از کجا Fauci? دکتر شرایطی است که متوجه شده در کاخ سفید coronavirus جلسه

واشنگتن – Dr. Anthony Fauci بسیار مورد احترام بیماری های عفونی, متخصص حضور نداشت روز دوشنبه جلسه و غیبت او نمی تواند دور بماند.

محل نگهداری او باید تبدیل به یک نقطه مورد علاقه پس از Fauci داد قابل ملاحظه ای پرده مصاحبه به مجله ساینس منتشر شده در پنج شنبه شب که او در آن بستری بودن در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از مسائل مختلف. و چون Fauci, است, برای بسیاری از آمریکایی ها ارائه شده اطمینان منطقی صوتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست زندگی خود را.

“حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد. او راه خود را می رود. او سبک خود” Fauci گفت: این علم در مصاحبه با مجله.

شاید قابل توجه ترین مثال: در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به اعتیاد به مواد مخدره درمان های بالقوه برای COVID-19, Fauci است tamped پایین انتظارات مستقیم به زبان ساده توضیحات.

اما Fauci نیز ناراحت کننده با تهمت را تکرار اشاره به این بیماری به عنوان “چینی ویروس” است که منتقدان گفته اند که یک بیگانه تلاش برای سرزنش نیروهای خارجی برای این بیماری همه گیر.

Fauci گفت که او تا کنون نشده استفاده می شود که مدت و هرگز.

هنگامی که روز دوشنبه در کنفرانس خبری شروع توییتر روشن با #WhereIsFauci برچسب و آن را طولانی نیست قبل از اینکه یک خبرنگار سوال پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به تازگی با Fauci و بیان نیست هر سوزش با او. Fauci مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از موسسه ملی بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Fauci بود که در نیروی کار جلسه در طول کنفرانس مطبوعاتی.

“او یک مرد خوب است. من مثل دکتر Fauci,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او در اینجا نیست زیرا ما نیست بحث در مورد” مسائل است که او بهترین است در خطاب به رئیس جمهور گفت:.

پرسید: اگر Fauci توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به کاهش برخی از سفر و اجتماعی فاصله محدودیت به عنوان یک راه برای احیای اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او را قبول ندارند.”

رئیس جمهور گفت که گوش دادن به Fauci مشاوره در آن ماده – همراه با دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>