در حالی که آستین مقامات بهداشتی باقی می ماند و با احتیاط از اجتماعات بزرگ تگزاس هنوز هم انتظار دارد به بازی فوتبال

AUSTIN – هیچ تصمیم گیری شده است که آیا وجود خواهد داشت یک فصل فوتبال در سال 2020 است. اگر وجود دارد, آن می تواند نگاه بسیار متفاوت در عرصه های سراسر کشور. یکی به طور خاص: Royal-یادبود ورزشگاه.

Austin-Travis County موقت اقتدار بهداشت دکتر مارک Escott روز چهارشنبه گفت که او را نمی بینم یک “معقول” راه را برای میزبان بزرگ تجمعات عمومی با بیش از 2500 شرکت کنندگان در هر نقطه این سال است. از 20 مه تگزاس ضبط کرده 49,912 موارد COVID-19 با 1,369 مرگ و میر.

“بزرگ رویدادهای اولین چیزی که ما خاموش و در حال رفتن به آخرین چیزی که ما در حال رفتن به نوبه خود در از آنجا که خطر افشای بسیاری از مردم به یک دیگر به خصوص افراد همان خانواده” Escott گفت: در هر آستین آمریکا دولتمرد.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: 10 مهم ترین Texas Longhorns در سال 2020

در هنگام اضافه کردن در tailgaters و کسانی که تنها قبل از حضور در بازی فعالیت هایی مانند Bevo بلوار. و Longhorn محدوده شهر تگزاس صفحه اصلی بازی های فوتبال قرعه کشی در بیش از 100 ، 000 نفر شش بار در سال است.

مدیر دو و میدانی کریس Del Conte است نه اظهار نظر در شهرستان نظرات و افکار امروز اما Del Conte است صبورانه خوش بینانه صحبت از اعتقاد خود را وجود خواهد داشت یک فصل فوتبال. به عنوان یک نهاد دولتی تگزاس سقوط نمی کند در زیر شهر/شهرستان حوزه قضایی اما Longhorns در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک در ادامه گفتگو با پردیس رهبری و توسعه احتمالات و برنامه ریزی برای فرصت های زیادی را در طول این همیشه در حال تغییر با زمان.

همانطور که در حال حاضر تگزاس مقامات برنامه ریزی برای حرکت به جلو با فصل به عنوان برنامه ریزی شده. این Longhorns’ فصل – و-درب بازکن برای سپتامبر. 5 برابر جنوب فلوریدا.

اما حتی است که تاریخ شروع به نظر می رسد مشروط بر برنامه های در حال مجاز به بازگشت به دانشگاه برای عمل و قدرت و مطبوع در اواسط ماه جولای با توجه به بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby. تگزاس دانشگاه بسته شده است به همه دانش آموزان از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر ما نمی ما به دنبال در احتمالا به تاخیر نجومی کمی, اما آن را خیلی زود به می دانم که اگر ما در حال رفتن به قادر به ایجاد آن و یا نه” Bowlsby ESPN گفت:.

شده است وجود دارد برخی از پیشرفت های مثبت در این اواخر ، NCAA Division I شورای اسلامی در روز چهارشنبه رای به تصویب داوطلبانه فعالیت های ورزشی در فوتبال, بسکتبال مردان و زنان بسکتبال از ژوئن 1 تا 30 ژوئن.

دانشگاه تگزاس نیز تاسیس شش گروه های کاری برای کمک به برنامه ریزی برای آینده ترم پاییز. مدرسه کار دست در دست با بزرگ 12 در راه حل های بالقوه.

در هر مدرسه وب سایت: “به عنوان دانشگاه در پاسخ به COVID-19 بحران هدف ما این است که برای بازگشایی چهل هکتار در ترم پاییز به احتمال زیاد با برخی از دوره های آموزشی و فعالیت های برگزار شده در فرد و دیگران حاضر به عنوان دیکته نگرانی های ایمنی و بهداشت. ما انتظار برای اعلام این طرح تا پایان ماه ژوئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>