‘با فرشتگان در نزدیکی’: ده ها بازدید بسته یادبود به مناسبت سالگرد 25 Oklahoma City bombing

شهر اوکلاهما – موانع منع مسیر داخل شهر اوکلاهما ملی یادبود و موزه در حالی که نشانه های آویزان مقابل عذرخواهی برای محدود کردن دسترسی در سالگرد 25 از اوکلاهما را غم انگیز ترین روز.

و هنوز مردم برای ادای احترام خود را.

ده ها تن در بازدید از بسته یادبود در صبح روز یکشنبه ایستاده در ورودی دروازه با پارچه ماسک در خروج اقلام از یاد در یادبود حصار و ایستاده در سکوت به عنوان زنگ tolled از نزدیکی یک کلیسا مارک لحظه ای از حمله در سال 1995.

بیست و پنج سال بعد در همان محل یک دنیای کاملا جدید و موانع جدید ملاقات شهروندان اوکلاهما.

آیا Almon مادر نوزاد Baylee Almon که کشته شد در مهد کودک, مرکز ملحق شد توسط خانواده اش به جای گل و حیوانات در حصار خارج یادبود.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

روز قبل از بمب گذاری در سال 1995 خانواده جشن بود Baylee اولین تولد. روز بعد, تصویر, Oklahoma City, آتش نشان Chris زمینه برگزاری Baylee را به بدن مرده شد پایدار تصویر از فاجعه است.

روز یکشنبه خانواده مطرح شده به صورت عکس و هم به عنوان کودکان در این گروه منفجر حباب به عنوان آنها بزرگداشت روز است.

“این هنوز برای ما مهم است که قادر می شود وجود دارد و بچه ها وجود دارد و همه آنها را قادر به قرار دادن چیزی که برای آنها مهم است در حصار برای Baylee در این سال” هستند Almon گفت. “این راهی است که ما در حال رفتن به جشن سالگرد 25th.”

با یک دسته گل صورتی و گل رز قرمز در یک طرف و یک سرودی در, دیگر, را, شاه, 39, وارد یادبود در 8:45 صبح بافی ساقه گل را از طریق زنجیره ای پیوند حصار خارج است.

پادشاه گفت: او را به افتخار ربکا اندرسون یک پرستار که کشته شد پس از بمب گذاری در حالی که داوطلبانه در جستجو و نجات تلاش و زده بود با سقوط قطعه باقی مانده است.

موج دوم از coronavirus? چه آن را مانند نگاه ؟

پادشاه گفت: او و اندرسون در حال آلوم از همان دانشگاه, گریس لند در دانشگاه آیووا و با حضور همان کلیسا است. حتی اگر آنها بیش از دو دهه از هم سن و پادشاه گفت: او همیشه نقل مکان کرد توسط اندرسون فداکار قربانی و می خواستم برای ادای احترام به او حتی اگر یادبود بسته شد به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بسیار شبیه به 25 سال پیش” شاه گفت. “مردم در اینجا جمع شده بودند در خیابان ها در حصار است. من تشخیص هر دو طنز و زیبایی در افراد جلسه هر یک از دیگر در اینجا دوباره در یکی دیگر از بحران است.”

حتی با لغو زنده یاد مراسم در محوطه بنای یادبود با توجه به COVID-19 شهر اوکلاهما بنیاد یادبود تولید یک ساعته تصویری ادای احترام با سخنرانی از چند اوکلاهما مقامات و رهبران مذهبی و همچنین به عنوان خواندن نام تمام 168 قربانیان و یک لحظه سکوت.

شهر اوکلاهما شهردار David Holt صحبت در مورد خود بازتاب چند هفته گذشته به عنوان COVID-19 مجبور است بسیاری از اوکلاهما به کسب و کار و شهروندان به قرنطینه.

“سالگرد ما علامت امروز و آنچه در مارس 19, 1995, معنای به شهر ما و ملت ما فراتر از چالش های مارس 19 سال 2020” هولت گفت. “اگر ما حمل درس مارس 19 به جلو این مکان مقدس خواهد شد مربوط به 50 سال از این رو 100 سال از این رو و برای همیشه.”

مایک Hoskins بازنشسته افسر پلیس و کارآگاه از Oklahoma City Police Department بازدید یادبود روز یکشنبه برای دومین بار پس از آن باز می شود.

Hoskins بود که در مقر پلیس فقط چند بلوک دور هنگامی که انفجار در سال 1995 لرزاند ساختمان و ارسال همه تقلا.

او و همکار خود را ماموران بلافاصله بر خاست به عمل در حال اجرا به سایت به کمک کشیدن مردم از خرابه.

“این فقط باور کنید آن” Hoskins گفت. “دود سیاه خارج می گردند بنابراین به هوا. آن چیزی است که شما می خواستم برای فرار از, اما ما می دانستیم که ما تا به حال برای رفتن کمک کند.”

Hoskins گفت: در بازدید از این بنای یادبود برای اولین بار در سال گذشته بود و با غلبه بر تجربه است. اما روز یکشنبه Hoskins گفت که او احساس به نام به دیدار دوباره.

“من فکر می کنم این شگفت انگیز است برای دیدن مردم اینجا حتی اگر آن را بسته است.” “این تقریبا باعث می شود آن را بیشتر به یاد ماندنی است. همه این افراد می دانستند که نمی شود آنها مجاز در, اما آنها فقط می خواستم به می آیند و ادای احترام خود را به هر حال.”

فقط قبل از 9:01 روز یکشنبه پادشاه برگزار می شود شخصی خود را شب زنده داری نشستن در مقابل “عیسی و گریستم” مجسمه فقط در سراسر خیابان را از یادبود.

او باز خود را سرودی و تبدیل به “قدیمی وجود دارد پیر راه” و شروع به آواز خواندن.

“در مسیر

من دوستان عزیز

و من راه رفتن با آنها

با فرشتگان نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>