واشنگتن – ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او “خوشحال” با سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman کاخ سفید رییس شورای امنیت ملی رسمی ارائه شده است که مهم شهادت در خانه استیضاح پرس و جو.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” Vindman را وکیل David ماشین کار گفت. “LTC Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت – افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

مقامات کاخ سفید که پیشنهاد کرده بود در اوایل روز جمعه که Vindman کار حذف شد به عنوان بخشی از یک کلی دوباره سازمان از شورای عالی امنیت ملی کاهش یافته است به نظر پس از حذف.

“ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot گفت.

اما تهمت روشن ساخته او می خواست Vindman رفته است.

“من خوشحال هستم با او” تهمت ” در جنوب چمن وقتی پرسیده شد که در مورد این گزارش که Vindman کار می تواند در معرض خطر. رئیس جمهور گفت که او ترک آن را به دستیاران خود را به تصمیم می گیرید اگر Vindman خواهد بود سرنگون. “آنها که تصمیم گیری.”

در نظر گرفتن هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن, Pressman گفت Vindman خدمت كارش و برای آن “مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست – تصمیم به انتقام دقیق.”

وکیل گفت: Vindman بود همراهی می کردند و از خانه, امنیت,, حتی اگر او “سخن گفته علنا یک بار و فقط به موجب یک حکم از کنگره ایالات متحده.”

Vindman فردی گری آمد و دو روز پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در یک استیضاح آزمایشی که مرکز اتهامات رئیس جمهور سعی در فشار اوکراین به بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در طول مکان شهادت Vindman گفت: مجلس استیضاح محققان که او مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست به اوکراین به عنوان “نامناسب.”

“آن را نامناسب” Vindman گفت: در آن بالا مشخصات شنوایی. “آن را نامناسب برای رئیس جمهور به درخواست و تقاضا رسیدگی به یک حریف سیاسی به خصوص یک قدرت خارجی که در آن وجود دارد در بهترین حالت مشکوک باور است که این می تواند تحقیقات بی طرفانه و که این مهم پیامدهای اگر آن دانش عمومی.”

Vindman که مشغول به کار در شورای امنیت ملی به عنوان یک مشاور در اوکراین ممکن است بازگشت به وزارت دفاع با توجه به مقامات دولت که صحبت خواست نامش فاش نشود.

وقتی پرسیده شد که در مورد Vindman وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت: روز جمعه که اعضای خدمات محافظت از عذاب و Vindman خواهد بود استقبال به پنتاگون.

در طول یک کاخ سفید رویداد روز پنج شنبه به جشن خود را تبرئه تهمت شدت انتقاد کرد در “بد” مردم و “تفاله” او سرزنش خود را برای استیضاح. در یک سخنرانی درهم و برهم او مبهم اشاره به Vindman و برادر دوقلوی او یوگنی Vindman.

“سرهنگ Vindman و برادر دوقلوی او – درست است ؟ – ما تا به حال برخی از افراد که واقعا شگفت انگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون توضیح بیشتر است.

Vindman بود در میان چندین دستیاران که گوش به مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. او گزارش داد نگرانی های خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تحقیقات بایدن و پسرش شکارچی که به منافع کسب و کار در کشور و بعد از آن تبدیل به یک شاهد کلیدی در دموکراتها استیضاح پرس و جو.

در روز Vindman شهادت کاخ سفید مورد استفاده رسمی آن دولت در حساب توییتر به او حمله کند.

“تیم موریسون الکساندر Vindman سابق رئیس شهادت در خود رسوب که او نگرانی در مورد Vindman را قضاوت” کاخ سفید ارسال شده و در آن حساب توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا گفت در زمان او نمی دانست Vindman. “من شنیده ام هرگز از او.”

Vindman اخراج جلب اتهامات از اقدامات تلافی جویانه.

“همه خدمتگزاران یکپارچگی در خطر هستند با کینه جو جمهور را قادر می سازد کابینه و همدست سنا ایم” بارب McQuade دادستان سابق می آموزد که قانون در دانشگاه میشیگان. “من امیدوارم که آنها وظیفه خود را انجام دهد به هر حال. با تشکر برای انجام با شما ستوان سرهنگ Vindman.”

علامت زید یک وکیل است که نشان دهنده خبرچین اشاره کرد که Vindman باقی می ماند فعال-وظیفه افسر ارتش و به احتمال زیاد خواهد شد اختصاص داده شده در جای دیگر.

در توییتر پست زید گفت: “نمی دانم که اگر از بین بردن Vindman به منزله “غیر قانونی تلافی” اما او افزود که همراهی او را در کاخ سفید به دلایل “قطعا رنگ ورو رفته در حداقل است.”

از سوی دیگر زید گفت که Vindman “به خوبی ممکن است رها و به خارج” در کاخ سفید است. “می تواند شما را سرزنش او!,” او نوشت.

در Nov. 19 شهادت Vindman همچنین گفت که او متوجه او بود و گرفتن خطر در آینده رو به جلو اما به اعتقاد او خواهد بود “خوب” به دلیل حمایت های فراهم شده در یک دموکراسی است. او به یاد می آورد پدر او تصمیم به فرار به اتحاد جماهیر شوروی در جستجوی یک زندگی بهتر است.

“من سپاسگزار برای من پدر شجاع قانون از امید 40 سال پیش و برای امتیاز از اینکه یک شهروند آمریکایی و بنده که در آن من می توانم زندگی عاری از ترس برای من و خانواده من, ایمنی,” او گفت: قانونگذاران. “پدر من اینجا نشسته امروز در کنگره صحبت کردن به ما مقامات منتخب اثبات است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما است. نگران نباش من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”

حتی قبل از روز جمعه تحولات اوکراین درخواست کرده بود باعث تحول در شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه منجر به خروج از نیم دوجین چاشنی سیاست خارجی با مقامات اوکراین تخصص.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده ویژه اوکراین, Kurt Volker, استعفا داد و در ماه سپتامبر. تیم موریسون رئیس جمهور در امنیت ملی متخصص در روسیه و اروپا و چپ در ماه اکتبر. موریسون به حال جایگزین فیونا هیل یک متخصص برجسته در ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که در سمت چپ امنیت ملی در ماه ژوئیه سال 2019.

دیگر تلفات شامل ماری Yovanovitch یک بار سفیر آمریکا در اوکراین بود که هدف از کمپین اسمیر توسط رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل و همکاران خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و دوره تصدی خود را ناگهان در مارس 2019. او جانشین ویلیام تیلور نیز ترک پست خود در کیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de