هنگامی که زندگی به شما می دهد گیاهان توسط fistful قرار داده و آنها را برای استفاده در سس و سالاد و نوشیدنی

منتشر شده

همانطور که من نوشتن این, من نشسته در ایوان خیره در گیاهان. ریحان و جعفری و آویشن و رزماری و گشنیز و پونه کوهی (بازگشت از یک سال وقفه!) در حال مودب و مهار و در حال حاضر. در یک قابلمه از خود حکیم بسیار زیادی آن را عملا یک درخت در این نقطه تهدید به گرفتن بیش از همه چیز. به زودی دیگران شروع به گرفتن و من قصد دارم به نیاز به استفاده از بسیاری از آنها عاجلانه.

نیاز به رایت از طریق یک تن از گیاهان یک معمای بسیاری از ما در صورت اینکه آیا ما در حال رشد خود ما و یا تا به حال برای خرید مجموعه ای برای یک دستور است که تنها کمی استفاده می شود. خوشبختانه سبزی خوشمزه و متنوع و نخست برای نگهداری طولانی مدت. در اینجا برخی از ایده ها برای استفاده از فضل.

  را از پستو و یا دیگر گیاهان دارویی-سنگین سس و چاشنی. پستو بارز ترین است بنابراین ما نیز ممکن است دریافت آن از راه اول است. ریحان حاکم در بالای لیست, اما, گشنیز, نعنا و زعفران و جعفری همه بازی منصفانه. نمی تواند محدود با تفکر شما باید یک تک گیاه پستو یا نه. ترکیب و مطابقت بر اساس منابع خود را و یا طعم و مزه. خوشبختانه, آن را بسیار آسان برای انطباق با پستو در پرواز مزه در بین شده در پردازنده مواد غذایی خود را.

گزینه های دیگر در بین طیف: آمریکای جنوبی chimichurri و ترشی. حتی یک استاندارد سرکه بریزید می تواند پانچ با گیاهان. هفته گذشته من با درخشان سبز و تازه سرکه بریزید و با استفاده از غوطه ور شدن من ماشین مخصوص مخلوط کردن به حمله رعد اسا با هم یک مشت ریحان با روغن زیتون و سرکه شراب سفید و کمی خردل دیژون.

  حفظ آنها را برای مدت طولانی. چیز خوب در مورد گیاهان است که شما لازم نیست که به استفاده از آنها در حال حاضر اگر شما نمی خواهید به. وجود دارد راه هایی برای چسبیدن به آنها را برای کولر بار جلوتر است. من که پستو انجماد فوق العاده خوب (من ترک کردن پنیر و به طور معمول با استفاده از گردو یا گردو به جای آن از آجیل کاج) بنابراین اگر تنها چیزی که شما انتخاب می کنید به انجام, شما خواهید بود بیش از خوشحال.

خشک کردن گیاهان است و احتمال دیگر. کراوات آنها را با هم در خوشه با ریسمان یا رشته و چسبیدن به آنها را در یک خشک نقطه با گردش هوا خوب است. شما می خواهید به آنها را بررسی کنید روزانه با توجه به “آشپزی با گیاهان دارویی” توسط سوزان Belsinger و کارولین Dille و شما می دانم زمانی که آنها آماده هستید اگر آنها صدای ترق و تروق و فرو ریختن هنگامی که مالش را بین انگشتان دست خود را. شما می توانید عصاره بیشتر رطوبت با خشک کردن آنها را بر روی یک ورق پخت در فر 200 درجه به مدت 3 تا 5 دقیقه. سپس شما می توانید آنها را ذخیره — کردن ساقه اما هنوز هم به عنوان کل برگ در پاک کردن شیشه با درب محکم.

  درمان آنها بیشتر شبیه به دیگر سبز. به عنوان نویسنده کتاب آشپزی مارتا Holmberg فصاحت توضیح داد: “مهم این است که به فکر می کنم از گیاهان است — به خصوص مناقصه آنهایی که — نه به عنوان لهجه مورد استفاده در صرف قاشق غذاخوری اما نه به عنوان بازیکنان ستاره در پرتاب توسط fistfuls و cupfuls. فکر می کنم آنها را به عنوان برگ سبزی و استفاده از آنها را به وفور و با رها کردن.”

دستور دهنده و مواد غذایی نویسنده علی Slagle به طور مشابه یک فن از استفاده از گیاهان به عنوان شما را از دیگر سبزی. در گیاهان و ساقه, سالاد, او باعث می شود مطمئن شوید که به استفاده از به عنوان بسیاری از گشنیز و جعفری یا شوید به عنوان او می تواند. برگ ها درمان می شوند درست مثل بچه سالاد در مخلوط. ساقه حال خرد شده برای خوش طعم ترد علاوه بر این که Slagle می گوید شما می توانید در مورد فکر می کنم به عنوان شما می کرفس. قطعا سالاد, اما همچنین فکر می کنم در مورد که در آن دیگری گیاه ساقه می تواند در خدمت همان هدف مانند تخم مرغ یا مرغ و سالاد.

  شیب آنها. گیاهان را می توان مورد استفاده برای عطر و طعم انواع مایعات برای لذت بردن از در حال حاضر و یا بعد. یکی از ساده ترین چای گیاهی است (یا گندم پوست کنده) آیا شما تصمیم به شیب تازه یا خشک شده گیاهان. به عنوان با بسیاری از ایده های دیگر در اینجا احساس رایگان به ترکیب و مطابقت به آمده تا با سفارشی خود را ترکیب.

یکی دیگر از گزینه این است که به عطری با شربت ساده استاندارد 1 به 1 مخلوط شکر و آب.

البته همیشه وجود دارد بستنی است. تند سبزی تازه در خود و سرد یا خنک و بستنی و پایه. نعناع به طور طبیعی می رود با تکه های شکلات یا کک و مک, هر چند شما می توانید گسترش افق دید خود را به فکر می کنم در مورد جفت شدن آویشن با لیمو و/یا عسل و ریحان با زغال اخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>