با دانشگاه های توقیف بیشتر دانش آموزان در نظر گرفتن فاصله سال است. اما کسانی که ممکن است مختل شود ،

آن را طولانی نیست قبل که آنا Parra اردن بود هیجان زده برای رفتن به کالج. او این ایده را دوست داشت و از دیدن مکانهای جدید و ملاقات با افراد جدید اقامت تا چهار صبح اگر او می خواست آنچه او می خواست.

“من آماده به گزاف گویی” او گفت:. “گزاف گویی از دی سی”

سپس یکی از خسته کننده جمعه ناگهان تبدیل شد به پایان نهایی خود را ارسال و از دبیرستان به عنوان کشور تعطیل در میان coronavirus بیماری همه گیر. و به عنوان او کشیده و خودش را از طریق وودرو ویلسون دبیرستان کلاس های آنلاین در این بهار تلاش برای خواندن اخبار مادرش به او گفت به عنوان خوانده شده او به طور ناگهانی متوجه شدم: او نیاز به یک سال ،

دفعات بازدید:همچنین: موریانه های نجومی در هوستون وارد. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

هرگز پیش از او سوال آکادمیک سنتی جدول زمانی. در حال حاضر اردن مانند هزاران نفر از دانش آموزان سراسر کشور در حال فکر کردن در مورد گرفتن یک سال فاصله است. “من نمی توانم خودم را از رفتن به کالج در حال حاضر,” او گفت:.

به عنوان ترم بهار زوم به سمت anticlimactic پایان این سوال که آیا دانشگاه می تواند بازگشایی در سقوط یک نقطه اشتعال این هفته است. بسیاری از مدرسه رئیس جمهور اعلام کرده اند برنامه های جسورانه به استقبال دانش آموزان به دانشگاه و رهبران سیاسی شده اند سریع به وزن در. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. گفت: در فاکس نیوز که اگر او بودند رئيس دانشگاه امروز “من خواهد بود برنامه ریزی در رفتن به مدرسه است.”

در روز سه شنبه – روز Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص هشدار داد در کاپیتول هیل که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی می تواند منجر به درد و رنج و مرگ – دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در بزرگترین کشور چهار سال دانشگاه دولتی سیستم لغو ترین کلاس های حضوری برای سقوط. تصمیم گیری خواهد شد که تحت تاثیر قرار نزدیک به یک و نیم میلیون دانش آموز شد از نزدیک تماشا دلیل افزایش عدم اطمینان در مورد آیین های سنتی از زندگی دانشگاهی.

آن را در برابر این پس زمینه است که یک تعداد غیر منتظره ای بالا از دانش آموزان سوال خود را سقوط کالج برنامه. حدود یک پنجم دانشجویان فعلی مطمئن نیستید از برنامه های به ثبت نام مجدد و یا تصمیم گرفته است برای رفتن به کالج در پاییز امسال بر اساس یک نظرسنجی ملی راه اندازی شده توسط شورای آمریکایی در آموزش و پرورش و انجمن آمریکایی از دانشگاهی ثبت و پذیرش افسران.

“هیچ مدرسه ای در کشور یا جهان می تواند برخی از آنچه که پاییز را به ارمغان خواهد آورد” گفت: Terry Hartle از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش که در یکی دیگر از بررسی های اخیر نشان می که 96 درصد از روسای جمهور نگران سقوط ثبت نام, یک منبع درآمد بسیار مهم. “آنها همه همین سوال را پرسید:” اگر ما برای باز کردن درب را به دانش آموزان آمده است؟’ “

کالج ها معمولا مبارک به اجازه دهید دانش آموزان را یک سال خاموش Hartle گفت: شواهد نشان می دهد که زمان اغلب ارزشمند برای دانش آموزان است. اما این که در یک سال معمولی زمانی که تعداد درخواست ها کم است و مدیران می تواند پیش بینی کند که چگونه بسیاری از دانش آموزان را ثبت نام در پاییز. در این سال او گفت: “نگرانی از این است که چه اتفاقی می افتد اگر 20 درصد از دانش آموزان خود را درخواست یک فاصله سال؟”

برخی از کالج مشاوران پیش بینی دانش آموزان و خانواده ها صحبت کردن در مورد به تعویق انداختن در نهایت رفتن به جلو با برنامه های. این تا حدودی به دلیل همه گیر است upending فاصله-برنامه های سال فقط مانند آن پایان بخشیدن به کالج های سنتی مسیر.

معمولی فاصله سال شامل سفر, داوطلب, کار, پرداخت, کار, برخی از حرفه ای اکتشاف و “رادیکال های آزاد” گفت: Ethan نایت مدیر اجرایی فاصله سال انجمن. “نمی بیش از ساختار خود را هم ترک یک فضای کوچک برای ناشناخته است.”

تجربی درمانی: هوستون متودیست مطالعه گزارش پلاسما درمانی امن کمک کرد تا سه چهارم از بیماران

اما در این سال مسافرت های بین المللی و دست در کار داوطلبانه بعید به نظر می رسد و شغل خوب خواهد بود سخت تر از همیشه برای پیدا کردن گفت: Emmi هاروارد, مدیر اجرایی, انجمن کالج, مشاوران در مدارس مستقل.

“من فکر می کنم آن است که یک زانو حرکت تند و سریع پاسخ به چشم انداز از چیزهایی که نمی خواهید به نرمال در پاییز” هاروارد گفت. “من نمی توانم پیش بینی وجود خواهد داشت تقریبا به عنوان بسیاری از فارغ التحصیلی سالمندان و خانواده ها در واقع در نظر گرفتن یک سال دور به عنوان وجود دارد دانش آموزان پرسیدن سوال در مورد آن در حال حاضر.”

در هر صورت این عدم قطعیت است دلسردکننده هر دو کالج ها و دانش آموزان است.

جاشوا کارتر ارشد در والت ویتمن دبیرستان در Bethesda, Maryland شده است فکر کردن در مورد یک سال فاصله در حالی که پس از تماشای یک دوست به صرف زمان خود را خاموش داوطلبانه در پاناما و اسکی و کار در سوراخ Jackson. کارتر آماده بود برای یک استراحت از دانشگاهیان بیش از حد او علاقه چندین رشتههای مختلف علمی بود اما مطمئن نیستید در مورد کالج و عمده.

بنابراین پس از پذیرش به دانشگاه مریلند او خواسته به تسلیم خود را در سال اول و مدرسه به سرعت اعطا شود. او یک کار تابستانی به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه و انتظار به ادامه آن بعد از سقوط تا زمانی که این بیماری همه گیر تاثیر نمی گذارد بودجه. اگر او می تواند سفر و اسکی به برخی او خواهد شد. “من می خواهم به تنظیم مجدد در مدرسه یک – نگاهی به یک استراحت,” او گفت:. “همه چیز شکل.”

کارتر داستان خیلی معمولی است. اما این بهار دانش آموزانی که هرگز به فکر آنها خواهد تاخیر کالج با توجه به یک استراحت. فاصله سال انجمن آنلاین ترافیک شده است 150 درصد یا بیشتر بالاتر از نرمال با صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان ابراز علاقه شوالیه گفت: “این نوع شدید.”

منطقه کلمبیا دانشگاه, دسترسی به برنامه ارائه می دهد که مشاوره و کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان منطقه در حال حاضر شاهد افزایش 10 درصدی در دانش آموزان با توجه به یک سال خاموش ارشد گفت: معاون رئیس جمهور LD راس جونیور و این که قبل از اکثر دانش آموزان برای برخی دانم چه سقوط به ارمغان خواهد آورد. بسیاری از نمی خواهید برای شروع کلاس های آنلاین راس گفت. دیگران نگران پول پس از پدر و مادر شغل از دست داده. برخی از آنها به سادگی نگران است.

“آنها بسیار ترس از دور شدن از خانه در طول این زمان بی قراری,” او گفت:. “آنها احساس نمی امن به طوری که آنها دنبال آن هستید در نظر گرفتن یک سال فاصله است.”

راس گفت که او نگران است که دانش آموزانی که در یک سال ممکن است آن را به کالج. به عنوان دانش آموزان در نظر گرفتن گزینه های خود را, او گفت: “تعدادی از آنها را دوباره و شروع به تجدید نظر جدی سال فاصله. آن را به عنوان جذاب است.”

یک جایگزین در حال رفتن به مدرسه در جایی نزدیک تر و ارزان تر, به خصوص اگر فاصله سال برنامه نمی تواند ارائه تجربه غنی. کالج ها در حال انتظار دانش آموزان از چهار سال در کالج ثبت نام برای کلاس ها در پاییز.

“بهتر است برای شما به در خانه نشستن بر روی نیمکت انجام هیچ تلاش به آمده تا با یک برنامه پرسید:” سام بیگلو مدیر کالج, مشاوره برای میانه مدرسه در ماساچوست است. “و یا بهتر به کسب اعتبار؟”

اما بسیاری از کالج ها اجازه نمی دهد دانش آموزان به پذیرش تسلیم و پس از آن کلاس ها به صورت اعتباری در جای دیگر چندین کالج مشاوران گفت. این دانش آموزان نیاز به درخواست مجدد برای پذیرش به عنوان یک انتقال دانشجو. آنها همچنین نیاز است که به منظور بررسی اعتبارات خواهد بود و پذیرفته شده است.

معوق-ثبت نام سیاست ها و مهلت های متفاوت از مدرسه. دانشگاه ویرجینیا معمولا کمک های مالی حدود 60 درخواست از یک سال از بستری دانش آموزان که قبول ارائه می دهد اما می خواهم به تاخیر ثبت نام. تا کنون حجم درخواست برای تعویق این زمان ممکن است طبیعی است, مقامات گفت.

در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی وجود ندارد و آخرین مهلت برای درخواست چنین. “تا کنون هیچ اعداد به گزارش” سخنگوی امیلی Gersema نوشت: در یک ایمیل “اما USC رهبران نیز هنوز اعلام کرد قصد دارد برای ترم پاییز.” برخی از دانشگاهها از جمله دانشگاه کرنل باید اطمینان دانش آموزان آینده نگر آنها را سخاوتمندانه در اعطای درخواست برای deferrals.

اما برای آنا Parra اردن تصمیم به تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است.

پرداخت کامل هزینه برای دانشگاه پیتسبورگ – بیش از $30,000 برای خارج از دولت کمک درسی – اگر او فقط گرفتن کلاس آنلاین حس را ندارد. حتی اگر مدرسه بازگشایی او احساس نمی کند این امر می تواند امن برای زندگی در یک خوابگاه و کلاس های درس و به اشتراک گذاری وعده های غذایی و یک زندگی اجتماعی با هزاران نفر از دانش آموزان دیگر. اگر موج دوم از عفونت او گفت: “من نمی خواهم به مانند یک چاه مستراح از محیط زیست است.”

بنابراین هفته گذشته او به تسلیم خود را ثبت نام. او گفت که او در حال انتظار برای شنیدن از مدرسه که او هیجان زده است برای حضور در – در زمان مناسب.

“من می تواند یک سال از در حال حاضر,” او گفت: “هنگامی که همه چیز امن تر است.”

– – –

واشنگتن پست دانا سنت جورج و نیک اندرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>