منتشر شده

جلسه ویلی نلسون در فرد است که احتمالا در لیست سطل ترین تگزاسی. من فرصتی برای مصاحبه با او را در اتوبوس خود را در 90s زمانی که او در مشکل با IRS. جالبترین مصاحبه تا کنون.

در حال حاضر شما باید فرصتی برای دیدار با او را در فرد لذت بردن از یک شام خصوصی و کنسرت با برخی از نزدیک ترین دوستان خود اقامت در یک هتل چهار ستاره و ترک با یک گیتار امضا شده توسط ویلی.

قرعه کشی بخشی از ارتقاء برای ویلی باشید, مراسم, برگزار می شود مارس 19 در Willie در مرتع پرورش احشام در نزدیکی Austin. مراسم ارائه می دهد یک-از-نوع فرصت را به گرفتن 50+ هنرمند صف در Willie خصوصی, حیاط خلوت.

خداحافظ دوست قدیمی: پل زبان انگلیسی ویلی نلسون دیرین درامر مرده در 87

این غذای مختصر برگزار خواهد شد شب قبل از. “غذای مختصر باز تعریف آنچه در آن به معنی یک cookout در تپه کشور, گردهمایی هنرمندان, آشپزی صاحبنظران و دوستداران موسیقی در طبقه شانس, TX ملک برای یک وعده غذایی چند دوره به دنبال بی سابقه ای حیاط خلوت عملکرد از Red Headed Stranger خود” با توجه به رویدادهای سایت.

کل رویداد مزایای FarmAid. ویلی نلسون به سازماندهی اولین مزرعه کمک کنسرت در سال 1985 به منظور بالا بردن آگاهی در مورد از دست دادن مزارع خانوادگی و به جمع آوری کمک مالی برای حفظ مزرعه خانواده در زمین های خود را.قرعه کشی برنده و اچ پرواز خواهد شد به Austin قرار داده و در یک هتل 4 ستاره. سپس آنها را وادار به دیدار با ویلی در مرتع پرورش احشام.

HoustonChronicle: در اینجا 81 بهترین Willie Nelson آهنگ ها

“شما همه چیز لگد کردن با یک catered شام (به نام غذای مختصر) در Willie حیاط خلوت که در آن شما ضربه محکم و ناگهانی یک عکس با Red Headed Stranger خود و نمره امضا گیتار” با توجه به جزئیات مسابقه.

هیچ کمک مالی و یا پرداخت لازم است برای ورود و یا برنده شدن در این قرعه کشی. اما اهدای بسته های شما بیشتر نوشته است. مثلا 25 دلار کمک مالی به شما 250 مدخل است. با دادن 100 دلار خواهد نام خود را در کلاه 2000 بار. آخرین مهلت برای وارد Feb. 28.

برای پیدا کردن چگونه شما می توانید وارد کنید, اینجا را کلیک کنید. اگر شما را وادار به دیدار با ویلی ما ارسال عکس. اما به یاد داشته باشید: آنچه اتفاق می افتد در اتوبوس باقی می ماند در ،

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im