هنگامی که ما بازگشایی کشور ؟ تست آنتی بادی ممکن است کمک به مقامات تصمیم کارشناسان می گویند

به عنوان مقامات شروع به بحث در مورد زمانی که آنها می تواند اقامت در خانه سفارشات شرکت ها عجله برای توسعه coronavirus تست آنتی بادی است که می تواند کمک به آنها در تصمیم گیری در آن بدون خطر موج دوم از عفونت.

پیشرو در مبارزه با COVID-19 Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: صبح روز جمعه در سی ان ان است که آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که توسعه ایمنی به کروناویروس و می توانید با خیال راحت بازگشت به کار بدون گرفتن reinfected.

“همانطور که ما به نقطه حداقل با توجه به باز شدن این کشور آن را به عنوان آن بسیار مهم است به درک و فهم چقدر این ویروس نفوذ در این جامعه” او گفت:.

چگونه خواهد آنتی بادی آزمایش عامل به تصمیم گیری برای بلند اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و چگونه قابل اعتماد هستند کسانی که در آزمون ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تست آنتی بادی.

چه آنتی بادی آزمون ؟

آزمایش برای دیدن اگر افراد دارای آنتی بادی در خون خود نیست همان آزمایش برای دیدن اگر آنها آلوده شده اند با کروناویروس که باعث COVID-19.

در این تست آنتی بادی می تواند تعیین اگر کسی قبلا آلوده و بهبود در حالی که آزمون مولکولی نشان می دهد که آیا فرد مبتلا به این ویروس در زمان آزمون گرفته شد.

آنتی بادی های بدن راه به خاطر سپردن چگونه آن را در پاسخ به عفونت پس از آن می تواند حمله دوباره اگر در معرض همان پاتوژن. اگر یک فرد دارای آنتی بادی در خون خود این بدان معناست که او به سلول های ایمنی موجود برای مبارزه با ویروس است که باعث کاهش خطر عفونت مجدد.

آنتی بادی آزمایش به دنبال دو آنتی بادی در خون ایمونوگلوبولین M (IgM) و ایمونوگلوبولین G (IgG). پادتن IgM اولین خط دفاع ظاهر می شود در عرض چند روز از عفونت است. آنتی بادی های IgG آمده بعد از آن که بدن پاک کردن عفونت است.

IgM و IgG و آنتی بادی های مبارزه با انواع عفونت ها. این آزمایش خون برای COVID-19 دنبال یک پروتئین خاص به این coronavirus که نشان می دهد که آیا بدن تولید آنتی بادی به آن و نه به عنوان مثال آنفولانزای فصلی.

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد و متخصص در مداخلات بهداشت عمومی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه در پنج شنبه که بخش قابل توجهی از جمعیت باید ایمنی بدن به coronavirus قبل از اجتماعی فاصله محدودیت می تواند برداشته شود. گسترده تست آنتی بادی می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم انجام این آنتی بادی است.

چرا آنتی بادی آزمایش مهم است

آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری, اما آن را نیز می توانید تعیین کنید که چگونه به طور گسترده ای از آن گسترش یافته است و چه کشنده است.

دکتر Neeraj Sood, استاد و معاون رئیس تحقیقات و دانشکده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی سل قیمت دانشکده سیاست عمومی است که منجر به یک مطالعه در رابطه با لس آنجلس وزارت بهداشت با استفاده از آنتی بادی آزمون برای پاسخ به این سوال.

شده اند وجود دارد 223 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در شهرستان, با توجه به وزارت بهداشت. اگر بر اساس آنتی بادی مطالعه محققان مشخص است که حدود 2500 نفر آلوده شده است, آن می تواند به عنوان یک بیماری کشنده. اما اگر بیش از 2 میلیون نفر آلوده شده است, آن را نمی خواهد در نظر گرفته شود که خطرناک است.

“اگر ما پیدا کردن COVID بسیار کمتر کشنده از آنفولانزا ما می تواند باز کردن اقتصاد است. شما لازم نیست به آمار گله ایمنی برای باز کردن آن است.” Sood گفت. “اما اگر شما پیدا کردن که COVID 10 برابر مرگبارتر از آنفولانزا و سپس شما را به نگه داشتن آن بسته شده است.”

هنگامی که محرک چک میاد؟: پول می تواند رول به آمریکایی ها هفته آینده

تست آنتی بادی با ترکیب مولکولی coronavirus آزمون می توانید تعیین اگر یک فرد مصون است و می تواند این بیماری را منتقل کنند, او گفت:. این بسیار مهم است که در تصمیم گیری است که می تواند بازگشت به کار.

کسانی که سیستم ایمنی هستند و نمی توانید انتقال این بیماری را می توان در خط مقدم این بیماری همه گیر نگه داشتن زندگی روزانه شناور در فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان و دیگر ضروری کسب و کار Sood گفت.

آنتی بادی آزمایش همچنین می توانید شناسایی افرادی که تا به حال COVID-19 اما نمی هر گونه علائم — یک گروه که ممکن است بسیار بزرگتر از ما می دانیم.

“وجود دارد برخی از اطلاعات وجود دارد که 15 درصد به 16 درصد از کودکان و نوجوانان تا به حال بدون علامت عفونت. آنها می تواند راز پخش. اما بدون آزمایش نمی دانیم گفت:” علامت گذاری Slifka استاد ویروسی ایمونولوژی در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند اورگان است.

انجام گسترده آزمایش حتی بخشی از جمعیت در ماه های آینده نیز می تواند به محققان حس چقدر از جمعیت ایالات متحده آلوده شد این سال است. آنها می تواند استفاده از آن برای پیش بینی که ممکن است سیستم ایمنی بدن اگر ویروس می آید دوباره در پاییز امسال گفت: Slifka.

به دنبال Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب?: COVID-19 محو مواد ضد عفونی کننده, اما اینجا این است که شما می توانید خرید دوباره

‘جهان در حال رفتن به جهنم’: Coronavirus می تواند کشنده برای افرادی که دوره نقاهت بعد از اعتیاد

ایمنی نسبت به ویروس ها می توانند از آخرین ماه برای یک عمر. ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت انتظار است که ابتلا به کروناویروس یک بار به احتمال زیاد به کسی “بسیار محکم برای حفاظت از یک سال است.” اما او هشدار داد پیش بینی برای یک تازه ظهور ویروس دشوار.

“ما نمی دانیم که این کروناویروس جدید به عنوان خوانده شده کتاب درسی است و می داند آنچه در آن قرار است به انجام,” او گفت:.

هنگامی که آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود ،

در نمایش امروز پنجشنبه Fauci گفت: تعداد زیادی از آنتی بادی آزمایش باید در دسترس خواهد بود در عرض چند روز یا چند هفته با توجه به شرکت های در حال توسعه آنها است.

دکتر Elitza Theel مدیر بیماری های عفونی سرولوژی آزمایشگاه در کلینیک مایو گفت: آزمایشگاه ها در سراسر کشور کار کرده اند به اعتبار و انتخاب آنتی بادی آزمایش.

او انتظار دارد که آنها خواهد شد به طور گسترده ای در دسترس در حدود یک تا سه هفته است.

Cellex Inc. تحقیقات مثلث پارک در کارولینای شمالی برای اولین بار بود شرکت برای دریافت اضطراری با استفاده از مجوز تست آن توسط سازمان غذا و دارو هفته گذشته است.

چگونه قابل اعتماد هستند این آزمون ؟

بیش از 50 تجاری تولید کنندگان به دنبال تایید FDA برای آنتی بادی آزمون Theel گفت.

اما دکتر Raed Dweik رئیس تنفسی موسسه در کلینیک کلیولند گفت: برخی از آزمون های او دیده می شود دقیق نیست به اندازه کافی برای تعیین اگر کسی واقعا ایمنی بدن به کوروناویروس.

دلیل این است که آنتی بادی برای کروناویروس که باعث COVID-19 نگاه بسیار شبیه به آنتی بادی است که پاسخ به coronaviruses است که باعث بیماری های دیگر مانند سرماخوردگی.

آزمون می تواند به اشتباه شناسایی آنتی بادی به عنوان برای کروناویروس که باعث COVID-19 تولید مثبت کاذب. Dweik گفت: آن را به زمان بیشتری برای توسعه یک آزمون است که می تواند با دقت تشخیص حق آنتی بادی است.

“از زمان روی حیله و تزویر است,” او گفت:. “در حال توسعه این تست شده است و مملو از مشکلات است.”

علاوه بر این دانشمندان نمی دانم زیادی در مورد محافظ ارزش coronavirus آنتی بادی دکتر گفت: Carlos del Rio, یک بیماری عفونی متخصص و اجرایی مرتبط دین در دانشگاه اموری. این آزمون برای شناسایی HIV برای مثال در یک آزمایش پادتن. “پس از آن آنتی بادی لزوما به معنای ایمنی,” او گفت:.

چند coronavirus آنتی بادی آزمایش اند بررسی شده است برای تعیین بالينی خود دقت Theel گفت. بدون آزمون 100 درصد دقیق, او گفت:, و آن را به آزمایشگاه های بالینی به تصمیم می گیرید که آنهایی که بهترین را برای بیماران خود را.

“این یکی از بزرگترین نگرانی ها در حال حاضر به دلیل وجود دارد بسیاری از آزمون وجود دارد و ما نمی دانیم که چگونه اکثریت قریب به اتفاق آنها کار می کنند,” او گفت:.

کمک: Letitia استین و الیزابت Weise, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>