هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت ؟ متخصص می گوید ما تست شده است بیش از حد پشت به دانستن در انتظار موج دوم از موارد

در حالی که چین برداشته شده بیش از دو ماه coronavirus مستند در شهر ووهان تست است که هنوز هم بیش از حد پشت برای اطمینان می دانم زمانی که محدودیت ها باید برداشته شود در ایالات متحده اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه در چهارشنبه.

حتی زمانی که مقامات آرامش اجتماعی فاصله اقدامات – اجازه می دهد دانش آموزان به مدرسه بازگشت و کارگران به شغل خود را – ایالات متحده آمریکا ممکن است دیدن یک موج دوم از موارد, او گفت:.

“اگر ما استراحت محدودیت وجود دارد هر دلیلی برای انتظار ظهور مجدد موارد و ما در همان مشکل” Lipsitch گفت.

Lipsitch یک کارشناس در مداخلات بهداشت عمومی گفت: هیئت تحریریه او معتقد است بخش بزرگی از جمعیت باید ایمنی بدن به ویروس یا از طریق عفونت یا واکسیناسیون قبل از کشور می شد.

تنها سه ایالت نیویورک – New York, لوئیزیانا و واشنگتن – همسان اند یا بیش از حد تست میزان کره جنوبی که روش تست کارشناسان نگه دارید تا به عنوان یک مدل برای جهان است. کشور انجام شده است 431,734 آزمون با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حدود 1 از هر 119 نفر است.

در آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز: که هنوز هم کافی نیست.

در مقایسه معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته گفت که بیش از 1.2 میلیون نفر آزمون داده شده است که بدان معنی است که حدود 1 در هر 273 نفر مورد آزمایش قرار داده است که جمعیت ایالات متحده در حدود 327 میلیون دلار است.

اما Lipsitch مظنون تست شماره ها تنها بخشی از موارد واقعی در آمریکا

ناهموار تست نرخ در میان کشورهای اتحاد چپ پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای بدون تصویر روشن از چقدر coronavirus در حال گسترش است: برخی از ایالات آمریکا نیست و به طور مداوم گزارش نتایج منفی, U. s. غذا و داروی آمریکا بود آهسته به تصویب بخش خصوصی تست. عدم وجود ظرفیت محدود تست.

آینده این کشور استوار است در توانایی خود را به آزمون و ایمنی نسبت به ویروس یا از طریق عفونت یا واکسیناسیون Lipsitch گفت که می تواند تا یک سال و به منظور توسعه و توزیع می شود.

در اوایل این ماه FDA مجاز این آزمون برای اولین بار برای coronavirus است که با اندازه گیری آنتی بادی در خون است. این آزمون می تواند به شناسایی افرادی که از بهبود COVID-19 کلید برای دانستن این که ایمنی بدن و برای توسعه یک واکسن.

با این حال یک مطالعه در چین نشان می دهد که بیمارانی که بهبود یافتن از COVID-19 ممکن است در معرض خطر بالاتری از عفونت مجدد از کارشناسان قبلا مشکوک. پس از تجزیه و تحلیل نمونه خون از 175 بيمار ترخيص شده از شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز محققان از دانشگاه Fudan دریافتند که نزدیک به یک سوم تا به حال به طور غیر منتظره سطوح پایین آنتی بادی است.

Coronavirus تست: از تگزاس به نیویورک بسیار متفاوت COVID تست نرخ

در ضمن Lipsitch باور ندارد که هر کسی باید پاسخ اجتماعی فاصله اقدامات برداشته شود می تواند حداقل برای یک ماه دیگر یا دو. اگر چه او اذعان کرد که این تصمیم نیز تا حدودی اقتصادی و نه کاملا علمی او هشدار داد در مکان هایی که قبل از موعد مقرر بازگشایی ممکن است در نهایت “دیدن عواقب” از اقدامات خود را.

به عنوان ایالات متحده پیشی گرفته 400,000 موارد و 14,000 مرگ و میر در چهارشنبه Lipsitch به نام COVID-19 “یکی از بزرگ” – بزرگترین بیماری همه گیر است که جهان به خود دیده است از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918.

مطالعات اجتماعی نشان می دهد فاصله اقدامات کار کرده بود در برابر 1918 اپیدمی تا آنها با عجله برداشته توسط برخی از شهرستانها مانند دنور در اوایل جشن. به جای ادامه به “صاف منحنی” این شهرستانها را تجربه دوم سنبله در موارد.

“بسیاری از سردرگمی در کل استوار بر سوء تفاهم است که اگر شما کنترل این بیماری همه گیر و سپس شما انجام می شود” Lipsitch گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که.”

کمک: الیزابت Weise, مت وین و کوین Crowe, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>