرگ به ادامه دموکراتیک اولیه.

او موفق به به دست آوردن کشش در متنوع تر اولیه رای گیری در ایالت های نوادا و کارولینای جنوبی است. او هنوز هم نیاز به تقویت خودش با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان. با توجه به نظرسنجی های خروج در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه Klobuchar رو 0% میان سیاه و رای دهندگان.

به تنها ستاره امور خارجه: نامزدهای گله به نماینده غنی تگزاس با سه شنبه در اطراف گوشه

ساخت راه را برای الیزابت وارن?

وارن که در بیشتر مترقی پایان این طیف از Buttigieg همچنین انتخاب دوم از 26 درصد از Buttigieg حامیان با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از فوریه. در یک صبح مشورت ملی نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه فوریه وارن بود انتخاب دوم از 19 درصد با Buttigieg حامیان.

وارن تلاش کرده است برای به دست آوردن کشش با رای گیری در حال حاضر در جریان در اولیه فصل با وجود صعودی در رای گیری در پاییز گذشته. وارن سوم-پایان محل در آیووا تیره با هرج و مرج در اطراف نتایج Buttigieg و ساندرز’ در نزدیکی کراوات و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پایین قرار دادن. پس از وارن شکست خورده را بالا 3 دوباره در اصلی.

این سناتور ماساچوست گفته او در مبارزات انتخاباتی است که در آن برای مسافت های طولانی. او آمده است نوسانی در بحث مرحله برابر بلومبرگ سابق شهر نیویورک و در ادامه مبارزات به شدت در سه شنبه متحده است.

که در آن جو بایدن ایستاده در حال حاضر ؟

بایدن به نظر می رسد در بهترین موقعیت برای بهره مندی از Buttigieg خروج.

Buttigieg اعلام می آید یک روز پس از بایدن را blowout پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن او leapfrogged به مقام دوم در ملی متعهد نمایندگان پشت Sanders. با بایدن اثبات او می تواند برنده پس از رای دهندگان را به خود جلب Buttigieg می تواند احساس راحتی بیشتری در حال حرکت به یکی دیگر از متوسط در بایدن.

با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی 19 درصد از Buttigieg رای دهندگان گفت: بایدن بود دوم خود را انتخاب کنید. صبح مشورت ملی نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه فوریه نیز نشان داد که 19 درصد از Buttigieg حامیان چیدن بایدن به عنوان انتخاب دوم.

حداقل یک Buttigieg حامی در حال حاضر پرتاب حمایت خود را پشت بایدن. مدت کوتاهی پس از Buttigieg چپ مسابقه کنگره دان بیر بود که در ابتدا تایید Buttigieg انداخت حمایت خود را به بایدن. Beyer نشان دهنده یک منطقه در ویرجینیا یک شنبه دولت است.

“جو بایدن یک دولتمرد که تست شده توسط سال از خدمات عمومی به عنوان سناتور و به عنوان معاون رئیس جمهور و مورد اعتماد ترین مشاور رئیس جمهور باراک اوباما” Beyer گفت: در این بیانیه است. “او تجربه لازم برای رسیدن به پیشرفت و ارائه نتایج و توانایی متحد کردن حزب ائتلاف گسترده منجر شود و ما به پیروزی در ماه نوامبر. به عنوان ویرجینیایی وزن گزینه های خود را در روز سه شنبه اولیه من تایید به معاون رئیس جمهور جو بایدن.”

معاون سابق رئیس جمهور electability آورده شد و به سوال های زیر خود را پایین سرمایه گذاری در آیووا و نیوهمشایر و دور دوم-پایان محل در نوادا است.

اما بایدن به نمایش شنبه که حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه همچنان قوی در این زمینه است. با علاوه بر این از حمایت از هر Buttigieg حامیان بایدن یکی دیگر گروه در ائتلاف گسترده مورد نیاز خود را کسب نامزدی حزب دموکرات.

‘هنوز’: بایدن-ساندرز در سه شنبه تصادف به عنوان بزرگترین گنجینه ای از نمایندگان در انتظار

آیا این صدمه دیده و یا کمک به برنی ساندرز?

معلوم نیست چه Buttigieg اعلام خواهد شد تاثیر می گذارد ساندرز که هنوز ملی حزب سوسیالیست.

با Buttigieg از متوسط رای دهندگان می تواند یکی شدن در اطراف یک نامزد به جای گسترش در سراسر سه یا چهار نامزد. ساندرز که پشتیبانی می کند تا حد زیادی پیشرفته تر فرقه از حزب دموکرات می تواند دیدن یک حاشیه باریک بین او و متوسط بیشتر نامزدها در آینده شرکت کنند ،

اما ساندرز می تواند همچنین یک آسانسور از Buttigieg تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی 11 درصد از Buttigieg هواداران گفت: ساندرز بود دوم خود را انتخاب کنید. در واقع او می تواند دریافت حتی یک سهم بیشتری از Buttigieg پشتیبانی می کند.

و با توجه به یک صبح مشورت ملی نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه فوریه 21 درصد از Buttigieg هواداران گفت: ساندرز بود دوم خود را انتخاب کنید. ساندرز دریافت بزرگترین سهم از حمایت خود را به عنوان انتخاب دوم از Buttigieg حامیان نسبت به نامزدهای دیگر.

این می تواند خبر خوبی برای مایکل بلومبرگ

سابق شهر نیویورک شهردار هنوز به رقابت در هر یک از اوایل متحده است. اما او پیش بینی ساخت یک چلپ چلوپ در سه شنبه, جایی که او در حال حاضر سرمایه گذاری میلیون ها پول خود را.

با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی تنها 9 درصد از Buttigieg حامیان بلومبرگ گفت: آنها بود انتخاب دوم. اما در صبح مشورت نظرسنجی که تعداد تقریبا دو برابر شود. این نظرسنجی می گوید: 17 درصد از Buttigieg حامیان می گویند بلومبرگ دوم خود را انتخاب کنید.

سهشنبه خواهد بود بلومبرگ اولین آزمون برای دیدن اگر او می تواند تحکیم پشتیبانی در دموکراتیک زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>