چرا 74,000-plus تگزاس مهاجران می تواند حذف شود از رای گیری در سال 2020

منتشر شده

به عنوان 2020 انتخابات نزدیک 74,000-plus تگزاس مهاجران در حال پیدا کردن آنها خواهد بود و بعید است به رای دادن در ماه نوامبر و آنها را به یک بلندی بحران بودجه و COVID-19 pandemic برای تشکر.

بسیاری از تگزاس مهاجران آغاز شده برای تبدیل شدن به شهروندان به عنوان دور برگشت به عنوان در سال گذشته به قصد رای دادن در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد خصوصی تگزاس مرز دیوار: مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ خصوصی تگزاس مرز دیوار ساخته شده توسط هواداران خود

تبدیل شدن به یک شهروند در شهر شما انتخاب می کنید به خانه تماس بگیرید و آن را به کشش نهایی که در آن شما با بالا بردن دست خود را به ادای سوگند به عنوان یک تابعیت شهروند ایالات متحده است یک مراسم از تصویب برای بسیاری از کسانی که شده اند در انتظار سال برای این فرصت.

پاداش داشتن صدای شما شنیده می شود به شما به عنوان بازیگران که رای برای نامزد شما احساس می کنید را رعایت نفع جامعه شما فقط متعهد را به خانه خود را.

“تاخیر می تواند پیامدهای بزرگ در تگزاس که در آن هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در حال آماده سازی خود برای آنچه آنها انتظار می رود به دولت نزدیک انتخابات در یک نسل” گزارش داد بنیامین Wermund از هوستون کرونیکل.

با توجه به تحقیقات پیو “در مورد یکی-در-ده نفر واجد شرایط برای رای دادن در این سال انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال مهاجران. تقریبا نیمی (52%) از همه مهاجر واجد شرایط رای دهندگان در تگزاس اسپانیایی هستند.”

برای این می تواند رای دهندگان آن را یک معامله بزرگ برای مواجهه با این موانع به ویژه در طول این سال انتخابات که در آن بسیاری از همین حالا موافق با جهت کشور رفته و می خواهند صدای خود را به شنیده می شود.

“این می تواند دردناک برای این خانم گفت:” هوستون-منطقه پاستور اعمال می شود که برای تابعیت در ماه فوریه و می گوید که او “واقعا انگیزه برای رای دادن به این نوامبر است.”

U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) اظهار داشت: این امر کردند 13,400 کارکنان آغاز Aug. 3 اگر کنگره ارائه نمی شود $1.2 میلیارد دلار مورد نیاز برای نگه داشتن این سازمان عامل.

بر اساس تخمین های بی حد و حصر مهاجرت آنها انجام محاسبات ریاضی و هر روز USCIS دفاتر باقی مانده بسته برخی از 2,100 از زمان فرار به رای دادن به شهروندان ایالات متحده در انتخابات آینده.

بسیاری از سوگند یاد شده در پس USCIS شروع عملیات دوباره در حالی که دیگران به حال خود مصاحبه موکول اما آژانس هنوز در برابر دیوار برای آنها انجام می شود.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>