که عفو, که, کردم, کوتاه, زندان, جملات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش ولگردی و قانونی شکنی?

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش در روز سه شنبه به 11 نفر که دادگاهی برای جنایات در موارد بالا مشخصات اعم از قمار تقلب برای فرار از پرداخت مالیات به اتهامات مرتبط با مواد مخدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن که گسترده بخشش قدرت اعطا شده توسط قانون اساسی اعطا رضایت کامل – کامل حقوقی بخشش برای یک جرم به هفت نفر و تبدیل و یا کوتاه جملات از چهار دیگران است.

برخی از موارد درگیر با مشخصات بالا ارقام مانند سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و سابق پلیس نیویورک کمیسر برنارد Kerik. دیگران در حالی که در ابتدا تولید به همان اندازه شهرت و تبدیل به علل célèbres برای فعالان در نظر گرفته که این جملات بیش از حد سخت.

روز سه شنبه بخشش حمله رعد اسا بدان معنی است که او اعطا شده 25 عفو و صادر 10 commutations در طول ریاست جمهوری خود.

در اینجا نگاهی دقیقتر به کسانی که موفق به دریافت عفو شنبه:

عفو

برنارد Kerik

Kerik سابق اداره پلیس نیویورک کمیسیون بود که مورد ستایش قرار داد در کنار آن شهردار رودی جولیانی برای پاسخ به 9/11 حملات به چهار سال محکوم شد در زندان پس از او التماس کرد گناه را به جرم اتهام تقلب مالیاتی و دروغ گفتن به مقامات کاخ سفید در حالی که در حال مصاحبه به ریاست وزارت امنیت داخلی. او در خدمت سه سال در زندان فدرال قبل از او در سال 2013 منتشر شده.

ادوارد DeBartolo جونیور

DeBartolo سابق صاحب San Francisco 49ers شد جریمه 1 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک قمار مورد تقلب در لوئیزیانا در اواخر 1990s. DeBartolo شهادت دادند که او پرداخت می شود و سپس لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین ادواردز 400.000 دلار در ازای کمک خود را در تامین امنیت مواقعی کازینو پروانه. DeBartolo التماس کرد گناه را به اتهام عدم گزارش یک جنایت است.

مایکل Milken

Milken یک سرکش سرمایه شناخته شده به عنوان “junk bond پادشاه” گناه التماس کرد در سال 1990 به چندین فقره اوراق بهادار و نقض مالیات. در اعلام عفو کاخ سفید توصیف Milken به عنوان “یکی از بزرگترین سرمایه داران” و اعتبار کار خود را مبارزه با سرطان پروستات است.

آریل Friedler

Friedler بنیانگذار و رئیس اجرایی از یک آرلینگتون،, -بر اساس نرم افزار شرکت گناه التماس کرد در سال 2014 و در خدمت دو ماه در زندان برای توطئه برای هک به سیستم های کامپیوتری از دو رقبا. Friedler شرکت Symplicity Corp. شد و دولت با پیمانکار است. Fiedler بود مجبور به فروش این شرکت به عنوان یک نتیجه از گناه.

پل Pogue

Pogue صاحب تگزاس شرکت ساخت و ساز مجرم و محکوم به سه سال زندان در سال 2010 برای پر کردن نادرست در اظهارنامه مالیاتی فدرال. مقامات گفتند Pogue underreported درآمد خود را در اظهارنامه مالیاتی خود را به مدت سه سال.

دیوید Safavian

Safavian رئیس سابق کارکنان خدمات عمومی دولت بود و محکوم به یک سال زندان برای دروغ گفتن در مورد روابط خوار لابی جک Abramoff. Safavian محکوم شد در سال 2009 برای انسداد عدالت و اظهارات نادرست به مقامات تحقیق Abramoff فعالیت های. دادستان گفت: Safavian دروغ برای پنهان کردن تلاش های خود را برای کمک به Abramoff در معاملات خود را با دولت است.

آنجلا استانتون

Stanton نویسنده است و واقعیت تلویزیون ستاره که در خدمت زمان در زندان برای او در یک ماشین به سرقت رفته حلقه. او مشتاق است, تهمت حامی, مدافع عدالت کیفری اصلاحات و goddaughter مارتین لوتر کینگ جونیور سیاسی محافظه کاران Alveda پادشاه. او گفته است در سال 2018 زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس و اغلب نوشته های pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در حساب توییتر خود را.

Commutations

میله Blagojevich

سابق ایلینوی فرماندار خدمت شد و در 14 سال حکم زندان در فدرال اتهامات که او با استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به عصاره کمپین پول و دیگر نعمت از رقیب بالقوه برای ایلینوی در مجلس سنا صندلی سمت چپ باز زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اظهار داشت که Blagojevich یک دموکرات که به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در رئيس جمهور در برنامه تلویزیونی مشهور “شاگرد” تحت درمان قرار گرفت “بسیار ناعادلانه.”

Tynice Nichole سالن

سالن تگزاس خدمت نزدیک به 14 سال به 18 سال حبس برای اجازه دادن آپارتمان خود مورد استفاده قرار گیرد به توزیع مواد مخدر.

کریستال Munoz

Munoz از اودسا, صرف 12 سال گذشته در زندان پس از او به اعدام محکوم شده برای نقش خود را در قاچاق ماری جوانا حلقه. Munoz بستری برای ترسیم یک نقشه برای یک دوست است که نشان داد بازرسی در امتداد مرز مکزیک. Munoz گفت: “نمی دانستم این نقشه می تواند مورد استفاده برای قاچاق مواد مخدر, اما او محکوم به 18 سال زندان.

جودیت Negron

Negron صاحب یک میامی-منطقه سلامت روان شرکت محکوم شد در سال 2011 به 35 سال زندان برای سازماندهی یک $205 میلیون مدیکر طرح تقلب. او در خدمت هشت سال از حکم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>