ویسکانسین, انتخابات, آمریکا, پرواز, تعلیق, ‘صورتی’ supermoon: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

ویسکانسین مجموعه برای برگزاری انتخابات با وجود coronavirus بحران

ویسکانسین دیوان عالی کشور ابقاء روز سه شنبه انتخابات روز دوشنبه ساعت پس از لیبریا تونی Evers نام آن را به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. که به معنی ویسکانسین خواهد شد برگزاری یک انتخابات حتی اگر دولت ساکنان تحت اقامت در خانه سفارش دهید. Evers به دنبال نزدیک, نظر سنجی عقب راندن انتخابات به مارس 19 و تبدیل آن را به طور کامل به پست الکترونیکی-در رای گیری. اما در یک 4-2 حاکم است که در پاسخ به یک طرح دعوی در دادگاه توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تصمیم دادگاه undid Evers اورژانس سفارش. از ویژگی های انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین جو بایدن و برنی ساندرز اما همچنین برخی از کلی انتخابات نژادها برای دولت و دفاتر محلی ساخت آن را سخت تر برای به تعویق انداختن. بیش از دو دوجین مقامات بهداشتی از سراسر ویسکانسین هستند خواستار تاخیر با استناد به “مهم” خطر ابتلا به فشار بر روی سیستم. بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر در حال حاضر با تاخیر مقدماتی خود را با توجه به همه گیر.

  • 5-4 رای: دیوان عالی کشور حاضر به تمدید رای گیری غایب در ویسکانسین با وجود همه گیر
  • نگرانی های رو به رشد: بیش از یک دوجین متحده به تاخیر مقدماتی
  • ریاست جمهوری سیاست: آیا 2020 انتخابات در خطر است ؟

از 271 تا 13: آمریکا تعلیق اکثر نیویورک پرواز در میان COVID-19 بحران

خطوط هوایی آمریکا است که تعلیق بسیاری از پروازها به منطقه متروپولیتن نیویورک در روز سه شنبه به سفر تقاضا تبخیر به آمریکا کانون شیوع کروناویروس. آمریکا را به کار گیرند فقط 13 پروازهای روزانه به لاگاردیا JFK و نیوآرک فرودگاه از طریق مه 6 در مقایسه با 271 یک سال پیش. اعلام این خبر یک روز پس از ایالات کاهش پروازها به منطقه مترو. روح خطوط هوایی جت بلو و دیگر حامل در حال حاضر به حالت تعلیق خدمات پس از نیویورک است coronavirus کانون.

  • چرا شرکت های هواپیمایی هنوز پرواز در داخل و خارج از ما coronavirus نقاط داغ و آنها را ادامه دهید ؟
  • اگر شما در حال سفر بین کشورهادر اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

Kroger برای محدود کردن خریداران ورود به فروشگاه

Kroger, ملت, بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای گفت: فروشگاه های سراسر کشور را توسط سهشنبه, پست, محدودیت در تعداد خریداران مجاز در داخل فروشگاه در یک زمان معین برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تحت Kroger جدید کاهش ظرفیت حدود یک نفر در هر 120 متر مربع خواهد بود مجاز در فروشگاه ها. که به معنی سنتی مواد غذایی-داروسازی “دسته کوچک موسیقی جاز” فروشگاه 60,000 75,000 فوت مربع خواهد اجازه می دهد 500 تا 625 خریداران در یک زمان. محدودیت متفاوت خواهد بود توسط فروشگاه اندازه. Kroger همچنین اعلام کرد آن را به مراحل اضافی برای افزایش خریداران و کاردانی ایمنی. این موارد شامل موارد زیر است احکام محلی که دستور کارمند متوسط چک تشویق همکاران به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و تست یک طرفه راهرو در بازارهای خاص. Kroger عمل حدود 2,800 فروشگاه ها به طور کلی و منطقه ای و سوپر مارکت های زنجیره ای در 35 ایالت از جمله Fred Meyer, Harris Teeter, Ralphs, ماریانو را سرخ اسمیت پادشاه Soopers, QFC و دیگران.

  • COVID-19 به ارمغان می آورد تغییرات بزرگ: Walmart, Target و Costco محدودیتی که چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه
  • در حال حاضر استخدام: Kroger به استخدام 20,000 بیشتر کارگران برای دیدار با تقاضا coronavirus
  • بسته در عید پاک: فروشگاه های مواد غذایی از جمله معامله گر جو بسته خواهد شد به دلیل COVID-19

رواندا علائم سالگرد 26 کشور را نسل کشی

رواندا روز سه شنبه نشانه سالگرد 26 کشور را نسل کشی سال 1994 کشتار بیشتر توتسی اعضای قبیله ای توسط اعضای گروه قومی هوتو. بین 500,000 و 1,000,000 نفر کشته شدند در 100 روز طول جنگ داخلی. روز قبل از قتل عام سالگرد مقامات در رواندا کشف یک گور دسته جمعی است که می تواند شامل 30,000 بدن. کشف شده است که به نام مهم در سال است. در سال 2004 فیلم هتل رواندا بود که با الهام از وقایع نسل کشی است.

  • تصویری: کلیسای کاتولیک در رواندا معذرت خواهی برای نقش در کشور نسل کشی

نگاه کردن به آسمان امشب برای ‘صورتی’ supermoon 🌕

در اینجا چیزی برای نگاه به جلو به: بزرگترین و درخشان ترین supermoon از سال 2020 خواهد بود ظاهر می شود در آسمان شب در روز سه شنبه. ماه کامل رخ خواهد داد دقیقا در 10:35 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در مارس 7, با توجه به EarthSky — پس از تنظیم آلارم خود! یک supermoon رخ می دهد زمانی که ماه به خصوص نزدیک به زمین در حالی که آن را کامل است. ماه نزدیکی به زمین به طور طبیعی باعث می شود آن را فوق العاده و فوق العاده روشن – تا 14% بزرگتر و 30% روشن تر از ماه کامل در دورترین نقطه از زمین است. چرا آن را به نام “صورتی” supermoon? آیا به دنبال یک صورتی رنگ است. با توجه به کشاورز پیر سالنامه, مارس را ماه کامل اغلب مکاتبه با اوایل بهار شکوفه از فلوکس subulata پینک wildflower.

  • ما 13 ماه کامل را به نگاه به جلو به در سال 2020. در اینجا هنگامی که شما می توانید آنها را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>