چرا اروپا را در شکل بهتر از آمریکا [نظر]

کردند طرح را نگه داشته و نرخ بیکاری در بررسی اگر چه منطقه یورو در حال حاضر نیاز به مطمئن شوید که آن را نمی propping تا زامبی شرکت.

پس از رکود اقتصادی بزرگ آمریکا اقتصاد دوباره سریع تر و قوی تر از منطقه یورو بالا بردن شک و تردید بیش از اثربخشی “مدل اجتماعی اروپا.” به اروپا پدیدار از موج اول Covid-19 اپیدمی در شکل بهتر از ایالات متحده خود را با ترکیبی از رفاه متحده و عمومی قوی نظام سلامت به طور ناگهانی جذاب به نظر می رسد دوباره.

ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای مهار شیوع بیماری در چند متحده از تگزاس به فلوریدا که سیستم مراقبت های بهداشتی در حال تحت فشار قرار دادند به آستانه. دولت فدرال موفق به بیان یک واحد پیام برای کشور به عنوان دولت و استانداران گرفته اند تصمیم گیری های متضاد در طول و سختگیری از خود مستندات.

در ضمن در اکثر کشورهای اروپایی این وضعیت به نظر می رسد تحت کنترل است. از آلمان به یونان کشورهای در حال برخورد با یک تعداد انگشت شماری از شعله ور شدن یو پی اس, اما آنها موجود توسط موضعی محدودیت. دولت بازگشایی اقتصاد خود را به طور پیوسته و بدون ایجاد یک موج جدید از عفونت. فداکاری ماه از مستند به نظر می رسد پرداخت می شود در حال حاضر.

اقتصاد اروپا نیز به نظر می رسد به بهبود است. منطقه یورو است که در وسط یک شیب رکود اقتصادی و کمیسیون اروپا انتظار دارد که بلوک تولید ناخالص داخلی به سقوط نزدیک به 8 درصد در سال 2020 است. مشکلات در دیگر نقاط جهان در مدیریت این بیماری همه گیر وزن در صادرات و به خصوص در گردشگری. اما رستوران ها, کافه ها و مغازه ها به نظر نمی رسد به عنوان یک جرم دور تازه مستندات بر خلاف ایالات متحده تقاضای داخلی از مصرف کنندگان و دولت باید در حفظ و دوره نقاهت زمانی که این بیماری همه گیر در بررسی نگه داشته است.

اروپا و نهادهای بازار کار در حال جذب ضربه. از کشورهای آلمان و فرانسه به ایتالیا و انگلستان را سخاوتمندانه کردند طرح که دولت در پرداخت یارانه کارگران برای ساعت آنها نه شاغل. شرکت ها می توانند بیشتر کارکنان در حقوق و دستمزد خود را بدون تحریک یک مارپیچ رو به پایین از بیکاری و کاهش تقاضا. به عنوان اقتصاد ری استارت کسب و کار نیست نیاز به رفتن را از طریق روند طولانی و پر هزینه از rehiring کارگران است. بزرگترین مشکل برای اروپا خواهد بود مطمئن شوید این را تبدیل کند به هرگز پایان دادن به حمایت از زندگی به صورت عملی شرکت ها و صنایع.

تجربه منطقه یورو و ایالات متحده به بازار کار پس از همه گیر نشان می دهد که تفاوت این دو رویکرد است. نرخ بیکاری در ایالات متحده بود در 11.1 درصد در ماه ژوئن تا از 3.5% در ماه فوریه است. تعداد واقعی احتمالا بدتر است. جیسون فورمن و پاول ویلسون III در پترسون موسسه اقتصاد بین المللی بر این باورند که “واقعی نرخ بیکاری” که 13% در ماه ژوئن تصحیح برای misclassification خطا است. داده ها را نه به حساب وخیم تر شدن بحران پزشکی در نیمه دوم ماه ژوئن که باعث شده است تا تعدادی از کشورهای معکوس بازگشایی مجدد برنامه. منطقه یورو نرخ بیکاری افزایش یافته است بسیار کمتر: این صعود به 7.4 درصد در ماه مه از 7.2 درصد در ماه فوریه.

این اختلاف ناشی از منطقه یورو را استفاده کردند طرح که تحت پوشش بیش از 35 میلیون نفر در بلوک پنج اقتصاد بزرگ. یک گروه از اقتصاددانان در بانک مرکزی اروپا نشان داد که این حقوق و دستمزد-پشتیبانی از برنامه های بافر تاثیر بیماری همه گیر در خانواده’ درآمد قابل تصرف. در صورت عدم وجود این مزایا قطره کارگر درآمد در سراسر منطقه یورو شده اند 22 درصد در طول مستندات. با تشکر از دولت و اقدامات آن بود که تنها 7 درصد — اگر چه اختلاف بین کشورهای عضو با آلمانی ها دریافت بیشتر کمک کند.

این مشکل برای اروپا این است که این طرح بسیار گران قیمت هستند و ارائه منحرف مشوق هایی برای شرکت ها و کارگران که ممکن است در هیچ عجله به بازگشت به شغل خود. کارفرمایان هنوز هم نیاز به انطباق با واقعیت جدید اقتصادی ارسال-Covid چه که کوچک سازی به منعکس کننده کاهش تقاضا یا تغییر مدل های کسب و کار. دیگر furloughs گذشته بیشتر این روند به تعویق خواهد افتاد. که به ویژه در کشورهایی مانند ایتالیا که ممنوع شرکت از کارگران اخراج.

این به این معنا نیست furloughing یک ایده بد است. اما دولت نیاز به همراهی آنها را با فعال بازار کار سیاست های مانند بازآموزی کسانی که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیکار. در گذشته این مناطق هزینه شده است نادیده گرفته شده در آن کشورها شده اند که بدترین بحران از جمله ایتالیا و اسپانیا. خود را reopenings ممکن است به خصوص دشوار است.

منطقه یورو سزاوار دو به سلامتی خود مراقبت های بهداشتی و کار موسسات که باید کمک کرد تا آن را به آب و همه گیر بهتر از آمریکا به آن نیاز به اطمینان حاصل شود آن نیست و صرفا سرپا نگه داشتن زامبی شرکت. انجماد بازار کار حس می کند در کوتاه مدت, اما آن را عملی استراتژی بلند مدت است.

فردینندو Giugliano می نویسد: ستون ها و سرمقاله در اروپا اقتصاد بلومبرگ مشاهده. او همچنین یک اقتصاد مقاله نویس برای La Repubblica و عضو هیئت تحریریه بار مالی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>