که بهترین نرم افزار ورزشکار را از خود هوستون دبیرستان ؟

به روز شده

هنگامی که بحث در مورد بزرگ ورزشکاران حرفه ای آن را سخت به دریافت بیش از حد پایین یک لیست از نوابغ قبل از شما پیدا کردن کسی که honed مهارت خود را در هوستون منطقه دبیرستان رشته یا دادگاه.

سالن از شهرت برای, فوتبال, بسکتبال و بیس بال همه باید چندین سابق هوستون دبیرستان ستاره ها در داخل دیوار خود را که آیا آن را دوست دارد از مایک Singletary (Worthing دبیرستان) و دارل سبز (جونز) در فوتبال کلاید درکسلر (استرلینگ) و اسلاتر مارتین (Davis) در بسکتبال یا نولان رایان (آلوین) در بیس بال – به احتمال زیاد به زودی به پیوست توسط راجر کلمنس (بهار جنگل) سقوط کرد که فقط 66 رای خجالتی از انتخابات در ماه ژانویه است.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: پیدا کردن که هوستون کرونیکل به نام 2020 دبیرستان پسران بسکتبال بازیکن سال

تقریبا هر دبیرستان در منطقه هوستون – كه به نظر ما همه چیز در مورد 90 مایل از مرکز شهر – تا به حال آینده pro ورزشکار پرسه زدن خود راهرو. چند استثنا وجود دارد به خصوص با جدیدتر مدارس مانند سایه نهر و کتی Tompkins که عالی برنامه های ورزشی هستند اما بیش از حد به هر گونه دانش آموزان سابق بازی pro توپ کاملا رتبهدهی نشده است.

برخی از مدارس را تا به حال بسیار با استعداد در دانشگاه آن را سخت برای تعیین دقیقا چه کسی بهترین است. یاتس تولید 21 بازیکنان NFL پنج بازیکنان NBA و اتحادیه عمده. در این مورد Dexter مانلی که 97.5 حرفه ای, کیسه و کیسه و برنده سوپر باول احتمالا سزاوار صدور صورت حساب بالا.

همچنین در در CHRON.COM: که در آن مورد علاقه خود را در هوستون خواننده رپ به مدرسه رفت

در اواخر دهه 1970 دبیرستان تا به حال یک جفت از آینده افسانه در ورزش های مختلف در محوطه دانشگاه به عنوان درکسلر و آینده ویمبلدون فینالیست زنا پادگان بودند همکلاسی.

نه همه استعداد است که در سه گروه عمده از ورزش حرفه ای یا. هوستون مدارس را تولید کرده اند ایندی 500 دیتونا 500 قهرمان – A. J. Foyt و کارشناسی ارشد قهرمان – جکی برک – نه به ذکر است چندین بوکس جهان titleholders.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای پیدا کردن که بهترین نرم افزار ورزشکار به بیرون آمدن از خود هوستون منطقه دبیرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>