کاخ سفید شیفت از بالا بردن آلارم برای بازگشایی کشور

واشنگتن (AP) — برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده تا خطرات ناشی از کوروناویروس آن را به عنوان به دنبال متقاعد کردن آمریکایی ها به اخلال در زندگی خود و در خانه بمانند. در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای یک سویفت در سراسر کشور بازگشایی مجدد او چهره یک چالش جدید: مردم قانع کننده آن را امن برای بیرون آمدن و رزومه خود را به زندگی عادی.

این یک تعریف سوال برای منزوی ملت و سیاسی ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد به احتمال زیاد در سرعت اقتصادی به دوباره بجای اول برگشتن.

با شماره های: این شهرستان هریس کد پستی ترین موارد تایید شده از COVID-19 تا کنون

می تواند این کشور حرکت فراتر از یک فلج ترس از ویروس و بازگشت به برخی از نسخه اصلاح شده از آن پیر روال انجام آنچه ممکن است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 اما تصدیق آن ممکن است واقعیت زندگی برای سال آمده است ؟

“ما نیاز به ایجاد نوعی اعتماد به نفس در امریکا است که باعث می شود آن را به طوری که هر کس می رود به کار می کنند” گفت: Kevin Hassett سفید خانه مشاور سابق و رئیس شورای مشاوران اقتصادی. “و اعتماد به نفس است رفتن به نیاز به تست و اعتماد به نفس است که محل کار خود را سالم است اما همچنین اعتماد به نفس در اقتصاد است.”

در کاخ سفید با مقامات بر این باورند آنها وارد یک فصل جدید از این بیماری همه گیر پاسخ حرکت از حالت بحران به پایدار به معنی کاهش و مدیریت.

آن آغاز شد و پنج شنبه گذشته با انتشار دستورالعمل به فرمانداران برای چگونه با خیال راحت بازگشایی کشورهای خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس مشهور آمریکایی ها برای موفقیت “مسطح منحنی” این بیماری همه گیر.

یک روز بعد یک بند از دولت را بالا مقامات پزشکی به دنبال اطمینان دادن به ملت است که وجود دارد مقدار زیادی از تست های موجود را با خیال راحت شروع به کاهش محدودیت.

فرمانداران شده اند محدودیت های بلند در هر روز پس از آن از جمله حرکت تهاجمی چهارشنبه اعلام کرد در مونتانا و اوکلاهما. مونتانا فرماندار به مدارس چراغ سبز برای باز کردن درهای خود را در اوایل ماه مه و اوکلاهما اجازه خواهد داد که سالن آرایشگری, چشمه های معدنی و حیوان خانگی groomers به بازگشایی جمعه.

ماسک سفارش: Houstonians واکنش نشان می دهند به شهرستان هریس دستور نیاز به ماسک صورت برای سفر

مغلوب ساختن پیشی جستن در شب در کنفرانس خبری, آیا موضوع را با جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ جسورانه بازگشایی برنامه. “من به شدت مخالف است.” “من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی.”

فرمانداران حرکت همزمان با طولانی تلخ اخبار در سراسر کشور است. مرگ و میر در ماساچوست تحت الشعاع 2,000 روز چهارشنبه دو برابر از فقط یک هفته زودتر. حدود 16000 نفر باقی مانده بستری در سراسر نیویورک. گوشت گیاه در آیووا است که بسیار حیاتی برای این کشور گوشت خوک عرضه آخرین کشتارگاه را تعطیل, به دلیل شیوع. با اقتصاد در یک, وحشیانه, رکود کنگره در آستانه عبور تقریبا 500 میلیارد دلار امداد لایحه برای تقویت کسب و کارهای کوچک.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت وعده آمریکایی ها وجود دارد که بدون تکرار از ملی مستند. “ما نمی خواهد رفتن را از طریق آنچه که ما از طریق رفت و دو ماه آخر,” او گفت:.

این یک تغییر شدید در فصاحت و بلاغت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان تاکید کرد تهدید “نامرئی دشمن” برای متقاعد کردن مردم به رعایت اجتماعی فاصله گرفت. مردم آمریکا نیز زخمی توسط دلهره آور مرگ و میر و تصاویر از کیسه های بدن انباشته شده در یخچال تریلر.

در حال حرکت از ترس به پذیرش خواهد شد اعتماد به نفس در دولت های پزشکی حرفه ای و کسب و کار در زمانی که ایمان در آن نهاد کم است. کاخ سفید و مشاوران می گویند بازگرداندن اعتماد به نفس نیاز دارد همان “کل-از-امریکا” رویکرد است که آهسته ویروس گسترش یافته است.

“این یک چیز برای, دولت می گویند, ‘OK آن را امن برای بیرون رفتن”‘ نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات روز سه شنبه گفت. “اگر مردم باور نمی کنم آن را ایمن آنها در حال رفتن به رفتن.”

در حالی که وجود دارد جدا شده اند که تظاهرات در کشورهای هدف در بلند کردن اجسام تهاجمی ماندن در خانه و اقدامات بسیاری از آمریکایی ها باور نمی کنم از آن خواهد شد امن برای سهولت محدودیت در هر زمان به زودی بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده در اوایل این ماه که اقتصاد را مانند یک “موشک کشتی هنگامی که ما به عقب بر گردیم به کسب و کار است.” اما کارشناسان می گویند بازیابی خواهد شد به مراتب کندتر است.

“این می تواند یک فرایند تدریجی صرف نظر از آنچه یک فرماندار می گوید و یا رئیس جمهور می گوید,” گفت: دکتر رابرت Blendon یک استاد دانشگاه هاروارد بهداشت و درمان سیاست و تحلیل سیاسی. او گفت: سابقه مستندات به خصوص قرنطینه بیش از 25000 نفر در سراسر تورنتو در سال 2003 به سرعت گسترش سارس نشان می دهد که آن را هفته ها و حتی ماه, برای مردم به منظور توسعه اعتماد به نفس برای از سرگیری فعالیت طبیعی.

Blendon همچنین هشدار داده است که پیش بینی موج دوم COVID-19 معکوس می تواند هر گونه سود ساخته شده در موقت.

این نه فقط دولت بلکه فرد کسب و کار است که نیاز به متقاعد کردن کارکنان و مصرف کنندگان که آن را امن برای بازگشت هنگامی که آنها تصمیم به بازگشایی شده است.

کاخ سفید انتظار دارد که کسب و کار “را تبلیغ و به مردم” در مورد اقدامات ایمنی از قرار دادن آنها در مکان و زمانی که آنها بازگشایی گفت: لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی. او گفت که کاخ سفید نیز با توجه به درخواست از کنگره برای ارائه مسئولیت برای حفاظت از کارفرمایان در مورد کارگران خود را و یا مشتریان سقوط بیمار است. “ما می خواهیم کسب و کارهای کوچک به برخی از اعتماد به نفس است که اگر آنها را بازگشایی آنها می مانم باز” Kudlow گفت.

شیوع آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر و کشته شدن حدود 180,000 در سراسر جهان از جمله بیش از 46,000 در ایالات متحده با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از رسمی دولت آمار و ارقام هر چند اعداد واقعی هستند که به مراتب بالاتر است.

علامت شلسینگر یک استاد دانشگاه ییل از سیاست های بهداشتی و گفت: آن را به زمان “برای مردم دوباره به تعادل احساسی و آن را بسیار سخت برای پیش بینی چه مدت.”

حتی اگر مردم نگران وضعیت اقتصادی خود را می خواهید به عقب بر گردیم به کار “ممکن است دائمی تغییرات رفتاری در چگونه مردم انجام کسب و کار و تعامل به عنوان یک جامعه است.”

در کاخ سفید با دولت این است که تنظیم آن وضعیت به دور از شدید مهار اقدامات برای مدیریت ویروس “flareups” و تنگناها در تست و یا منابع.

و امیدوار به استفاده روزانه کاخ سفید جلسات به سیل زده های آمریکایی با آمار و ارقام در آزمایش و درمان نامحدودی تلویزیون با گرافیک مسطح و کاهش منحنی و آمار تعداد تست کیت در دسترس است.

مقامات کاخ سفید نیز در حال برنامه ریزی برای سفر در هفته های آینده به عنوان یک نمایش تصویری از بازگشایی. پنس سفر کرده است به کلرادو و ویسکانسین در روزهای اخیر و مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار دستیاران او را به عقب در جاده ها است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از احتیاط پرچم.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفت واشنگتن پست در مصاحبه روز سه شنبه. “ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

“ما باید بسیار مراقب باشید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از پتانسیل موج دوم که در برخی از پیش بینی ها می تواند آمار تنها چند هفته قبل از انتخابات نوامبر. “ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد; آن می تواند رخ دهد. من فکر می کنم ما مهر آن را اگر آن اتفاق می افتد.”

به جای کاخ سفید و مشاوران و امیدوارم که مردم قبول “طبیعی” است که پیش بینی کوتاه مدت اختلال هنگامی که وجود دارد COVID-19 موارد باعث روال هفته مدرسه یا دفتر بسته اما نه وحشت.

اما Blendon گفت: “مردم به تماشای این موارد و گوش دادن به بهداشت عمومی مهم رهبران و اگر وجود دارد یک درگیری که به سرعت همه چیز و حتی بیشتر.”

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>