چرا coronavirus می تواند در یک زمان بدتر وضعیتی وخیم آپالاچی کنتاکی

ELCOMB, Ky. — دو مرد نشسته در ایوان تحت پوشش از پیری صفحه اصلی موبایل همراه یک آپالاچی نهر صدای باران pinging کردن ورق های فلزی سقف.

جو Goans’ چهار فرزند شد بسته بندی شده در داخل بسته خارج از مدرسه با پخش coronavirus. او تا به حال مشغول به کار در دو هفته و نجاری شغل به حال همه لغو شد. یکی کوچک تسلی بود که یک اتوبوس مدرسه زرد زخم هر روز صبح از طریق یک بار زغال سنگ اردوگاه با غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان.

در کنار او دیرین معدنچی ذغال سنگ رابی Jonathan سیگار دودی. او نبود خاصی اگر اخیر خود مشکلات بهداشتی بودند, سیاه, ریه, اما او می دانست که او می تواند مشکل اگر او قرارداد coronavirus.

“این اینجا کمک نمی, هیچ کدام,” او اعتراف کرد که او در زمان دیگری بکشید.

تکان دادن سر خود را در برخی از افراد عدم اجتماعی فاصله سفارشات به طور جدی آنها توافق کردند در یک چیز: Coronavirus اگر آن را وارد نیرو را در یک محل ضعیف اخیر زغال سنگ اخراج سیل و نسل از فقر و بهداشت ضعیف.

“این در مورد زمان عیسی به بازگشت” جاناتان گفت.

“من آرزو می کنم او می خواهم عجله” Goans پاسخ خشگی.

همراه آپالاچی کنتاکی را پیچ در پیچ دو خط جاده های این هفته که در آن رستوران daycares ناخن سالن و یکنوع بازی شبیه لوتو سرو بسته شده گفت: برخی از آنها احساس امنیت اجتماعی فاصله است که به طور طبیعی همراه با منطقه جغرافیایی از راه دور تپه و چاله.

اما در ایوان و در برخی از کلیساها در مدرسه خطوط مواد غذایی و شهر های کوچک مواد غذایی راهرو محروم از کاغذ توالت و سوپ یک حس قابل لمس از پیشامد حاکم منعکس کننده آنچه که بهداشت عمومی کارشناس گفته بود آپالاچیا است “طوفان کامل” از آسیب پذیری به ویروس.

در حالی که 46 درصد از بزرگسالان Kentuckians در نظر گرفته می شوند در خطر جدی بیماری اگر آنها به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس چند دیگر از نقاط تمرکز آن شرایط بهداشتی است که قابل ملاحظه ای افزایش خطرات.

آن را به یک منطقه بالاتر از متوسط بیماری قلبی و دیابت و سرطان و از کار افتادگی و resurging سیاه ریه است. سیگار, نرخ بالا هستند و جمعیت پیری است. اضافه کردن در یک روستایی دارو بیماری همه گیر است که تنها دو سال پیش با کمک سوخت کشور بزرگترین و مرگبارترین شیوع هپاتیت A.

نیز وجود دارد بیشتر دسترسی محدود به مراقبت در کنتاکی شرقی: مسافت های طولانی تر به بیمارستان کمتری تخت پزشکان کمتر و کمتر کارکنان پرستاری در بهداشت عمومی ادارات گود با کاهش بودجه. شهرستانهای McCreary هیچ بیمارستان بسیار کمتر از هواکش و یا تست کیت در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

“این می تواند بسیار سخت ضربه” در کنتاکی شرقی گفت: دکتر کوین Kavanagh بازنشسته و عفونی پزشک-کنترل مدافع در سامرست اجرا می شود که یک ایمنی بیمار گروه به نام سلامت سازمان دیده بان ایالات متحده آمریکا است.

به همان اندازه ویرانگر خواهد بود تلفات اقتصادی کسب و کار و تعطیلی و اخراج است که می تواند برای هفته ها یا ماه ها با وجود فدرال کمک در برخی از فقیرترین شهرستانهای استان است.

Harlan County, که در آن یک سوم از ساکنان در فقر زندگی می کنند, برای مثال هنوز از وضعیتی وخیم از سقوط در سال گذشته از زغال سنگ اپراتور Blackjewel که صدها نفر بیکار و مبهوت اقتصاد محلی از جمله همان رستوران در حال حاضر بسته.

برخی از نقاط در آپالاچیا همچنین چهره های فقیر اتصال به اینترنت, محدود کردن توانایی برای برخی از به کار از خانه. قاضی-اجرایی دن Mosely که خوانده بود گذاشته شدن از رستوران کار گفت: “نگرانی با وجود انعطاف پذیری منتقله از نسل از مبارزه

سناتور miss آخرین مهلت: خواهد reconvene در coronavirus بسته محرک اقتصادی که شامل 1200 دلار پرداخت

تحقیقات: الماس شاهزاده Grand شاهزاده خانم کروز خط تا به حال نرخ بالای بیماری حتی قبل از coronavirus

“وزن آن بر من آنچه که مردم را به مقابله با” او گفت:.

تا کنون محدود تست نشده تایید هر گونه موارد در آپالاچی کنتاکی شرقی. اما مقامات بهداشت عمومی معتقدند این تنها یک ماده از زمان قبل از برخی از موارد محصول تا.

ضمن مثل همه جا تغییر کرده است زندگی برای هر کس در حد کنتاکی شرقی از جنوب شرقی coalfields از هارلان به بار پررونق صنعتی شمال شرق شهر اشلند در امتداد رودخانه اوهایو.

وجود کلیسا نشانه اعلام کرد تعطیلی این شهر برترین تئاتر خیمه خواندن “شستن دست” و روزنامه bemoaned ناگهانی پایان یک شکست نخورده دبیرستان بسکتبال تیم های نجومی.

در Kroger وجود ندارد یک رول کاغذ توالت در قفسه و حبوبات, سوپ و گوشت اکثرا از بین رفته اند. با میله بسته شده و ساکنان به انتظارنشسته بودند تا در داخل یک مغازه مشروب فروشی.

“من می بینم همه ما مطابق با اصول” یک زن در پکتیا میباشد.

داخل Tri-State سفر چاک Rist نشسته در یک میز بالا انباشت اشیاء بدست آمده با مقالات زنگ تلفن از تماس, لغو پرواز و کشتی است.

در سراسر خیابان در چربی برنج رستوران, مدیر جرمی آدیس بريدن takeout همبرگر به محدود حیرت زده از نیاز به غیر روحانی کردن 40 سرور و bartenders.

“آنها فقط نگران چگونه آنها در حال رفتن برای حمایت از خود و خانواده خود را,” او گفت:.

اشلند در سال های اخیر مواجه شده است و بزرگ فولاد نورد بسته شدن اخیر شک و تردید در مورد اینکه آیا یک برنامه ریزی Braidy صنایع کارخانه آلومینیوم را به ثمر می آیند و اعلام تعطیلی یکی از دو بیمارستان محلی بانوی ما از Bellefonte با از دست دادن 1000 شغل.

“این بسیار بد زمان گفت:” لین Childers اجرا می شود که یک سازمان غیر انتفاعی است که در عمل اجتماعی خدمات مرکز.

در روزهای اخیر او ایستاده بود و با یکی از همکاران بحث تعطیلی خاموش شدن ناگهانی و وحشت-خرید در فروشگاه های مواد غذایی بود که فشردن مواد غذایی کمک های مالی اتکا به تغذیه بی خانمان.

“من فکر می کنم آنها زیاده,” او دوست Tammy مک اینتایر گفت.

“من فکر نمی کنم. ممکن است دیر واکنش” Childers گفت.

در نزدیکی طایع دویچه وله اسنایدر بود که بی خانمان گفت: کتابخانه محلی به معنای بسته شدن آنها هیچ جایی برای رفتن.

“آنها به ما گفت به خانه برو و منزوی و ما هستید به ما بگویید و ما به شما وجود دارد” گفت: اسنایدر که به تازگی به مبارزه ذات الریه. “ما تا به حال به ماندن در خارج و آن را به انجماد.”

در اشلند-Boyd County Health Department, پرستار سرپرست ارین Crace بخشی از یک تیم در نظر گرفتن سهام از تخت و فن های کار برای متوقف کردن بازدید کنندگان به پرستاری و امکانات دیگر و به امید بیشتر کیت های آزمایش.

Coronavirus آلودگی: Coronavirus زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح برای روز. اما آن را نمی توانید سفر خود را از طریق پست الکترونیکی, کارشناسان می گویند

آموزش طول می کشد یک ضربه: کوچک کالج ها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند وجود خود را

نکته اصلی این بود ترغیب مردم به ماندن در خانه, او گفت:.

دو سال پیش Crace و کوچک کارکنان در وسط این منطقه شیوع هپاتیت A که دیدم رستوران ها بسته شده و منجر به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

در سراسر کشور به ویژه در مناطق روستایی شهرستانهای پاسخ از جمله تلاش برای واکسینه کردن کسانی که در معرض خطر محدود بود کمبود بودجه و کارکنان.

“ما در حال گرفتن بسیاری از مردم خواستار چرا که آنها مطمئن نیستید که تماس بگیرید برای تست,” او گفت:. “ما نمی هر گونه تست کیت اما ما مراجعه آنها” به شرکت های خصوصی.

در Catlettsburg ابتدایی, نزدیکی, Ashland, اقامت در خانه مادر Michelle Williams, 35, کشیده به پارکینگ گرفتن کیسه های ناهار برای کودکان 4, 5, 9 و 10 که میده در حد مرگ.

او صرف روز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به صرف هفته ها و شاید ماه فرزندان او بودند در حال حاضر خارج از مدرسه. شوهرش مکانیک کار بود در مورد تعطیل کردن بیش از حد.

“دانستن نیست که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی خشن است,” او گفت:.

به سوی جنوب شرقی McCreary شهرستان جمع به دانیل بون ملی جنگل و رتبه بندی به عنوان یکی از فقیرترین در دولت و ملت در خیابان بودند ترک کردند.

Sean Crabtree که نظارت 10-شهرستان لیک کامبرلند منطقه در بخش بهداشت و درمان است که شامل McCreary گفت: روستایی شهرستانهای “باید کمی مزیت جغرافیایی اما همه هنوز هم می آید با هم برای ballgames و کلیسا,” او گفت:.

“دو whammy است که مردم در حال گسترش آن را قبل از آنها بیمار و ما لازم نیست که یک واکسن. بنابراین ما بزرگترین دارایی در حال حاضر و نیازهای عمومی به تبعیت است.”

در بیمارستان ها و درمانگاه, او گفت:, “ما در حال تجربه همان کمبود ملت است — به اندازه کافی وجود ندارد حفاظت فردی, تجهیزات کافی نیست هواکش به اندازه کافی انزوای اتاق به اندازه کافی کادر پزشکی.”

کروناویروس در باشگاه: Coronavirus بازدید همه امرار معاش از جمله بزرگسالان, کلوپ شبانه, کارگران در سراسر ایالات متحده آمریکا

به شرق گذشته تابلوهای تبلیغاتی برای درمان اعتیاد و ناتوانی وکلا و دلار کلی فروشگاه های مختلف مراکز نوار بود نیمه پر از اتومبیل های پارک شده و خریداران رفتن در داخل و خارج از مغازه ها مانند اجاره یک مرکز و GameStop.

زنان نشسته در سالن مو قبل از آنها دستور داده شد بسته شده است.

در سراسر این منطقه بسیاری از همین سوال پرسیده: “چگونه از خطر این ویروس تبدیل شده اند؟”

“من فکر نمی کنم آن را مانند یک طاعون سیاه یا هر چیز دیگری. اما من حدس می زنم آن را می تواند رخ دهد” گفت: James Griffitts که مصرف خود را 10 سال پیر با دختر کون بزرگ و 2 سال با پسر کول بر روی یک ATV سوار.

در Harlan, جویس چنگ که صاحب پاندا باغ و بد نامی برای خدمت خارج از محل کار کارگران در طول سال گذشته Blackjewel اخراج حال بسته خود را درب بود اما شخصا ارائه به کنترل از راه دور بیمار و سالمند.

روز او تصمیم گرفت به امید برای الهام بخشیدن بیشتر به پناهگاه در خانه پخت و پز با عصبانیت به پر کردن صدها نفر از دستور از جمله برای بیمارستان محلی.

هارلان کوچک 150 تخت بیمارستان محروم بود بازدید کنندگان همراه با خانه های سالمندان, اما برخی از کلیساها بود و هنوز هم برگزار شد و اواسط هفته خدمات.

“من در مورد رفتن و می گویند بروید خانه. مردم باید به طور جدی. آیا شما خواندن چینی ها چه خبر ؟ آن را برای رفتن به یک زمان طولانی,” او گفت:, “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک رکود است.”

که می تواند خبر بد برای شهر بود که در حال حاضر در تکاپوی از Blackjewel ورشکستگی که باعث معدن به بلوک زغال سنگ با قطار به تقاضای دستمزد در اعتراض آورده است که توجه ملی.

Coronavirus آلرژی یا آنفولانزا؟: در اینجا تفاوت بین COVID-19 و بیماری های دیگر

ترس از دشمن نهان: برای کسانی که جان سالم به بیماری فلج اطفال coronavirus است به طرز مرموزی آشنا. اما در نهایت “علم دست آورد”.

آن را منعکس تولید زغال سنگ کاهش در منطقه و با آن شغل خوب و پردرآمد. در سه ماهه اول سال 2019, 3,959 معدن مشغول به کار بودند در کنتاکی شرقی از نزدیک به 25000 در سال 1990.

برخی از چپ های شهر پس از زغال سنگ ورشکستگی. اخیرا جاری شدن سیل شدید در سمت چپ برخی از خانه های منطقه زیر آب.

“مثل ما رو سیاه و سفید, ابر, حلق آویز بیش از ما” گفت: دونا سرعت سر از هارلن جامعه اقدام کرد. “اما ما باید بسیاری از افرادی که نگاه کردن به هر یک از دیگر.”

چهارشنبه شب چراغ شد در غیر این صورت آرام در مرکز شهر هارلان در برداشت عبادت مرکز با حدود دو دوجین مردم گسترش در میان pews برای یک سرویس.

برگرد. رولاند ‘بو’ لی گفت: “مردم هنوز هم صدمه زدن معنوی” بودند و مایل به جمع آوری. اما او در نهایت تصمیم به برگزاری خدمات آنلاین پس از آن شب حتی اگر او اشاره کرد که جمعیت بودند و هنوز هم جمع آوری در مواد غذایی و خرید رسانه ها.

حتی تشییع جنازه سرو شد محدود کردن عزاداران, او گفت:.

“ما هرگز کسی را بگو: آیا رفتن به کلیسا است. این یک جهان کاملا جدید,” او گفت: عبادت.

“ما در قلمرو ناشناخته است.”

دنبال کریس Kenning در توییتر: @chris_kenning.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>