با “او Klomentum’ از بین رفته ctq به پایان می رسد پیشنهاد او برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری

سناتور. ctq که تن به تن خودش را به عنوان یک نسیم با میانه تجدید نظر و سیاسی “شن” به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان خواهد رسید او پیشنهاد ریاست جمهوری روز شنبه, مبارزات انتخاباتی او در بیانیه ای گفت.

Klobuchar را تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تظاهرات یکشنبه شب در دالاس مبارزات انتخاباتی او گفت:.

Klobuchar لذت می برد مختصری boomlet پس از نیوهمپشایر اولیه که در آن یک مقام سوم پایان داد و او نیاز به جمع آوری کمک های مردمی بخشش و تازه حرکت های سیاسی. Klobuchar گفت: New Hampshire نتایج نشان داد که او می تواند ضرب و شتم انتظارات و ایجاد یک ائتلاف گسترده به عنوان او تا به حال در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا.

“من به مبارزه طلبیده انتظارات و من برنده. و من آن را انجام داده اند بارها و بارها در reddest قرمز منطقه و bluest آبی مناطق,” او گفت: حامیان در نیوهمپشایر.

اما او “Klomentum” به نظر می رسید برای تبخیر به سرعت به عنوان آن پدید آمده است. او تنها دست آورد 3 درصد از آرا در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه یک نتیجه است که همه-اما-بسته کردن مسیر خود را به نامزدی.

او خروج از مسابقه می آید کمتر از 24 ساعت پس از یکی از وزش رقبای پیت Buttigieg نیز کاهش یافته است. با دوقلو خروج از Klobuchar و Buttigieg که هر دو را عشق نسیم دموکرات بایدن ممکن است یک شات بهتر در رقابت با ایالت ورمونت برنی ساندرز پیشتاز و دموکراتیک سوسیالیستی است.

بسیاری از وزش دموکرات و تأسیس حزب ارقام ترس که اگر ساندرز برنده نامزدی او نمی خواهد بود قادر به جذب گسترده ائتلاف دموکرات ها نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمان رای گیری: هنگامی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

Klobuchar سرمایه گذاری از زمان و پول در آیووا که در آن او به پایان رسید و در مکان پنجم و نیوهمشایر که در آن او snagged نزدیک به 20 درصد آرا.

اما تنها چند روز پس از نیوهمپشایر اولیه Klobuchar طی مصاحبه ای با Telemundo وقتی پرسید که آیا او می تواند نام و نام خانوادگی رئیس جمهور مکزیک. “هیچ” او پاسخ داد: در گذشت که آمد به او امد و شد زیاد طول محوری Feb. 18 دموکراتیک بحث است.

و نیوهمپشایر گزاف گویی نمی شد به اندازه کافی برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را در مقیاس بالا به عنوان نژاد منتقل نوادا و کارولینای جنوبی است. او ششم به پایان رسید در نوادا قفقاز.

Klobuchar را رقبا از جمله بایدن و ساندرز بودند به مراتب بهتر سازمان یافته در آن دو کشور. و آنها لذت می برد گسترده تر پشتیبانی در میان لاتین و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی کلیدی حوزه او قادر به برنده بیش از.

Klobuchar, 59 خدمت به عنوان ارشد سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا از سال 2007 است و دولت نخستین زن سناتور.

Klobuchar که قبلا به عنوان Hennepin County, وکیل, راه اندازی کمپین خود را در وسط یک طوفان برف در رودخانه می سی سی پی ساحل.

“من نمی آیند از پول” Klobuchar گفت: به عنوان برف انباشته شده بر روی جمعیت. “اما آنچه که من باید انجام دهید این است: من شن. من خانواده است. من دوستان است. من همسایه. من از همه شما که در حال حاضر به بیرون آمدن در وسط زمستان از همه شما که در زمان به تماشای ما امروز از همه شما که در حال حاضر به ایستادن و می گویند مردم مهم است.”

Klobuchar بازیگران خودش را به عنوان بهترین جایگزین برای لیبرال ها در مسابقه ساندرز و بهداشت ، Elizabeth Warren, شعار او میانه ریشه و توانایی خود را به کار در سراسر راهرو به انجام کارها در سنا است.

“من کسی هستم که می تواند برنده و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او در طول گفت: اولین اصلی بحث سال گذشته است. “من باید برنده هر مکان در هر نژاد و در هر زمان. من برنده در reddest از مناطق آنهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده بیش از 20 امتیاز. من می توانید برنده در ایالات ویسکانسین و آیووا و در میشیگان.”

در برخی از سیاست های مترقی مانند “مدیکر برای همه” و دسترسی به کالج Klobuchar متفاوت از او پیشرفته تر هستند.

در مبارزات انتخاباتی Klobuchar در زمان حال به ادعا با گزارش است که لقب او را یکی از “بدترین کارفرمایان” در کنگره یک طراحی سیاسی او در سال 2018 است.

نظر: Klobuchar بد-رئیس نقص هستند نگران کننده است. باید دموکرات ها نوشتن ؟

که نیویورک تایمز در سال 2019 گزارش موارد متعدد از او “غیر اخلاقی” انجام به عنوان یک کارفرما در فوریه. در میان ادعا می کند: Klobuchar شناخته شده بود به “پرتاب اشیاء در سرخوردگی از جمله کلاسور و همراه در جهت دستیاران.” در یکی از بدنام حکایت Klobuchar گزارش خوردند او سالاد با شانه هنگامی که یک مشاور موفق به آوردن او به چنگال.

“بله, من می تواند دشوار و بله, من می تواند فشار مردم” Klobuchar به خبرنگاران گفت: پس از اتهامات اولیه توزیع شده است. “من باید انتظارات بالا برای خودم. من باید انتظارات بالا برای مردم که برای من کار می کنند. اما من باید انتظارات بالا برای این کشور است.”

کمک: ربکا مورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>