چه کسی می گوید coronavirus آمد از یک حیوان و نه ساخته شده در آزمایشگاه

تمام شواهد موجود نشان می دهد coronavirus سرچشمه در حیوانات در چین در اواخر سال گذشته بود و نه دستکاری شده و یا تولید شده در آزمایشگاه عنوان شده است ادعا شده سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

“این احتمال زیاد است که این ویروس با منشاء حیوانی” گفت که سخنگوی Fadela Chaib.

جهانی سلامت بدن اظهارات به دنبال تایید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته که دولت کاوش آیا coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار پدید آمده است. هیچ شواهدی وجود ندارد آن را انجام داد.

دو نظریه در مورد چگونگی coronavirus ممکن است فرار کرده اند ووهان موسسه ویروس شناسی باید گردش در میان جناح راست وبلاگ نویسان و برخی از رسانه های محافظه کار صاحب نظران.

کروناویروس و کالج: Coronavirus آواره میلیون ها نفر از دانش آموزان کالج که نگران باشید که چگونه آنها در حال رفتن برای رای دادن

یک تئوری نشان می دهد که این ویروس می تواند انسان ساخته شده و مربوط به یک چینی biowarfare برنامه. اما این یک ایده است که به طور گسترده ای اخراج دانشمندان است. یک سناریوی دوم قبول ویروس به طور طبیعی اتفاق می افتد از یک خفاش می گویند اما که به طور تصادفی موفق به فرار از مرکز تحقیقات با توجه به ضعیف پروتکل های ایمنی.

هر دو نظریه بر اساس اماره مانند ووهان موسسه ویروس شناسی تاریخ تحصیل coronaviruses در خفاش ها, آزمایشگاه نزدیکی به که در آن برخی از عفونت شد و برای اولین بار تشخیص داده و چین گزارش سهل انگاری رکورد ایمنی در آزمایشگاه.

COVID-19: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما در حال بررسی این که آیا coronavirus پس از چین آزمایشگاه بدبختی اما هیچ مدرکی نقل

در این جلسه Chaib گفت: باقی مانده وجود دارد برخی از برجسته سوالات بیش از چگونه دقیقا coronavirus شروع به پریدن کرد به گونه مانع برای انسان اما او گفت که متوسط حیوانات میزبان بود به احتمال زیاد توضیح. او گفت: coronavirus شناخته شده به طور رسمی به عنوان COVID-19 “بیشتر احتمالا زیست محیطی آن مخزن در خفاش ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را متهم کرد که از یک کاتالوگ از خطاهای بیش از آن پاسخ به همه گیر از جمله عدم به اندازه کافی آماده شدن برای شیوع بالا بردن زنگ بیش از حد به آرامی و ساده لوحانه پذیرش ناقص اطلاعات از چین است.

تقریبا مانند ابدیت’: 3 ماه پس ما خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد, آنچه که باید ما آموخته است ؟

این که اختلافات تمام اتهامات. اکثر کارشناسان بهداشت عمومی را قبول ندارند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خاص انتقاد از این که اگر چه آنها اذعان دارند که این سازمان نیاز به اصلاحات و فاقد شفافیت است. واشنگتن پست گزارش داد بیش از آخر هفته که مقامات آمریکایی کار با این که ارسال اطلاعات به کاخ سفید در مورد گسترش ویروس در مهم اوایل ماه ژانویه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که: کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>