زمانی که Astrodome میزبانی Michael Jordan, 1989, NBA All-Stars

منتشر شده

“آخرین رقص” – ESPN 10-بخش مستند Michael Jordan Chicago Bulls – نشان داد فیلم از اردن dunking در سال 1989 NBA همه ستاره بازی در Astrodome.

آن هوستون اول NBA همه ستاره بازی – شهر رفته به میزبان دو تویوتا در مرکز و شهرستان تنظیم یک لیگ حضور و غیاب ضبط زمانی که 44,735 طرفداران نشان داد تا برای حزب.

همچنین در CHRON.COM:: چگونه Hakeem Olajuwon و راکت به Michael Jordan را گاو متناسب با بیش از سال

طبق معمول اردن قابل توجه بود و او تنها در All-Star Game ظاهر در هوستون. او led شرق با 28 امتیاز اما در کنفرانس غرب برنده بازی 143-134 و یوتا کارل مالون که نیز تا به حال 28 امتیاز شد و نام بازی را MVP.

موشک’ Akeem Olajuwon آغاز شده و در مرکز غرب و گل 12 امتیاز و برداشت 7 ریباند.

جروم جزایر در تگزاس ورزشی ملت ایران: وحشی سناریو است که می توانست اردن و Hakeem تیمی در هوستون

این بازی Kareem Abdul-Jabbar را 19 و نهایی ظاهر در All-Star Game. جاست او به ثمر رساند نهایی سطل بازی با اختراع آسمان قلاب.

هوستون به دقت از دست رفته را شاهد یکی از با شکوه اردن در مقابل دومینیک ویلکینز با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقات. دو رفته بود سر به سر قبلی دو فصل اما هر دو نشسته 1989 رقابت برگزار شد در این نشست اجازه می دهد نیکز’ کنی واکر برای برنده شدن در این مسابقه ضرب و شتم از شهر پسر کلاید درکسلر در فینال.

این روزها NCAA به طور منظم میزبان نهایی چهار دست و پا در گنبد استادیوم و انتقال از استادیوم فوتبال به کاورنو NBA آرنا به نظر می رسد نسبتا بدون درز اما نه لزوما مورد بیش از 30 سال پیش. به عنوان شما می توانید از عکس های Astrodome چمن بود و هنوز هم قابل مشاهده در اطراف دادگاه و وجود دارد هیچ پرده برای مخفی کردن استفاده نشده کرسی در پس زمینه. ادامه ساخت و ساز که شامل پاره کردن Astrodome با شکوه انفجار رتبه بندی و جایگزینی آن با بیشتر عرشه فوقانی صندلی نیز قابل مشاهده بود در عکس.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در سال 1989 NBA همه ستاره بازی در هوستون Astrodome.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>