با بچه ها گیر در خانه ER پزشکان بیشتر موارد شدید کودک آزاری

آنجلا هسلت استفاده می شود به صرف روز خود را درخواست کودکان در مورد افرادی که به آنها صدمه دیده است.

تماس آمد از پلیس و یا کودک خدمات حراست و گاهی 10 تا 15 یک هفته بسیاری از آنها مورد سوء استفاده جنسی. کودکان خواهد نشسته در سراسر از او در یک عایق صوتی اتاق در SafeSpot کودکان مرکز دفاع در Fairfax, ویرجینیا به عنوان قانونی مصاحبه خواسته در یک نرم صدا: “کسی انجام می شود چیزی است که به بدن شما است که آنها نباید داشته باشد؟”

غم انگیز نقطه عطف: شهرستان هریس coronavirus تلفات گرفتگی 100

به تازگی آن را رفته آرام. از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس نزدیک و خانواده به ماندن در خانه تماس آهسته به دو تا پنج بار در هفته با تعداد بیشتری از آنها مربوط به کودکان مبتلا به صدمات قابل رویت – یک بازوی شکسته, ضرب و شتم کردن چهره یک فرد بالغ به حال به دنبال کمک های پزشکی.

“آنچه که من را نگه می دارد تا در شب” هسلت گفت: “این کودکان است که ما در حال دیدن نیست.”

در سراسر کشور از کالیفرنیا به ایالت آیوا به ماساچوست, کودک آزاری, گزارش کاهش یافت از آنجا که ویروس وارد شده است. در پایتخت کشور خط گزارش از سوء استفاده و غفلت از بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل 62 درصد کمتر از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به واشنگتن دی سی کودک و خانواده خدمات آژانس. گزارش به کودک خدمات محافظ در مریلند افتاده اند فقط تا آنجا و در ویرجینیا, ارجاع, از, مدرسه, کارکنان آغشته با 94 درصد.

موارد رویه اغلب شامل کودکان را به شدت مجروح آنها در اورژانس و بخش مراقبت های ويژه. در برخی از بیمارستان های آنها در حال مرگ هستند در غیر منتظره ای بالا نرخ.

متخصصان اطفال در سراسر کشور در حال صدایی زنگ: استرس بیکاری و ناامنی مالی به روابط تیره و تار بین کودکان و کسانی که مراقبت از آنها. به تعطیلی مدارس و مراقبت روز مجبور کودکان نزدیک به بزرگسالان که ممکن است امن.

در یک جهان بدون مدرسه پزشکان و طرفداران می گویند هیچ کس وجود دارد به تماشای, به صحبت می کنند تا زمانی که آن را خیلی دیر است.

– – –

سیستم آمریکایی از ابتلا به سوء استفاده از کودکان متکی به کودکان و نوجوانان در مناطق بیرون از خانه های خود.

سال به سال بیشتر ارجاع به کودک خدمات محافظ آمده از حرفه ای ها – ماموران پلیس و وکلا و پزشکان و هر کسی که می آید در تماس با کودک به عنوان بخشی از کار خود را. اما هیچ گروه گزارش بیش از مربیان بودند که مسئول 21 درصد از 4.3 میلیون معارفه ساخته شده در سال 2018 با توجه به اطلاعات فدرال.

پس از 17 سال در کلاس درس یک پنجم-معلم کلاس در ویرجینیای شمالی گفت: او آموخته است که دقیقا همان چیزی است به سازمان دیده بان برای: دانش آموزان به خواب رفتن بدون توضیح و یا سرقت همسالان’ مواد غذایی در زمان میان وعده. طولانی شدن غیبت از مدرسه زوج با دلایل است که حس را برای یک هفته او یک بار گفت چرا دانش آموز تضعیف و سقوط کرد. وعده داده شده یادداشت دکتر که هرگز وارد شده است.

او در تلاش برای در تماس ماندن با او کلاس پنجم, برگزاری, تصویری کلاس و دفتر ساعت تلفنی و ارسال ایمیل. اما معلم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از دانش آموزان خود را’ حفظ حریم خصوصی می داند که آن را به اندازه کافی نیست.

او نگرانی در مورد دانش آموزان او می گوید در حال نشان دادن نشانه های نگران کننده – خروج امتناع از نشان دادن خود را در درس های تصویری. او نگرانی به خصوص در مورد یک دانش آموز او دو بار گزارش شده که ممکن است قربانی سوء استفاده این سال است. او نوشت که یک نامه.

“به یاد داشته باشید که مهم نیست که چگونه دیوانه جهان به نظر می رسد شما تنها نیستید” معلم نوشت. “من یک ایمیل بفرستید اگر شما می خواهید و یا نیاز به.”

او دریافت کرده است و نه یک پاسخ.

معلم است نه امیدوار شخص دیگری خواهد دخالت کند. او می داند که در حالی که حرفه ای مانند او را فراموش ترین گزارش خانواده ها بسیار کمتر: حدود 16 درصد از سوء استفاده از گزارش های ساخته شده در سال 2018 آمد از خانواده و دیگر افراد نزدیک به قربانیان.

چرا که خانواده معمولا معتادان است. در سال 2018 نزدیک به 80 درصد از مجرمان شد پدر و مادر قربانی. آن سال وزارت بهداشت و خدمات انسانی برآورد 1,770 کودکان درگذشت سوء استفاده و غفلت است.

با این کشور قفل شده است و مردم تنها با دیدن کودکان هستند که مردم به احتمال زیاد به سوء استفاده از آنها گفت: Jeanine هارپر, مدیر اجرایی بیشتر ریچموند اسکن (جلوگیری از سوء استفاده از کودکان در حال حاضر).

“شما تاکید کردم بزرگسالان و کودکان آسیب پذیر و چند خروجی” هارپر گفت. “و شما لازم نیست که چشم بر روی آنها.”

چند گزارش از طریق گرفتن به خطوط تماس ویژه اغلب از قربانیان خود را اگر آنها به اندازه کافی به تماس یا متن. در ماه مارس برای اولین بار نیمی از بازدید کنندگان به ملی تجاوز جنسی Hotline افراد زیر سن قانونی بودند. در میان کسانی که به نام با نگرانی های مرتبط با بیماری همه گیر 79% گفت: آنها در زندگی خود مجرم است.

بر خلاف برخی از فرزند حفاظتی خدمات و اجرای قانون است که اغلب تکیه بر اجباری خبرنگاران به Childhelp ملی کودک آزاری تدریس خصوصی در خانه دیده است یک چشم انداز مثبت در تماس: 31% بیشتر تماس ها و پیام ها در ماه مارس امسال نسبت به ماه مشابه در سال گذشته گفت: میشل Fingerman به خط تلفن مدیر. بسیاری از این پیام آمد از طریق خط تلفن آنلاین چت گزینه Fingerman گفت: از نوجوانان که نمی دسترسی به یک تلفن که تلفن های دور گرفته شد به عنوان مجازات یا کسانی که می ترسید در حال شنید.

یکی غیر دودویی نوجوان به نام خط وحشت زده پدر و مادر خود بودند رفتن به ضربه آنها را. پدر و مادر تا به حال مورد ضرب و شتم و تهدید به خشونت قبل از 17 سال گفت: با توجه به خط استاد راهنما که توضیح داده شده تماس چند به واشنگتن پست. قبل از زمانی که چیزهایی را گرم, نوجوان خواهد خانه را ترک برای خنک کردن. با اقامت در خانه سفارش در محل بود که دیگر یک گزینه نیست.

یکی دیگر از تماس گیرنده گزارش شده است که نسبت بهداشتی-مراقبت کارمند در شهر نیویورک کار دیگر تغییرات بیش از حد معمول. با مدارس و مراقبت از کودکان در مراکز بسته نسبی چپ او دو پسر جوان با یک پسر “که یک مقدار زیادی از صبر و تحمل با بچه ها” Fingerman گفت. هنگامی که او به خانه آمد از کار یک روز او 5 ساله بود و چشم های سیاه و سفید.

آن را اواسط ماه مارس هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر هنگامی که پزشکان در طبخ کودکان شروع با توجه به سنبله. که در هفته شش فرزند پذیرفته شده بود به فورت ورث بیمارستان با علائم شدید فیزیکی.

دو نفر از کودکان درگذشت همان روز. بیمارستان خواهد به طور معمول چهار تا شش تن در سال از کودک آزاری است.

دکتر Jamye کافمن مدیر پزشکی برای بیمارستان مرکز پیشگیری از کودک آزاری و غفلت نیست کاملا شگفت زده اعداد; در طول رکود اقتصادی سال 2008 بیمارستان دیده بود علت مرگ در کودکان تغییر از تصادف با خودرو به سوء استفاده و ضربه به سر. اما به شدت از این موارد جدید او مشکل است.

در این هفته که به دنبال سه بیشتر از کودکان بستری شده بودند به بیمارستان به صورت جدی سوء استفاده فیزیکی – و 3-year-old boy درگذشت در صبح روز عید پاک پس از تحمل ضربه به سر. او زندگی خود را با خانواده و دوستان در آن زمان است. مرگ او حکم قتل.

“من نمی خواهم برای دیدن بیشتر در آینده در سراسر میز” Coffman گفت. “آن است که بسیار غیر معمول و کودکانی که کشته شده اند به طرز وحشیانه ای کتک.”

یک الگوی مشابه پدید آمده در بیمارستان در سراسر کشور است. لی Vinocur سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت: پزشکان در سراسر کشور گزارش داده اند که درمان آسیب های جدی تر در یک هفته از آنها استفاده می شود برای دیدن در یک ماه.

محدودیت های جدید: او-B نشان می دهد محصول جدید محدودیت بر روی کاغذ توالت غذا

در کانتی فیرفکس یک دختر وارد بخش اورژانس در این ماه با یک دست خیلی بد شکسته او نیاز به عمل جراحی. با کودکان و بزرگسالان گیر در خانه پدر رشد کرده بود نا امید با سطح سر و صدا گفت: دکتر ویلیام Hauda مدیر پزشکی Inova سارکوم قانونی ارزیابی و مشاوره تیم گروه.

پدر که بعدها دستگیر پرتاب دختر وری باعث او را به سقوط به پایین پله ها Hauda گفت.

“این یکی که من می توانم صحبت می کنند به” Hauda گفت: “از آنجا که ما دیده نمی شود بسیار زیاد است.”

در یک بیمارستان در جکسون ویل فلوریدا بیش از دو برابر تعداد معمول از کودکان بستری برای سوء استفاده از کودکان در ماه گذشته – همه با شکستگی و تقریبا همه با ضربه به سر. یک کودک کشته شدند.

در کودکان در بیمارستان ملی در منطقه به طور کلی تعداد کودکان مراجعه کننده با کودک آزاری نگرانی کاهش یافته است. اما این موارد در آینده سخت تر از حد معمول: از 15 مارس تا آوریل 20 سال گذشته حدود 50 درصد از کودکان مبتلا به آسیب های جدی به اندازه کافی در بیمارستان بستری شود. در این سال 86% بود. در طول مدت مشابه در سال گذشته حدود 34 درصد از کودکان تا به حال ضربه به سر و شکستگی و یا آسیب در مناطق مختلف بدن است. در این سال این تعداد افزایش به 71 درصد. در سال گذشته 3 درصد از کودکان مراجعه کننده برای کودک آزاری درگذشت. در این سال 10% درگذشت.

“مردم در انتظار هستند تا این کودکان را متوقف کرده اند تنفس و یا چیزی بسیار جدی قبل از آنها در حال آمدن به بخش اورژانس” Vinocur گفت. “هنگامی که وجود دارد بیشتر گزارش ما می توانید انتخاب کنید تا آسیب هستند که جزئی تر. در حال حاضر ما با تکیه بر پدر و مادر که مجروح فرزند خود را به آنها را در.”

موارد لازم نیست همیشه شامل عمدی سوء استفاده, او گفت:. بسیاری از صدمات ناشی از غفلت از جمله حوادث مربوط به سلاح های گرم و داروها یا سمی خانگی تمیز کردن اقلام است.

“من نمی دانم اگر آن را به استرس و مشکلات ذاتی در رفاه اجتماعی سیستم من نمی دانم در حال حاضر گفت:” Coffman دکتر در فورت ورث. “این بخشی است که بسیار خسته کننده است. من در حفظ و تلاش برای نقد و بررسی این موارد برای پیدا کردن موضوع مشترک.”

یک الگوی غیر معمول نمی ایستادگی کردن به Coffman. بسیاری از بیمارستان مرگ و میر ناشی از سوء استفاده از کودکان در چند سال گذشته تا به حال درگیر نوزادان. اما سه اخیر مرگ و میر بودند همه کودکان پیش دبستانی-سن.

“آن است که سخت تر برای کشتن کودکان بزرگتر است. در آن طول می کشد بیشتر نیروی” Coffman گفت. “آنچه را که این کودکان شده است زندگی در قبل از این ؟ آنچه را که آنها تا به حال برای تحمل و قدرت قبل از نهایی عمل آورده است که آنها را به بیمارستان ما?”

نگران مربیان و روانشناسان و مددکاران اجتماعی در حال تبدیل شدن به ابزارهای آنلاین – تماس, متن, videoconferences – برای رسیدن به خانواده های آنها خدمت می کنند.

تلاش پیچیده است چرا که برخی از آسیب پذیر ترین خانواده ها عدم کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت. حتی اگر آنها می توانند دانش آموزان در تلفن برخی از مکالمات احساس غیر ممکن: چگونه می توانم از شما درخواست یک کودک مورد سوء استفاده زمانی که خود مصرفکننده ممکن است حق ایستاده در پشت سر آنها و یا گوش دادن در اتاق بعدی?

ششم-معلم کلاس لی Duhé است که در میان کسانی که به دنبال یک راه است.

Duhé یک دیرین معلم در شمال ویرجینیا مدارس عمومی کانتی فیرفکس یکی از بزرگترین سیستم های در کشور, به تازگی اضافه شده یک ویژگی خاص به کلاس های آنلاین. به عنوان دانش آموزان کلیک کنید از طریق ارائه یک pop-up سریع آنها می پرسد برای ثبت نام چگونه آنها احساس در مقیاس کشویی: از قرمز (افتضاح) به رنگ نارنجی به زرد به آبی (کامل).

“که پاسخ ارسال به طور مستقیم به من پدر و مادر و مراقبان نمی توانید آن را ببینید” Duhé گفت. “ما درک می کنیم که آنها در خانه شاید با کسی . . . ما نمی خواهید به آنها را به دردسر بیشتر.”

در دنویل عمومی و مدارس و مربیان با استفاده از چند نگاه اجمالی از فرزندان آنها هنوز هم دریافت کنید. سیستم مدرسه به ارائه وعده های غذایی با اتوبوس به آن نزدیک به 6000 دانش آموزان در مناطق روستایی جنوب ویرجینیا که در آن 1 در 4 خانواده های زیر خط فقر زندگی میکنند. در آن سفر گفت: مدیر خدمات پشتیبانی دانشجویی رابین Owens, تغذیه, کارکنان, مطمئن شوید که به “تعامل با خانواده” تا آنجا که آنها می توانید سعی کنید برای گرفتن نزد کودکان است.

سیستم مدرسه نیز فرستاده کودک آزاری پیشگیری از منابع به مديران و مشاوران مدرسه اونز گفت: از جمله 12-گام جزوه دنویل کارکنان خواسته شد برای توزیع به پدر و مادر است. جزوه لیست ده جایگزین شلاق در کودکان اقدام نامناسب: چلپ چلوپ آب سرد بر روی صورت خود. در آغوش یک بالش.

“چشمان خود را ببندید” یکی می خواند “و تصور کنید که شما در حال شنیدن آنچه فرزند شما در مورد بشنوم.”

برای معلمان که موفق به شناسایی خطر در کودکان و مدیریت برای رسیدن به آنها تنها سوالات ضرب – به خصوص وقتی که می آید به جوانترین دانش آموزان است.

ان Abell بالینی هماهنگ کننده یک برنامه پیش دبستانی در ریچموند در خدمت کودکانی که تجربه تروما. او شده است به تست های مجازی بازی درمانی به عنوان یک راه برای پیش دبستانی برای باز کردن.

نشسته قبل از یک لپ تاپ در خانه او با اسباب بازی جاسوس در یک جدول و بیشتر در یک جعبه در پای Abell ارائه می دهد گزینه های به تماشای کودک در انتهای دیگر از زوم تماس بگیرید. مگنا-کاشی و یا شاید Play-Doh? حباب باد? چگونه در مورد یک سوپرمن مجسمه سفالین رنگی?

“سوپرمن است ؟” او را بپرسید. “آیا کسی چیزی ناراحت است؟”

آن را بی دست و پا اما کودکان مورد استفاده قرار گرفتن به دوربین Abell گفت. که امداد رسانی به او گفت: چرا که او ترس او ممکن است مجبور به انجام این کار نگه دارید در حالی که برای.

هر چند برخی از کشورهای در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است بسیاری از دانش آموزان محدود به خانه های خود در طول تابستان است. مدارس تحت فشار برای بازگشایی در پاییز, اما آنها ممکن است تنها کودکان را در چرخشی شیفت معنای دانش آموزان هنوز هم در گیر شود در خانه برای امتداد طولانی از مشاهده نشده زمان.

کودکان حمایت مراکز و آگاه از این امکانات می گویند آنها پیش بینی سیل از موارد جدید از سوء استفاده در پاییز. برخی از طرفداران نگران آنها نمی خواهد آماده شود.

طرفداران در واشنگتن دی سی و ویرجینیا هستند دادخواست مدارس به استخدام بیشتر روانشناسان و مددکاران اجتماعی و مشاوران برای کمک به آسیب های روانی کودکان تنظیم مجدد و بازیابی هنگامی که آنها به مدرسه بازگشت. بودجه های ایالتی و محلی هستند که گرسنگی توسط ویروس که ممکن است ترک برخی از مناطق آموزش و پرورش و دیگر مهم ناظران رو به کاهش است.

بسیاری از کودکان حمایت مراکز که ارائه پشتیبانی برای خانواده ها و کودکان به عنوان سوء استفاده از موارد حرکت را از طریق سیستم قضایی بودند مجبور به لغو برخی از بزرگترین رویدادهای مالی از سال در ماه آوریل است که کودک آزاری آگاهی ، ملی کودکان داد برآورد کل بودجه از دست دادن به کودک حمایت زمینه را به مقدار حدود 87.7 میلیون. گروه, مدیر اجرایی, Teresa Huizar گفت که او نگرانی های اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر خواهد شد نیروی حمایت برخی از مراکز به بستن درهای خود را “در زمانی که کودکان مورد آزار قرار گرفته را به آنها نیاز دارید بیشتر.”

آنجلا هسلت های پزشکی قانونی در مصاحبه Fairfax در ادامه به دیدار با کودکان در فرد به عنوان دقت به عنوان او می تواند. او می داند که او نمی تواند کنترل که چگونه مدارس را بازگشایی و یا که آزار کودکان خود خسته شده اید بروید تا پس از آن.

اما در اخیر صبح آخرین بار او را در مصاحبه با یک کودک برای تقریبا دو هفته او می تواند کنترل تن صدا و نگاه در چشمان او او به عنوان چراغ راه به اتاق با صندلی های راحت.

او در مواجهه کودک در سراسر از او و از او خواست سوال اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat