“چه کسی زندگی می کند و کسی که می میرد’: در بدترین شرایط coronavirus سناریو اخلاق راهنمای انتخاب می شود که مراقبت

این یک سناریو چند بهداشتی-مراقبت از رهبران خواهید به تامل بسیار کمتر بحث: اگر صفوف به شدت بیمار بیماران پایمال ملت توانایی مراقبت از آنها را ؟

با بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش جایی است که پتانسیل بیشتر آشکار از کشور محدود عرضه مکانیکی دستگاه تنفس به نام هواکش.

از جان گذشته صحنه در حال بازی کردن در ایتالیا که در آن سنبله در COVID-19 موارد ضعف سیستم پزشکی و پزشکان گزارش داده اند که کمبود پرسنل و تجهیزات. بیش از 4800 نفر کشته شده اند وجود دارد فراتر چین در مجموع مرگ و میر.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آنچه ما می دانیم یکشنبه در مورد این بیماری همه گیر از جمله ما موارد مرگ و میر

زیرا بدترین موارد COVID-19 غارت فرد از توانایی خود را به نفس بیماران می میرند مگر اینکه آنها را زندگی پایدار اکسیژن از ماشین آلات. اما کمتر از 100,000 هواکش در ایالات متحده و میلیون ها نفر از بیماران تلاش برای نفس کشیدن ممکن است نیاز به مراقبت.

سایر ماشین آلات ارائه می اکسیژن برای کمک به کسانی که با خفیف یا متوسط انواع این بیماری است اما اکثر بیماران بدحال نیاز قدرتمند هوایی فشار است که تنها هواکش می تواند ارائه.

اعمال جراحی الکتیو در ادامه در برخی از ما بیمارستان در طی شیوع کروناویروس با وجود تامین ایمنی و نگرانی

فدرال و مقامات دولتی اصرار مردم به دنبال اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس تنفسی است که باعث این بیماری است. هر دو ایالت کالیفرنیا و نیویورک به تصویب رسید محدودیت های سفت و سخت در سفر و تجارت و از مردم خواست در خانه بمانند و از بین بردن غیر ضروری سفر.

این اقدامات با هدف به سرعت از عفونت های جدید و سهولت مطالبات بيمارستان ها بدون مراقبت ويژه تخت, دنده محافظ یا هواکش برای رسیدگی به یک موج بی سابقه ای از بیماران.

در مورد بدترین سناریو از یک کمبود پزشکان ممکن است برای تصمیم گیری “که زندگی می کند و کسی که می میرد,” دکتر گفت: حزقیال Emanuel یک متخصص غدد و رئیس دانشگاه پنسیلوانیا گروه اخلاق پزشکی و سیاست های بهداشتی.

“بسیار وحشتناک” امانوئل گفت. “این بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید.”

‘مقید به آماده می شود’ در سیاتل خانه از بیمار یکی

درمانگران تنفسی که مراقبت از بیماران که مبارزه به نفس آگاه از فشار است که می آید از یک سویفت ناگهانی نیاز به هواکش

“این چیزی است که ما فکر بسیاری از حرفه ما” گفت: Carl Hinkson مدیر پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای را ریوی خدمات خط.

مشیت الهی در شهرستان اسنوهومیش فقط در شمال سیاتل درمان کشور اولین بیمار شناخته شده با COVID-19 35-سال-پیرمرد که بیمار شد در ماه ژانویه پس از بازگشت از ووهان چین. بیمارستان آورده و به سلامت از طریق ترکیبی از اکسیژن و داروها.

در آن زمان Hinkson و تیم خود را از درمانگران تنفسی متوجه آنها سربازان در جنگ علیه یک ویروس که ممکن است ماه گذشته. سیاتل مترو منطقه دارای بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 تا کنون یک خوشه از 35 مرگ و میر در, زندگی, مرکز مراقبت در کرکلند اضافه کردن به واشنگتن دولت 83 مرگ و میر.

بیماران مانند Snohomish County مرد بازیابی پس از گرفتن مراقبت در مجهز بیمارستان مانند مشیت و Harborview Medical Center در سیاتل. مهم این است که برای مدیریت جریان از بیماران تا بیمارستان و کارکنان آن نیستند غرق شده است.

مشیت است فهرستی از 44 هواکش و کارکنان است “با استفاده از یک بخش خوب از این ظرفیت در حال حاضر” Hinkson گفت.

هنوز Hinkson خوش بین است او در بیمارستان می تواند افزایش COVID-19 بيمار. کارکنان خود را تا ساعت های طولانی کار می کرد اما بیمارستان قرارداد با یک شرکت خصوصی فراهم می کند که سفر تنفسی درمانگران به طور موقت. آن را اجازه Hinkson به زمان به یک درمانگر است که کار می کرد 20 از گذشته 24 روز.

Hinkson آگاه است از سخت گیری پزشکان در ایتالیا در حال ساخت در مورد نحوه اولویت بندی درمان به شدت بیمار بیماران.

“ما به انجام یک کار خوب از برنامه ریزی و تلاش آماده می شود به طوری که ما برای جلوگیری از این مشکلات” Hinkson گفت. “برنامه ریزی و اجتماعی فاصله باید به کمک ما نیاز به تصمیم گیری در آن.”

برای کسانی که جان سالم به فلج اطفال ، coronavirus است به طرز مرموزی آشنا. اما در نهایت “علم دست آورد”.

‘چاه کن همیشه ته چاهه ندارد ،

دولت کارشناسان بهداشت عمومی برنامه ریزی شده اند برای یک سناریو که در آن وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران و بیش از حد چند هواکش.

در جولای 2011 گزارش تکمیل شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از اخلاق فرعی برنامه ریزان گفت: “اصل sickest اول” برای مراقبت بحرانی ممکن است دیگر اعمال می شود در طول شدید به دلیل همه گیر آن “ممکن است منجر به منابع مورد استفاده بیماران که در نهایت بیش از حد بیمار برای زنده ماندن.”

هنگامی که وجود دارد یک کمبود شدید زندگی-صرفه جویی در منابع پزشکی “در اولویت قرار داده است به کسانی که به احتمال زیاد به بهبود” در این گزارش است.

پزشکان در جنگ, برای مثال, ممکن است برای اولین بار در درمان سربازان زخمی به احتمال زیاد به بازگشت به سلامت. یا اضطراری کارگران مدیریت شیوع وبا در یک اردوگاه پناهندگان را برای اولین بار به محدود مایعات وریدی به نسبتا کم آبی مردم به خاطر آنها به احتمال زیاد به بهبود مریض تر از بیماران.

زمانی که این تصمیمات باید ساخته شود اما “مراقبت های بهداشتی کارگران باید اولویت” امانوئل گفت: “چرا که آنها “نجات افراد دیگر و قرار دادن خود را به عمد در معرض خطر به نجات دیگران.”

هدف این است که برای “نجات بسیاری از زندگی و زندگی سال,” او گفت:. “چاه کن همیشه ته چاهه ندارد درست است. نه به این دلیل که شما یک فرد شایسته.”

دریافت روزانه COVID-19 روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای Coronavirus دیده بان

ایتالیایی کالج, بیهوشی و بی دردی, احیا و مراقبت های ویژه منتشر شده راهنمای پزشکان در مورد نحوه مدیریت بحران در حال حاضر در آوردن ملت است. اگر در مواجهه با کمبود منابع پزشکان گفت: برای در نظر گرفتن اولویت برای درمان افراد سالم با سن کمتر از 80.

استفانو Fagiuoli, یک دکتر در یک بیمارستان در برگامو, خواست برای کمک به در Facebook تصویری ارسال شده در پنج شنبه. او گفت: بیمارستان نیاز پزشکان و پرستاران و هواکش و دنده محافظ.

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل موارد یافت که دو هفته پس از موارد شروع به گسترش در آمریکا, جوامع, آمریکا در مسیر شبیه به ایتالیا را بیش از مدت مشابه. بهداشت عمومی آمریکا امیدوار به جلوگیری از یک شبیه بالا رفتن سرسام آور از موارد از طریق اقدامات تهاجمی تشویق اجتماعی فاصله و دلسرد اجتماعات بزرگ.

“وجود دارد رفتن به یک جاده بسیار خشن در هفته ها و ماه های آینده از ما” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. ایتالیا است که “تلاش برای مدیریت وضعیت و افتضاح تصمیم گیری در مورد که می شود یک ونتیلاتور و چه کسی ندارد. خدا به ما کمک کند اگر این اتفاق می افتد به طور گسترده تر در سراسر جهان است و ما قطعا امیدواریم که این اتفاق نمی افتد در اینجا.”

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

‘هیچ کس در حال رفتن به یک فضای مجاز: نامحدود ادعای یک منبع محدود’

نانسی Berlinger است یک محقق در هیستینگز مرکز در پادگان نیویورک قرار داده و با هم یک اخلاق راهنمای برای سازمان های مراقبت های بهداشتی درمان coronavirus بیماران.

Berlinger گفت: پزشکی کارگران و اعضای خانواده اغلب باید انتخاب های دشوار در غیر اضطراری بار مربوط به پایان زندگی مراقبت از قبیل اینکه آیا یک شخص در حال مرگ قرار داده شود باید یک ونتیلاتور به طور موقت به گسترش زندگی است.

اما یک بیماری همه گیر مربوط به یک بیماری عفونی به ارمغان می آورد بسیاری از عوامل دیگر به بازی, او گفت:. با COVID-19 بیمارستان نیست هنوز واکسن یا ثابت داروها برای متوقف کردن این بیماری به طوری که آنها باید حمایت مردم با دستگاه تنفس به سیستم ایمنی بدن خود را زمان به بهبود و مبارزه با ویروس.

چرا که بیمارستان ها ممکن است به صورت مچاله شده از بيماران مبتلا به همان مشکلات تنفسی در همان زمان تخت و فن های ممکن است در دسترس برای مراقبت از همه. بیمارستان ها ممکن است نیاز به تصمیم می گیرید که بیماران به احتمال زیاد به بهبود می یابند. و یا یک بیمار به دستگاه تنفس مصنوعی می تواند محدود به اجازه می دهد برای درمان دیگران است.

“چاه کن همیشه ته چاهه است که بهترین راه برای تصمیم گیری در مورد دسترسی به مراقبت” Berlinger گفت. “که اولویت را به افرادی که تشخیص داده ، بنابراین ما باید به فکر می کنم که هیچ کس در حال رفتن به یک فضای مجاز: نامحدود ادعای منابع محدود است.”

بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از شما عزیزان مبتلا به کروناویروس

برخی از ایالت ها در حال حاضر به تصویب دستورالعمل برای جامعه پزشکی را در نظر بگیرید در طول یک بیماری همه گیر.

در سال 2015 New York State نیروی کار در زندگی و قانون خود را به روز رسانی داوطلبانه دستورالعمل در مورد نحوه تریاژ بیماران در صورت همه گیر آنفلوآنزا. دکتر هوارد Zucker, New York State کمیسیون بهداشت هشدار داد ممکن است ناکافی تعداد هواکش.

“نیویورک دولت ممکن است به اندازه کافی هواکش برای پاسخگویی به نیازهای بیماران در حد متوسط و شدید بیماری همه گیر” Zucker گفت: در گزارش. “در یک شديد اضطراری برای بهداشت عمومی در مقیاس 1918 گیر این هواکش نمی خواهد به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است.”

از مقامات وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, دفتر والی و سازمان های دیگر در حال کار بر روی یک به روز رسانی اضطراری از دستورالعمل ها برای استفاده در طول COVID-19 pandemic گفت: Samuel Gorovitz یک نیروی کار و عضو سابق دانشکده هنر و علوم در دانشگاه سیراکوس.

گروه مورد بحث چگونه به مسئولیت رسیدگی به نیویورک بيمارستانهای هواکش نسبت به دیگران و همچنین بیمارستان ها با بیماران بیشتر است که نیاز به هواکش بیش از دیگران است.

“یک پیاده روی یک خط بسیار خوب در ساخت این تصمیمات” Gorovitz گفت. “یکی از نگرانی ها این است که چگونه به راه رفتن را از طریق این کابوس و نه القاء وحشت و یاس و ناامیدی و در عین حال انجام کارهایی است که در خدمت بزرگترین نیاز دارد.”

کلروکين در حال آزمایش است به عنوان یک COVID-19 درمان: ‘این یک داروی خوب اما شما رو به مراقب باشید’

وجود دارد چند پیش بینی در مورد چگونه بسیاری از بیماران ممکن است سیل ایالات متحده بیمارستان. در گزارش متوسط آنفولانزای همه گیر ایالات متحده پیش بینی شده 200,000 آمریکایی ها نیاز شدید ترین سطح مراقبت: یک تخت در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه. اگر همه گیر بدتر به سطح از سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر 2.9 میلیون خواهد نیاز به ICU مراقبت با توجه به CDC گزارش.

CDC بدترین-مورد-سناریو پیش بینی تا 210 میلیون آمریکایی مبتلا به ماه دسامبر است. حدود 21 میلیون نفر خواهد نیاز به مراقبت های بیمارستانی 200,000 تا 1.7 میلیون می میرند تا پایان سال است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مقامات فدرال کار کرده اند به خاک این کشور را تامین هواکش.

“ما را تشویق به یادگیری است که ما به معنای واقعی کلمه شناسایی دهها هزار نفر از طرفداران” پنس گفت: پنج شنبه. “و ما باقی می ماند به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس است که ما را به هواکش است که ما باید به عنوان coronavirus باعث می شود راه خود را در سراسر امریکا است.”

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران Jayne o’donnell, Kevin McCoy در و کیم Hjelmgaard

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat