ویسکانسین خواهان رد فرماندار حرکت برای به تعویق انداختن سهشنبه انتخابات

MADISON, Wis. – اوباما در ویسکانسین متوقف حرکت توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به عقب براند روز سه شنبه انتخابات به سرعت adjourning ویژه جلسه قانونی برای مقابله با مسائل رای گیری در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنها با چند نمایندگان حال حاضر مجلس در روز شنبه را تا Evers’ تلاش برای گسترش این انتخابات به تاریخ مارس 19 و تبدیل به طور کامل به پست الکترونیکی-در رای گیری.

از ویژگی های انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین جو بایدن و برنی ساندرز.

به عنوان قوه مقننه ساخته شده حرکت خود را از ویروس باقی مانده دارد. تعداد تایید coronavirus موارد در ویسکانسین بیش از دو برابر این هفته صعود به بیش از 2000 نفر در روز شنبه.

همچنین روز شنبه, کمیته ملی حزب جمهوری خواه و دولت حزب جمهوری خواه خواسته دادگاه عالی ایالات متحده برای جلوگیری از قاضی حاکم است که اجازه می دهد غیابی محسوب می شود در روز شنبه پس از انتخابات است.

انتخابات: بیش از یک دوجین متحده به تاخیر مقدماتی خود را با توجه به کروناویروس

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی ویلیام کانلی تعیین پنج شنبه که رای غیابی باید شمارش اگر آنها دریافت شده توسط کارمندان توسط مارس 13 چرا که دهها هزار نفر از رای دهندگان به احتمال زیاد نمی خواهد خود را غیابی تا بعد از جمعه. رای دهندگان که درخواست برگه های رای توسط حقوقی مهلت سزاوار به رای آنها شمارش حکومت او.

کانلی نیز تمدید آنلاین ثبت نام رای دهندگان و اجازه یک روز اضافی به درخواست غیابی.

ویسکانسین می ایستد جدا از کشورهای دیگر در تلاش برای نگه دارید و به آن مارس تاریخ انتخابات حتی اگر Evers صادر کرده است یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. آن را نیز می آید به عنوان ویسکانسین افسر ارشد پزشکی دارای اعتبار به منظور کمک به کاهش میزان عفونت در دولت است.

این عمل سیاسی شنبه در کنگره آمریکا در مدیسون کوتاه بود.

در مجمع جلسه به طول انجامید 17 ثانیه. در سنا آن را حتی کوتاه تر است.

مجمع Speaker Pro Tem تایلر اوت تنها جمهوری خواه به نشان می دهد تا در هر خانه چهار شنبه حاضر به صحبت با خبرنگاران پس از gaveling جلسه ،

در سنا هیچ جمهوریخواهان در ظاهر. به جای آنها منصوب رئیس, کارمند, Jeff رنک را در مجلس سنا به جلسه و بلافاصله آن را به پایان. دو حزب دموکرات – Jon Erpenbach و تیم نجار هر دو با پوشیدن دستکش لاستیکی – تماشا از آمریکا هستند.

Erpenbach گفت: اکثریت جمهوری خواه باید همراه با Evers و عقب راندن انتخابات بیش از نگرانی های بهداشتی. مردم را بیمار اگر آنها نمی, او گفت:.

“ریاضی را به شما بگویم مردم را مریض است. مهم نیست که اگر شما در یک مکان سنجی و یا شما در یک فروشگاه و یا شما در حال انجام وانت مهم نیست,” او گفت:. “آن را در اطراف. من می دانم که آنها عمل اجتماعی فاصله و انجام آنچه آنها احتمالا می تواند به نگه داشتن مردم امن, اما من نمی دانم چه کسی برنده نمی شوند.”

در یک بیانیه Evers متهم مقننه جمهوری خواهان از “بازی سیاست با امنیت عمومی و نادیده گرفتن ضرورت این بحران بهداشت عمومی.”

جمهوری خواهان گفته اند که آنها بر این باورند کارمندان خواهد بود قادر به گرفتن به اندازه کافی مراحل را برای حفظ رای دهندگان امن است. آنها با تاکید بر اهمیت حفظ یک هسته دموکراتیک موسسه: حق رای دادن.

آنها همچنین متهم فرماندار از تلاش برای ایجاد تغییرات در آخرین لحظه و پس از او بارها و بارها گفت که او می خواست برای حفظ شخص رای گیری در برنامه.

کمک: Ricardo تورس و مولی بک از مجله نگهبان ناتالی Brophy از ایالات متحده آمریکا امروز-ویسکانسین آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>