زمانی که این وقایع در زمان اطلاع از Kenny Rogers

قبل از “قمار باز” راه قبل از “سلیمان در جریان” و قبل از اولین نسخه Kenny Rogers بود Jeff Davis تحصیلات تکمیلی حضور در کلاس درس در دانشگاه هوستون.

اما در مارس 17, 1958, the Chronicle به رسمیت شناخته شده است که راجرز بود ، که در آن نقطه او به ثمر رساند و یک ضربه با “دیوانه که احساس” در کارلتون برچسب. در آن روز نسخه (PDF), گزارشگر Howard Stentz گزارش داد که 19 ساله برنامه ریزی شده بود به انجام در دیک کلارک “آمریکا دستهء موسیقی.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: جزئیات بیشتر در مورد زندگی و میراث کشور افسانه و هوستون بومی Kenny Rogers

“گزارش که آمار لحن است که در حال حاضر شماره 2 بهترین فروشنده در این منطقه است. آن را انجام داده است landoffice کسب و کار در بخش های دیگر این کشور بیش از حد” Stentz گزارش شده است.

ماه پس از راجرز که روز شنبه در سن 81 امضا امضا در J. J. نیوبری را در Gulfgate. که تابستان راجرز را می توان یافت در اینجا بازی ملکه قلب ها سالن در 7400 جلوگیری از Fulton در نزدیکی Crosstimbers و رقص در مرکزی Y. M. C. A. سالن در لوئیزیانا.

بزرگتر مباحث خواهد آمد در نهایت.

J. R. گونزالس, نسل سوم Houstonian را پوشش می دهد تاریخ محلی با یک چشم به سمت مردم و اتفاقاتی که عمدتا فراموش شده است ، او را دنبال کنید از طریق بایو تاریخچه شهر در Facebook و Twitter. او را می توان در 713-362-6163 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>