“چرا من حاضر به تزئین خانه رعیتی مدرن دکور خانه رعیتی’

مدرن خانه رعیتی شوق نیست که جذاب! در اینجا به همین دلیل این کشور نگاه می کند بیش از یک تعداد کمی از مردم در اجرای تپه.

منتشر شده

شما می خواهم فکر می کنم من می خواهم نامزد ایده آل برای خانه رعیتی مدرن نگاه کنید. من مطرح شد راه را در چوب ورمونت. من یک فن بزرگ از repurposing مبلمان قدیمی است. و من شناخته شده به شدت روی ترمز زمانی که نشانه هایی برای انبار و یا فروش املاک به نمایش آمده است.

به علاوه چند سال پیش من و همسرم خریداری یک خانه رعیتی قدیمی در شمال ایالت نیویورک است که در نوع پس زمینه مناسب برای برخی از خانه رعیتی مدرن را دوست دارم.

درست است ؟

کشور زندگی بهترین زندگی است.

ویلیام Geddes

بر خلاف این روند خسته هرگز پا در مجموعه ما بدهد. بیش از بدن مرده. و من کاملا مطمئنم که شوهرم موافق و می توانست پیچ و مهره ای تا به حال من شروع به کانال من درونی “Fixer Upper.”

چرا من نفرت مدرن دکور خانه رعیتی با چنین شور ؟ چون فکر روستایی چوب لهجه و مضطرب همه چیز باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. در ذهن من آن را به نظر می رسد مانند آن را تلاش خیلی سخت بود ، و مدرن خانه رعیتی است راه بیش از حد آشکار یک دکور انتخاب برای ما à la, Oh, نگاه, خود, خانه رعیتی دارای یک صحن و جلو نزول و ماسون کوزه را در قفسه های باز! منظورم این است که وجود دارد هیچ چیز جدید در زیر آفتاب ؟

تیرها و بسیار عمیق شومینه به فروش می رسد با ما در خانه است.

realtor.com

Wwhile من تحسین امپراتوری ساخته شده توسط تراشه و جوانا Gaines و کار آنها انجام داده ایم به پسند عامه این روند طراحی من نمی توانم ایستاده دکور خود را انتخاب کند.

بسیاری از دکور کارشناسان صحبت کردم با توافق اشاره به این که این روند آسان نیست به جلو و بسیاری از قطعات در سمت گران و آن را نه تنها معتبر است. در همه.

جدید تگزاس استخر: چگونه همه گیر منجر به افزایش سهام مخزن استخر

“مدرن خانه رعیتی به نظر می رسد نه مدرن و نه خانه—و سیراب به پایین مصنوعی طبیعت این زیبایی معنی آن را محکوم به چیزی جز یک روند” توضیح می دهد که مایکل دیاز-گریفیثیک هنر مشاور و مشاور طراحی با مواد فرقه است. در واقع برخی از شواهد نشان می دهد که جذابیت مدرن خانه رعیتی در حال حاضر در حال محو شدن است.

به همین دلیل است که ما شیرین خانه رعیتی در کشور است decked با هر چیز و همه چیز اما مدرن دکور خانه رعیتی. به من اجازه می دهد به شرح دلایل این روند است نه برای من.

الهام بخش نشانه ها را به من میلرزد

عکس Marmont هیل

آنها kitschy و به دنبال این سخنان هستند hackneyed—و دستور زبان خود را گریه می کند برای یک قلم قرمز.

در اینجا یک doozy: “در این خانه ما واقعی است.” فراموش واقعی? واقعی چیست ؟ باید من را تشویق به “خوب” و یا “تعداد خوش شانس من ستاره” هر بار که من وارد حمام ؟

مضطرب مبلمان به نظر می رسد جعلی

عکس سوالات متداول در توسعه

شیک نخ نما قطعات با رنگ مالیده می تواند گران قیمت و آنها اغلب تولید انبوه در کارخانه دور می گوید دیاز-گریفیث. اما راستش شما می توانید خرید و جذابیت یا اصالت از یک جعبه بزرگ فروشگاه. به جای صبر کنید تا زمانی که شما در پیدا کردن آنچه شما به دنبال در یک دست دوم فروشگاه یا بازار. یا خوش شانس با یک hand-me-down. (من در یک مزرعه جدول گذشت به من مادر من در قانون فقط زمانی که ما نیاز به آن را در محل جدید است.)

آنچه را که با ginormous ساعت ؟

یک ساعت بزرگ فقط فریاد ،

Houzz

اگر من نابینا به عنوان یک بت من قطعا نمی نیاز به یک گاه شمار که freakishly بزرگ است. و بزرگتر از اندازه مزرعه پیاده سازی سبد و catchalls ساخته شده از سیم مرغ و دیگر گالوانیزه لوازم جانبی nonstarters بیش از حد. بله من خود را یک خانه رعیتی سابق اما هرگز تظاهر من در واقع زندگی در این مزرعه زندگی است.

مترو کاشی snoozy

عکس توسط گاردنر خانه

زمانی که من هستم نه ایالت, من زندگی و کار در شهر نیویورک و مترو به محل کار ترین روز. بنابراین در حالی که من dodging بستر و موش به من صبر کن برای من, من همچنین صرف وقت با کیفیت با مترو طراحی زیرزمینی. حقیقت? این کاشی ها کاملا خوب هستند اما نه کسل کننده پس چرا هر خانه رعیتی مدرن آشپزخانه ساده مستطیل در backsplash?

عمدتا سفید پالت کامل با مته سوراخ کردن

عکس از CJC داخلی

“مدرن” بخشی از خانه رعیتی مدرن تقریبا همیشه خواستار دیوارهای سفید. چرا ؟ من وحشی تصویر زمینه هر روز هفته بیش از یک فضای داخلی با تن سفید و greige. من دوست دارم الگوی من همیشه به دنبال بیت از دیوار به پوشش با یک طرح بزرگ است.

افشای کامل: من تقریبا گریه وقتی که جوانترین فرزند من خواسته است که در صورتی ردپای حیوانات تصویر زمینه من با دقت انتخاب کرد و هنگامی که او مرده بود برداشته شده از اتاق خواب سقف و رنگ سفید.

باز مفهوم است که بیش از حد در معرض

عکس توسط گاردنر خانه

مدرن خانه رعیتی نیز خواستار باز طرح طبقه. اما من برای اولین بار به اعتراف من کثیف کوک, که بدان معنی است که من نمی خواهم کوچک من آشپزخانه را باز کرد تا برای ناهار خوری و اتاق نشیمن که در آن هر کس می تواند به من رایت کلم بروکسل. و گرم کردن یک فضای بزرگ در یک drafty خانه که قدمت آن به اوایل 1800s قرار داده خواهد شد من در نوانخانه.

من چسبیده با یک دسته از اتاق های کوچک, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

پست ‘چرا من حاضر به تزئین خانه رعیتی مدرن دکور خانه رعیتی’ به نظر می رسد برای اولین بار در املاک و مستغلات, اخبار و بینش | realtor.com®.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>