کجا می توانم یک COVID-19 آنتی بادی آزمون است و قابل اعتماد ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

Coronavirus تست آنتی بادی در ایالات متحده شروع به سطح شیب دار تا به عنوان مقامات دولتی بحث در مورد زمانی که آنها می توانند بازگشایی جوامع و کارشناسان بهداشت و درمان بررسی نقاط.

از ساحل به ساحل اپیدیولوژی با استفاده از برخی از بسیاری از آنتی بادی آزمون است که وارد بازار شده برای تعیین چقدر COVID-19 گسترش یافته است.

اهمیت این آزمون را از دست داده در آمریکایی که خارش به بازگشت به کار دیدن عزیزان و پیدا کردن اگر آنها آلوده شده با این ویروس. بسیاری از سوالات در مورد که در آن برای پیدا کردن آنتی بادی آزمون ها چگونه کار می کنند و اگر آنها حتی می تواند قابل اعتماد باشد.

وجود ندارد آسان پاسخ. با کمی اطلاعات عمومی در مورد آزمون’ دقت کارشناسان سوال که آیا آنها را به مردم اطمینان کاذب نشان می دهد آنها نسبت به این بیماری است.

چه آنتی بادی آزمون ؟

آزمایش برای دیدن اگر افراد دارای آنتی بادی در خون خود نیست همان آزمایش برای دیدن اگر آنها مبتلا به کروناویروس که باعث COVID-19.

یک تست آنتی بادی می تواند تعیین اگر کسی مبتلا شده و بهبود در حالی که یک آزمون مولکولی – یک “PCR” آزمون که معمولا با استفاده از بینی یا گلو گرد و خاک – نشان می دهد که آیا فرد مبتلا به این ویروس در زمان آزمون گرفته شد.

آنتی بادی های بدن راه به خاطر سپردن چگونه آن را در پاسخ به عفونت به طوری که آنها می تواند حمله دوباره اگر در معرض همان پاتوژن. اگر یک فرد دارای آنتی بادی در خون این بدان معناست که او به سلول های ایمنی موجود برای مبارزه با ویروس است که باعث کاهش خطر ابتلا به بیمار است.

چگونه یک COVID-19 آنتی بادی کیت تست کار می کند ؟

این آزمایش خون برای COVID-19 دنبال آنتی بادی خاص به این کوروناویروس. کارکنان مراقبت های بهداشتی را یک نمونه از خون بیمار و منزوی کردن قطعات حاوی آنتی بادی به سرم. اگر کسی coronavirus آنتی بادی آنها خواهد بود در خون یافت می شود همراه با دیگر آنتی بادی است.

برخی از آزمایشات با استفاده از یک انگشت ساده خراش به منظور جلب یک نمونه خون که جمع آوری شده است با نازک نی و رسوب در یک کارتریج همراه با یک راه حل ویژه مایعات است که باعث یک واکنش است. ده دقیقه بعد تست وعده به شما بگوید که آیا شما تا به حال COVID-19.

مبین: تست آنتی بادی می تواند کلیدی برای بازگشایی این کشور است. در اینجا چگونه کار می کنند.

چرا آنتی بادی آزمایش مهم است

در نظریه آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری است. آنها همچنین می توانید تعیین کنید که چگونه به طور گسترده ای از آن گسترش یافته است و چه کشنده است.

گسترده آزمایش حتی بخشی از جمعیت در ماه های آینده می تواند به محققان یک حس چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده شده اند. آنها می تواند استفاده از آن برای پیش بینی که ممکن است سیستم ایمنی بدن اگر COVID-19 موارد سنبله دوباره این سقوط.

نظر: چرا coronavirus آزمایش پادتن نخواهد بود نوش دارو

آنتی بادی های مشابه coronaviruses می تواند در حال حاضر در بدن برای یک زن و شوهر از سال گفت: دکتر Liise-anne Pirofski استاد تحقیقات پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین. اما دانشمندان نمی دانم چه مدت پادتن جدید کروناویروس باقی می ماند در بدن و چقدر مورد نیاز است به سیستم ایمنی بدن.

تست آنتی بادی نیز مهم است چرا که مردم با آنتی بادی ممکن است واجد شرایط برای اهدای خون است که می تواند مورد استفاده برای تولید نقاهت پلاسما درمان تجربی برای افرادی که به طور جدی بیمار از COVID-19.

اما وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد آزمون های در حال حاضر در دسترس است.

هنگامی که آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود ،

غذا و دارو صادر کرده اضطراری با استفاده از مجوز فقط چهار آزمايشهاي طراحی و توسعه توسط Cellex, Chembio تشخیصی سیستم های ارتو تشخیص بالینی و کوه سینا آزمایشگاه. FDA گفت: این انتظار به اجازه بیشتر در هفته های آینده.

اورژانس با استفاده از مجوز اجازه می دهد تا تایید نشده محصولات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد در طول بحران بهداشت عمومی بدون بهره مندی از اعتبار تست است که به طور معمول می گیرد.

بیش از 100 آزمون آینده در بازار اما اکثریت قریب به اتفاق نشده است مجاز توسط FDA. در ماه مارس FDA اجازه شرکت به فروش آنتی بادی آزمایش اگر آنها انجام داخلی ارزیابی آزمون و اطلاع FDA. FDA نیست نقد و بررسی کسانی که آزمون آن را به عنوان به طور معمول در تلاش برای قرار دادن آنها را در استفاده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“حتی بیشتر وجود دارد نگرانی وجود دارد. آنها تا به حال حتی کمتر نظارتی کنترل,” دکتر گفت: گرگ لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی. “چگونه از تولید کنندگان در حال تست این ؟ آنها این عجله کردن قبل از موعد مقرر ؟ که اقتصادی انگیزه چیزی است که نیاز به نظارت نظارتی.”

تحت FDA به روز رسانی, سیاست, ده ها تن از جدید آنتی بادی آزمون به بازار عرضه شوند بدون اضطراری با استفاده از مجوز. بنابراین در حالی که آزمون در حال تبدیل شدن به در دسترس به آنها را دریافت نکرده اند بسیار موشکافی.

دکتر استفان هان که سر غذا و دارو گفت: در اوایل این هفته که آژانس او و دیگران در حال بررسی برخی از آنتی بادی آزمایش ارائه شده توسط تولید کنندگان.

وجود دارد COVID-19 تست آنتی بادی در نزدیکی من است ؟

بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما ممکن است دسترسی به آنتی بادی آزمایش. اکثر مردم نمی توانند رانندگی خود را به داروخانه های محلی آزمایشگاه یا بیمارستان و از آنها بخواهید برای یک آزمایش پادتن.

برخی از خصوصی labs در حال ارائه آنتی بادی آزمایش با یا بدون ارجاع به یک دکتر برای هزینه. این شامل آزمایشگاه مانند ARCpoint Labs در گرینویل کارولینای شمالی ($75) ملی یهودی سلامت در دنور, کلرادو ($94) و نوآورانه اکسپرس مراقبت در شیکاگو (250 دلار).

Wegmans آنتی بادی آزمایش: نیویورک ایالت تست

برخی از ایالت ها تعیین کرده اند تا آنتی بادی آزمایش سایت برای تعداد محدودی از مردم است. جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت به تازگی انجام یک ایالت نظرسنجی که آزمایش 3000 نفر در 20 فروشگاه مواد غذایی مختلف, پیدا کردن که 13.9% تست شده مثبت آنتی بادی است. که به معنی 2.7 میلیون نفر می توانستند این ویروس در حال حاضر.

این مطالعه نشان می دهد مرگ و میر در حدود 0.5 درصد از کسانی که آلوده به دلیل مورد 15,500 نیویورک فوت کرده اند از تایید COVID-19 موارد و با وجود حدود 19.5 میلیون نفر در دولت است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: نتایج یک شاخص مهم از گسترش ویروس هر چند مرگ و میر است که احتمالا بالاتر از نتایج حاصل نشان داد.

“این هنوز مقدماتی و هنگامی که ما می گویند وجود دارد 15,000 مرگ و میر تعداد کسانی که در حال رفتن به بالا” کومو گفت. “این تنها بستری شدن در بیمارستان یا خانه سالمندان مرگ و میر. آن را شامل نمی شود و به اصطلاح در خانه مرگ.”

اپیدمیولوژیک کارشناسان نمی دانم به اندازه کافی به کلی گویی در این مطالعه Pirofski گفت: در طول یک تلفنی به میزبانی بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

“ما نیاز به سرعت ما رول; این آزمون نشده اند در دسترس برای مدت طولانی است که” او گفت:. “این است که ما اول فرو رفتن به درک آنچه در آینده و عمیق تر شیرجه در حال آمدن است.”

صلیب سرخ تست آنتی بادی

صلیب سرخ پنج شنبه اعلام کرد آن است که به دنبال افرادی که به طور کامل بهبود از COVID-19 به ثبت نام برای اهدای پلاسما (که حاوی آنتی بادی) برای درمان زمان COVID-19 بيمار.

ایالات متحده بازدید 50,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس – فقط به عنوان بسیاری از ایالت ها اعلام کند قصد دارد به سهولت اجتماعی فاصله

خواهد منحنی ثابت نگه?: Coronavirus منحنی خم نسبت به بازگشایی در سخت ضربه شهرستانهای استان است.

اهدا کنندگان باید الزامات خاص برای کمک مالی از جمله داشتن قبل از تایید تشخیص COVID-19. Pirofski گفت: اهدا کننده باید مستندات مانند یک تست PCR مثبت یا رسمی انزوا و می توانید تا 28 روز پس از قطعنامه از نشانه های خود را.

این یک تست تشخیصی برای تعیین اگر شما تا به حال این ویروس در گذشته است.

چگونه قابل اعتماد هستند آنتی بادی آزمایش ؟

محققان مطرح کرده اند بسیاری از سوالات در مورد دقت و آنتی بادی یا سرولوژی تست.

“هیچ کس را به انجام آنچه که من اسمش را کامل سر-به-سر و مقايسه آن با اعتبار استاندارد طلا” لهستان گفت. “من در واقع تعجب است که برخی از این کیت می توان بالینی.”

لهستان گفت که او در مورد آزمون دادن مثبت کاذب.

“یکی از چیزهایی که من می ترسم از این است که مردم در حال رفتن به درایو از طریق آزمایش که (این) بیماری و در حال رفتن به می شود گفت که آنها در حال محافظت” از آنجا که این تست نشان می دهد آنها آنتی بادی است. “و آنها در حال رفتن به عمل و واکنش نشان می دهند با توجه به این که اطلاعات غلط. که یک مشکل است.”

اثبات نشده تست. نتایج نادرست. بهداشت عمومی آزمایشگاه نگرانی ‘داده های بد’ می تواند لکه دار کردن ما بازیابی از coronavirus بحران است.

برای مثال یک نتیجه مثبت می تواند به معنای یک تست تشخیص آنتی بادی های توسعه یافته از قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses نه COVID-19. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما با داشتن هر گونه متقاطع” به دیگر ویروس ها گفت: Kelly Wroblewski مدیر برای بیماری های عفونی در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

یک سوال کلیدی این است که این “ویژگی” یا غلط-مثبت رای دادن. برای مثال یک ویژگی میزان 98 درصد نشان می دهد یک تست خواهد گزارش فقط دو مثبت کاذب از 100.

اما بیوشیمی و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند غلط-مثبت رای دادن باید در نظر گرفته شود در رابطه با شیوع این ویروس در جامعه است. اگر تعداد کمی از مردم در واقع قرارداد این ویروس وجود خواهد داشت بیشتر مثبت کاذب. کسانی که مردم ممکن است فکر می کنم آنها ایمنی بدن زمانی که آنها نیست.

موضوع دیگری است که آزمایش مثبت برای حضور آنتی بادی معنا نیست که شما باید به اندازه کافی آنتی بادی ایمنی باشد. محققان نمی دانند که چگونه بسیاری از آنتی بادی امر مشورت ایمنی فرض آن را ندارد.

‘ما ماه شات: واکسن سازان برو جلو با اثبات نشده نامزدها برای دیدار با 2021 هدف – که کارشناسان می گویند ممکن است

“هنگامی که شما می گویند مثبت چه معنا است ؟ حد پایین تر از تشخیص? و یا یک سطح به اندازه کافی بالا است که شما می کند ؟ چیزی که آنها را بگو و آنها باید به این نتیجه معنی من می کند؟” لهستان گفت. “این یک مشکل بحث چون مردم جهش به ایده” آه من آنتی بادی بنابراین من امن است. اما برخی از این (آزمون) شانس یک تلنگر یک سکه. که ذاتا خطرناک است.”

بسیاری از موسسات بزرگتر از جمله کلینیک مایو در حال حاضر ایجاد خود آنتی بادی آزمون زیرا آنها یافت می شود دیگران به طور غیر قابل اعتماد لهستان گفت.

“علم نگه داشته است تا با آزمون” گفت: دکتر مریم هیدن استاد پزشکی داخلی و پاتولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه راش. “آزمون وجود دارد اما ما نیاز به انجام تحقیقات برای درک آنچه در این آزمون چیست.”

سوال در مورد FDA نظارت از آنتی بادی آزمون

ده ها تن از آزمایشات سرولوژی دریافت نکرده اند FDA اضطراری با استفاده از مجوز و برخی در حال دروغ بازاریابی خود را به عنوان پس از دریافت مجوز با توجه به FDA.

“آگاه باشید که نه همه به بازار عرضه آزمايشهاي شده توسط FDA ارزیابی” آژانس گفت: در نامه ای به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. “برخی از شرکت ها به دروغ ادعا می کنند که خود را سرولوژی در حال FDA تایید شده و یا مجاز یا به دروغ ادعا می کنند که این آزمایش می تواند تشخیص COVID-19.”

FDA گفت: این کار با موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری و عفونت در یک “اعتبار پروژه” برای کمک به شناسایی مهمترین سرولوژی.

روز جمعه یک خانه فرعی صادر یافته های اولیه از بررسی آنتی بادی آزمایش و نظارت دولت. آن گفت که کاخ سفید در واکنش به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده “در حال ناقص توسط وابستگی خود را به کروناویروس آنتی بادی آزمایش که در صورت بی پاسخ علمی به سوالات از ابزار و دقت است.”

یافته های فرستاده شده به دموکراتیک کارکنان از فرعی های اقتصادی و سیاست های مصرف کننده گفت: FDA نیست نقد و بررسی هر coronavirus سریع آنتی بادی کیت های آزمایش قبل از آنها در بازار رفت. نظارت شکاف “اجازه داده است تولید کنندگان به ادعای جعلی در مورد خود اثر” تفاهم نامه گفت.

چندین شرکت به نظر می رسد به نقض مقررات FDA ارائه در خانه بادي و آزمون در خارج از حوزه گواهی بالا و پیچیدگی labs.

هان نه ارائه پاسخ دقیق که در مورد خواسته تفاهم نامه در طول یک شب جمعه در کنفرانس خبری کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

است آنتی بادی آزمایش کلیدی برای بازگشایی اقتصاد ؟

اگر ما قادر به آزمایش افراد برای آنتی بادی نظریه می رود ما می توانیم بفهمیم که سیستم ایمنی بدن است و می تواند بازگشت به کار. و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای و اولین پاسخ ما می تواند به شکل که می توانید در محل کار باقی بماند.

اما سوال در مورد آنتی بادی آزمایش معنی ما نزدیک است که به بودن واقعیت است.

“کل مسکوب در اطراف این تست این است که از یک طرف آنها اهمیت مرکزی در بازگشایی و از سوی دیگر وجود دارد کامل گمنام,” لهستان گفت. در میان آنها: “تست دقیق است ؟ به چه معنی است ؟ چگونه ممکن است کسی محافظت می شود که دارای یک تست مثبت?

“این است که همه در حال استراحت بر روی یک بنیاد متزلزل” او گفت:.

اگر تست آنتی بادی نشان می دهد یک جامعه توسعه یافته “گله ایمنی” — که زمانی که بخش بزرگی از جمعیت می شود سیستم ایمنی بدن به یک بیماری یا ویروس مهار گسترش آن — سپس متحده ممکن است قادر به بلند کردن مستندات و بیشتر آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار برخی استدلال می کنند.

Tolbert G. Nyenswah ارشد دانشیار پژوهشی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت معتقد است دستیابی به “گله ایمنی” در آمریکا نیست واقع بینانه با توجه به این حجم از جمعیت و تعداد نسبتا کمی از افرادی که بهبود از coronavirus. وجود دارد حدود 330 میلیون نفر در ایالات متحده, و در مورد 885,000 مردم باید قرارداد coronavirus که از بعد از ظهر جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از انتقاد با تکیه بر “گله ایمنی” زیرا آنها بر این باورند آن را منفعل راه حل برای این بیماری همه گیر است که می تواند هزینه زندگی بیشتر و بیش از حد سیستم مراقبت های بهداشتی.

John C. ولش مدیر مشارکت & عملیات برای ماساچوست COVID پاسخ در همکاران در سلامت منجر به یک ایالت تماس با ردیابی تلاش و تجربه دست اول مبارزه با بیماری های عفونی مانند بیماری همه گیر ابولا در غرب آفریقا.

“به بحث در مورد گله ایمنی است sensationally توهین آمیز,” او گفت:. “گله ایمنی فرض شما درست با مردم در حال مرگ است.”

‘من می خواهم به می دانم که اگر من تا به حال آن را’

در شیکاگو نوآورانه اکسپرس مراقبت در سمت شمال ده ها تن از مردم تا به حال به انتظارنشسته بودند تا در ماشین و با پای پیاده توسط 9 صبح برای گرفتن یک آزمایش پادتن. آن 40 درجه و بسیاری از عینک کلاه و دستکش.

“من می خواهم به می دانم که اگر من تا به حال آن را چون من بیمار بود و از ماه نوامبر تا اواسط ماه ژانویه و پس از من بود کل خانواده گفت:” لینکلن پارک مقیم کهربا دیوید. “اگر آن را مانند بسیاری از ویروس ها اگر شما از آن دوباره آن را به عنوان بد نیست. که من فکر می روند. من نمی خواهد به عنوان نگران است. … اگر من می دانم که من آن را به حال, من در حال حاضر می دانید آنچه که من در برخورد با, بنابراین من می دانم که بچه های من پایان ندارد تا در ونتیلاتور.”

همکار لینکلن پارک مقیم ناتالی پترسون گفت که او تا به حال تجربه درد قفسه سینه و سرفه در آغاز ماه مارس.

“من امیدوار هستم که من در حال حاضر از آن و بهبود. قرار دادن ذهن من در سهولت. من شناخته شده اند که چگونه بدن من به آن واکنش نشان دادند – که من در حال حاضر آن را و آن را وحشتناک,” او گفت:.

پترسون گفت که او امیدوار است او سه تا از بچه ها در حال حاضر قرارداد این بیماری بیش از حد.

“جوانترین پسر من آسم بنابراین در این نقطه من از نوع امیدواریم که او قرار گرفت اما تا به حال هیچ واکنش,” او گفت:.

اسکوکی ساکن کن Rzepecki گفت که امیدوار به دریافت مدرک ایمنی بنابراین او می تواند سفر خود را نوه. “من آن را یک قدم تا آزمون. من می آیند و تست کنید و ببینید اگر که کمک می کند تا من به دیدن بچه ها,” او گفت:.

شیکاگو ساکن تونی Unruh گفت که او و دوست دخترش بیمار بودند در ماه فوریه در حالی که بازدید از کلرادو. آنها به دنبال این آزمون به طوری که آنها می تواند کمک پلاسما ،

بسیاری از مردم در صف برای گرفتن یک آزمایش پادتن آگاه بودند از عدم قطعیت. برای بسیاری یک برنامه به طور بالقوه ناقص جواب میده بهتر از هیچ چیز در تمام.

“من که آن را در اوایل و اگر این آزمون به پایان می رسد تا اینکه یک است که هر کس می خواهد بهتر است که من آن را هر چه زودتر به جای بعد” پترسون گفت.

درمانگاه شروع به ارائه آزمون های چهارشنبه. سیستم رزرو آنلاین بلافاصله پر شده است.

“در عرض یک روز ما رزرو شده تا May 31st,” دکتر گفت: Rahul Khare, موسس و مدیر عامل شرکت مراقبت های نوآورانه. “وب سایت سقوط کرد.”

کلینیک تکمیل 150 تست شنبه به دنبال یکی دیگر از 250 پنجشنبه Khare گفت.

مراقبت های نوآورانه در ابتدا گفت که با استفاده از یک آزمون توسط PerkinElmer و که آن را دریافت کرده بود FDA اضطراری با استفاده از مجوز.

زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز با اشاره FDA نداده مجاز است که آزمون, مراقبت های نوآورانه گفت: این امر به روز رسانی وب سایت خود را.

آزمایشگاه بعد گفت: آن را در واقع با استفاده از آزمون توسط آزمایشگاه ابوت. FDA داده نشده اورژانس با استفاده از مجوز برای یک تست آنتی بادی ساخته شده توسط ابوت.

بعد جمعه شرکت حذف هر گونه اشاره به آنچه آن را تست استفاده شد.

کمک: کوین مک کوی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama BüyüsüEvde Paketleme İşi