کاخ سفید قرار داده شده در مستند در اعتراض

کاخ سفید به طور خلاصه در مستند جمعه در میان نزدیکی اعتراض با توجه به گزارش.

در سراسر ایالات متحده برخی از اعتراضات را تبدیل به خشونت مربوط به مرگ جورج فلوید. این دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل و برخی سعی کردم به فشار از طریق موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی ایالات متحده در امتداد خیابان پنسیلوانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف سهشنبه راه رفتن را پس از نیمه شب “اراذل و اوباش” صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس معترضان که اضافه شده به خشم بیش از پلیس با قتل یک مرد سیاه و سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد تکرار محکومیت کشتار و کمک رسانی به خانواده مرد بود یک تغییر مشخص در تن خود را زودتر از نظرات که همچنین به استناد مدنی-حقوق-عصر عبارت مملو از نژادپرستانه لایههای.

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته بود در یک صدای جیر جیر که به سرعت پرچم توییتر به عنوان نقض قوانین برابر “ستایش خشونت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: نظرات خود را به حال شده است غلط. “رک و پوست کنده به این معنی که وجود دارد را غارت مردم شات و آنها می میرند” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن whiplash نظرات پس از معترضان را به آتش کشیدند یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه شب دربندی سه روز سوزاننده تظاهرات بیش از مرگ فلوید.

تهمت نیز نشان داد که او تا به حال شده است در تماس با فلوید خانواده به عنوان او ادامه داد: برای محکوم کردن شرایط مرد را به قتل که او به نام “وحشتناک توهین به پلیس و به پلیس.”

“من فقط بیان من غم و اندوه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “او فوق العاده ای درد بدیهی است و نمی توانستم نفس بکشم. و آن را بسیار آشکار است برای کسی که آن را تماشا کردند.”

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در اعتراض به نگه داشتن خود را در تظاهرات صلح آمیز است.

“خانواده جورج به حق و عدالت و مردم از مینه سوتا حق دارند در امنیت زندگی می کنند,” او گفت:. “قانون و نظم پیروز خواهد شد.”

توییتر تصمیم به پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن tweet — بار دوم آن را عمل کرده است در این هفته یک روز پس از او امضا فرمان اجرایی به چالش کشیدن رسانه های اجتماعی غول حفاظت در برابر دعاوی او به عنوان متهم در آن خفقان محافظه کار صدای. این برچسب هشدار دهنده مانع از صدای جیر جیر از اشتراک گذاشته و یا دوست داشت هر چند که هنوز هم می تواند مشاهده شده توسط کاربران. کاخ سفید در تلاش برای دامن انسداد اعلان مجدد پیام خود را در آن حساب رسمی توییتر صبح جمعه. توییتر به سرعت پرچم که صدای جیر جیر بیش از حد متهم کاخ سفید از ترویج خشونت.

حامیان رئیس جمهور خودداری کردند در حال حرکت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale متهم به رسانه بایدن و دیگر دموکرات ها از “هدفمند بد نمایش دادن آنچه رئیس جمهور گفته بود و نشان یک بار دیگر که آنها ناتوان از مقاومت در برابر پایگاه خود را ضربه تقسیم آمریکایی ها تنها با هدف سیاسی و به دست آوردن اعتبار و کابل اخبار سود است.”

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>