کاخ سفید با توجه به ممنوعیت پروازهای بین ایالات متحده و چین به عنوان جدید شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش تهمت مقامات دولت گفت: اواخر روز سه شنبه.

دولت مورد بحث و بررسی چشم انداز تعلیق پروازها به مقصد چین است اما نه یک تصمیم دولتی انکار برخی از گزارش های رسانه ای که آن را به حال.

یک مقام کاخ سفید درخواست ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع گفت: مذاکرات در حال انجام است.

“کاخ سفید به تماس شرکت های هواپیمایی نیست و در خواست تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین” این مقام گفت.

تا کنون 106 نفر کشته شده اند از جدید کروناویروس و تعداد موارد تایید شده در چین ballooned است و به بیش از 4500.

کانون شیوع ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر اما در طول پنج شنبه کنفرانس مطبوعاتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت, وزارت بهداشت و خدمات انسانی مقامات گفت: وجود 60 نفر در 13 کشور دیگر در خارج از چین از جمله پنج در ایالات متحده آمریکا

بحث از ممنوعیت ممکن است در چین پرواز می آید بر روی پاشنه از یک اطلاعیه که CDC و وزارت امور خارجه ایالات متحده خود را گسترش داده اند, سفر, مشاوره برای پوشش دادن همه از چین است.

CDC صادر سطح 3 هشدار سفر روز شنبه خود به بالاترین سطح توصیه مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است. قبلا تنها ووهان در سطح 3. بقیه چین دارای سطح 2 که توصیه به مسافران “تمرین افزایش اقدامات احتیاطی.”

به طور جداگانه روز دوشنبه وزارت امور خارجه صادر شده و سطح خود را 3 هشدار برای چین ترغیب شهروندان ایالات متحده را به “تجدید نظر در” سفر به چین است. هفته گذشته آن را صادر سطح 4, هشدار, بالاترین, برای ووهان. سطح 4 به معنی “سفر نیست.”

CDC همچنین اعلام کرد آن را گسترش غربالگری برای این ویروس به 20 فرودگاه در حال حاضر از پنج.

آنچه در آن به معنی برای ایالات دلتا American airlines

سه آمریکایی حامل را بدون توقف پرواز از آمریکا به چین: ایالات دلتا و آمریکایی است.

هواپیمایی متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را به حالت تعلیق در 24 پروازهای بین آمریکا و پکن در هنگ کنگ و شانگهای هفته اول فوریه است. شرکت هواپیمایی عمل حدود 12 پرواز در روز از آمریکا به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است. کاهش برنامه ریزی شده به معنی سه یا چهار کمتری پرواز در هر روز.

خطوط هوایی دلتا در حال حاضر عمل شش روزانه بدون توقف پروازهای بین آمریکا و پکن و شانگهای.

خطوط هوایی آمریکا در عمل 10 پرواز روزانه به و از هنگ کنگ و شانگهای و پکن است.

هر سه شرکت هواپیمایی در حال حاضر صادر پرواز چشم پوشی برای مسافران که نمی خواهید به سفر به چین مقصد اجازه می دهد آنها را برای به تعویق انداختن یا لغو برنامه بدون معمول مجازات است.

چه coronavirus?

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های شدید از ذات الریه به سندرم تنفسی خاورمیانه شناخته شده به عنوان MERS و سندرم حاد تنفسی یا سارس.

علائم شایع عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است. در بیشتر موارد شدید عفونت می تواند باعث تب بالا و نارسایی کلیه و مرگ است.

کمک: David Jackson, کریستن DelGuzzi جان بیکن سحر Gilbertson, Jayme Deerwester

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im