که سابق هوستون دبیرستان ستاره خواهد شد در پیش نویس NFL

منتشر شده

اولین روز از پیش نویس NFL خواهد بود یک مناسبت مهم برای سابق هوستون دبیرستان ستاره فوتبال.

حداقل چهار و به عنوان بسیاری از شش بازیکن که در هوستون باید با شنیدن نام خود را به نام در دور اول پیش نویس NFL در آوریل 23.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: هر دو جان مکلین و Aaron Wilson پنج سابق هوستون دبیرستان ستاره رفتن در دور اول. خود را ببینید, آخرین mock draft اینجا

سابق, North Shore, دبیرستان لبه حمله کننده K’Lavon Chaisson (LSU) و پرورش دبیرستان گیرنده CeeDee بره (اوکلاهما) هر دو انتظار می رود که در نیمه بالای دور اول.

سابق الکینز (آرکانزاس) هم تیمی های دبیرستان – Oklahoma linebacker Kenneth موری و TCU دفاعی مقابله با راس Blacklock – هر دو انتظار می رود در 20s.

AARON WILSON در تگزاس ورزشی ملت ایران: سابق الکینز (آرکانزاس) ستاره کنت موری به نظر می رسد مانند آماده NFL linebacker

وستفیلد دبیرستان فارغ التحصیل جاش جونز که در دانشگاه هوستون است که به عنوان پنجم-بهترین مقابله با توهین آمیز در پیش نویس آن نیز باید کسب او در دور اول انتخاب است.

اعطای Delpit که برنده مسابقات قهرمانی ملی در LSU, بازی های برگزار شده ایمنی در Lamar دبیرستان قبل از انتقال به IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا., برای ارشد نجومی و او نیز مرزی در دور اول انتخاب کنید.

مرور از طریق عکس بالا برای یک نگاه همه سابق هوستون بالا مدرسه فوتبال ستاره انتظار می رود برداشت می شود در سال جاری پیش نویس NFL.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>