با COVID-19 موارد خونتان در تگزاس باید مدارس بازگشت از طریق عملا و یا در فرد ؟

این 2020-21 مدرسه سال است فقط هفته دور و رمان coronavirus موارد در تگزاس و هوستون منطقه در حال رسیدن به سطح رکورد روز به روز.

مدارس هنوز در تکاپوی آماده بازگشت به برنامه های مدرسه پس از تگزاس سازمان آموزش و پرورش منتشر شد دستورالعمل هفته گذشته که موظف مناطق ارائه چهره به چهره آموزش پنج روز در هفته به خانواده هایی که درخواست آن را با برخی از استثنا. به منظور اجازه می دهد تا برای یک هفته سه دوره گذار برای مدارس به کار در یک مجازی-اما تنها بر اساس نیاز مناطق به ارائه حضوری آموزش پس از آن دوره و یا خطر از دست دادن بودجه دولت است.

با وجود شواهد نشان می دهد که فرد در آموزش کمک می کند تا کودکان با مهارت های اجتماعی کمک می کند تا پدر و مادر کار مهد کودک و نگه می دارد دانش آموزان در معرض خطر از سقوط در مطالعات خود چای را در دستور بود که با مخالفت ملاقات از معلمان و پدر و مادر و اتحادیه های کارگری در سراسر کشور است که نگرانی در کلاس های درس هستند یک محیط ایده آل برای این ویروس به گسترش است.

برخی از مساحت را در پاسخ به سفارش مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که موارد شروع روند نزولی چنین مورد در شهرستان تراویس که در آن مقامات بهداشتی وجود دستور مدارس بسته باقی می ماند و تاخیر در دانشگاه آموزش از طریق حداقل تا سپتامبر. 7 KVUE گزارش شده است. چای گفت تگزاس تریبون آن را ادامه خواهد داد به صندوق ولسوالی اگر محلی مقامات بهداشت دستور داد مدارس بسته باقی می ماند اما روشن است که مدارس باید دریافت اجازهی اقامت مجازی برای بیش از سه هفته.

هوستون فدراسیون معلمان در پاسخ به چای قیمومیت با انتشار یک لیست مفصل از دستورالعمل ها است که باید قبل از ملاقات هوستون ISD دانشجویان بازگشت به دانشگاه که شامل کاهش در موارد جدید به مدت حداقل 14 روز متوالی و بازگشایی مدارس در فازهای است که اولویت بندی در خطر کودکان است. این اتحادیه همچنین توصیه های مجازی آموزش در پاییز با برنامه ریزی برای ارائه دسترسی به اینترنت و پشتیبانی اضافی برای دانش آموزان آسیب پذیر.

‘این خیلی ترسناک’: Houston, Texas معلمان ابراز نگرانی در مورد بازگشایی مدارس در این پاییز

“این است که ارتفاع غرور که فرماندار متمرکز شده است و در باز کردن اقتصاد از سلامت و تندرستی کودکان و افرادی که آموزش آنها” HFT متحده در دستورالعمل.

تگزاس عقبی دولت وابسته به فدراسیون معلمان آمریکا گفت: بازگشت به دانشگاه برای فرد آموزش “ارزش خطر زیادی از آسیب رساندن به کودکان و کارکنان مدرسه” و خواستار چای خود را به تغییر موضع در گفت بازگشت به مدارس امن خواهد بود برای دانش آموزان و کارکنان.

“مشکل با این موضع این است که آن را هنوز هم می گذارد و بزرگسالان–مدرسه ما کارکنان پدر و مادر و به طور کلی جامعه در خطر مهم–در حالی که همچنین نادیده گرفتن عظمت تعداد دانش آموزان و بزرگسالان بازگشت به مدرسه” تگزاس عقبی جمهور Zeph Capo گفت: در انتشار اخبار.

هنوز هم وجود دارد بسیار آموخته می شود در مورد COVID-19 اما با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, کودکان, به نظر نمی رسد که در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به بیماری کشنده تر از بزرگسالان است. اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد برخی از کودکانی که قرارداد COVID-19 توسعه multisystem سندرم التهابی (MIS-C) است که می تواند کشنده باشد.

“واقعیت این است که ما نمی دانیم تا زمانی که ما با قرار دادن تعداد زیادی از بچه ها نزدیک دوباره با هم” دکتر مایکل چانگ اطفال متخصص بیماری های عفونی با McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth گفت: هوستون کرونیکل. “دانش ما در مورد این ویروس به طور مداوم در حال تغییر است. ما هنوز در حال یادگیری چیزهای جدید در هر روز است.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: رژیم صهیونیستی است. ابوت نکات در تغییرات چای دستورالعمل های است که می تواند اجازه تگزاس مدارس شروع سال فقط آنلاین

بیشتر هوستون-منطقه مدرسه منطقه هنوز در حال کار برای نهایی کردن بازگشت-t0-مدرسه قصد دارد پس از دستور, در حالی که دیگران گرفته اند با توجه به مواضع در چه امن برای دانش آموزان خود را.

Fort Bend ISD اعلام کرد روز دوشنبه در منطقه خواهد شد و شروع کلاس ها 100 درصد آنلاین و که هیچ فرد extracurriculars ارائه خواهد شد. هوستون ISD منتشر شد طرح خود را در روز چهارشنبه و گفت: آن را نیز شروع سال تحصیلی تقریبا به مدت شش هفته با شروع در سپتامبر. 8. چهره به چهره آموزش آغاز خواهد شد در اکتبر. 19 اما پدر و مادر باید گزینه ای برای انتخاب کردن و ادامه مجازی آموزش صورتی که ترجیح داده است.

در حالی که برخی از مناطق مصرف بیشتر احتیاط و حرکت در جهت مجازی و برخی دیگر مانند فروتن ISD و بهار ISD ارائه خواهد شد ترکیبی از کلاس های حضوری و آنلاین آموزش گزینه های شروع در ماه اوت است.

چای است که انتظار می رود به انتشار بیشتر دستورالعمل در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>