هنگامی که شما در حال گرفتن خود محرک پول ؟ در اینجا یک راه جدید برای پیدا کردن

به آرامی اما مطمئنا مالیات دهندگان در حال گفتن دوستان خود را و بله ارسال اخبار در رسانه های اجتماعی که آنها در حال حاضر در حال دیدن محرک نقدی وارد حساب های بانکی خود را.

و خدمات درآمد داخلی انتظار می رود که به شما ابزار آنلاین به محض این که روز شنبه برای دریافت بهتر راهنمایی در زمانی که شما خود را ببینید اقتصادی پرداخت از طریق IRS.gov/eip. IRS گفت: این ابزار به شما اجازه رفتن آنلاین برای بررسی وضعیت پرداخت از جمله تاریخ برنامه ریزی شده برای سپرده شود و یا از طریق پست.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز شنبه وزارت خزانه داری است که جلوتر از برنامه در گرفتن پول و انتظار دارد که بیش از 80 میلیون نفر را از دریافت پول محرک توسط چهار شنبه.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

وزارت خزانه داری انتظار دارد که یک “اکثریت بزرگ آمریکایی واجد شرایط دریافت خواهد کرد تاثیر اقتصادی پرداخت طی دو هفته آینده.”

اگر شما نمی دیدن پول در حساب بانکی خود را در آن Mnuchin گفت: شما می توانید به IRS.gov برای دیدن “من پرداخت.” اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و دریافت نمی کنند یک محرک پرداخت او گفت: مطمئن شوید که اظهارنامه مالیاتی خود را به اطلاعات در دسترس برای استفاده در “دریافت و پرداخت” ابزار اواخر این هفته.

هدف این است که برای ارائه به عنوان پول زیادی از طریق واریز مستقیم به عنوان ممکن است و اجتناب از پستی کاغذ چک در طول بیماری همه گیر. “ما می خواهیم به انجام به عنوان بسیاری از این صورت الکترونیکی به عنوان ما می توانیم” Mnuchin روز دوشنبه گفت:.

برخی از مصرف کنندگان خال خال اولین مستقيم سپرده در اوایل روز شنبه; دیگران شروع به دیدن اطلاعات بیشتر از شنبه. IRS حتی توییتی شنبه شب که آژانس واریز اولین تاثیر اقتصادی پرداخت به حساب های بانکی در روز شنبه.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را” IRS گفت: از طریق آن صدای جیر جیر. “ادامه خواهیم داد صدور آنها را به همان سرعتی که ما می توانیم.”

برخی از مردم در میشیگان که بررسی حساب های بانکی خود را آنلاین در چند روز گذشته کشف که 1200 دلار یا بیشتر در دسترس خواهد بود در حساب های بانکی خود را به عنوان از آوریل 15.

چه عجیب و غریب: جمله بندی استفاده می شود این است که “IRS Treas 310” بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن کلماتی مانند “محرک چک” یا “بازیابی تخفیف” یا “تاثیر اقتصادی پرداخت” در بیانیه بانک خود.

به یاد داشته باشید برای جلوگیری از کلاهبرداری. IRS است که نمی خواهیم شما را به مطمئن شوید که شما را بررسی کنید و سپس تقاضای خود را به اطلاعات حساب بانکی از طریق تلفن. شما خواسته به پرداخت هر گونه هزینه برای پول محرک است.

شما می خواهم که پول به طور خودکار به حساب سپرده اگر شما در حال حاضر با توجه به IRS واریز مستقیم اطلاعات برای بازپرداخت مالیات زمانی که شما ثبت 2018 یا 2019 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت.

و شما می خواهم که پول به طور خودکار اگر شما دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی یا از کار افتادگی تامین اجتماعی از مزایای بیمه و یا دریافت راه آهن مزایای بازنشستگی از طریق واریز مستقیم.

مالیات دهندگان همچنان به کشت و سوالات مربوط به پول محرک است که منتشر شده در امواج. در اینجا نگاهی به برخی از پرسش و پاسخ:

سوال: وقتی که من محرک پول ؟

پاسخ: زمانی که شما در واقع پول خود را می تواند متفاوت باشد. گروه اول شامل افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به IRS برای پرداخت مستقیم از بازپرداخت مالیات در سال 2018 یا 2019 مالیاتی.

علاوه بر امنیت اجتماعی ذینفع که ثبت اظهارنامه مالیاتی فدرال که شامل پرداخت مستقیم اطلاعات خواهد بود بخشی از آن ،

موج دوم از پول می تواند آمار حساب های بانکی به عنوان اوایل به عنوان در این هفته از آوریل 20 برای یک گروه از مردم که برای دریافت مزایای تامین اجتماعی از طریق واریز مستقیم, اما نمی توانید به پول به اندازه کافی به نیاز به فایل فدرال مالیات بر درآمد بازگشت در سال 2018 یا 2019. ترین در این گروه نمی خواهد نیاز به هر فایل اضافی فرم برای دریافت این پول است.

س: چه کسی می شود یک چک به جای پرداخت مستقیم? هنگامی که انجام چک کنید فرستاده ؟

یک: متاسفانه برخی از افراد نیاز به صبر کردن برای دریافت چک اگر IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات است. دور اول چک انتظار می رود در اواخر ماه آوریل و یا احتمالا هفته اول در ماه مه.

اول چک مقاله در حال انتظار برای رفتن به خانواده هایی که دارای کمترین درآمد را احتمالا کسانی که کمتر از 10000 $در یک سال, اما لازم نیست که پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل با IRS.

دیگر امواج چک بر اساس درآمد فرستاده خواهد شد در هفته. اما آن را می تواند چند ماه برای تمام چک به بیرون بروید.

بیشتر: هرگز فایل اظهارنامه مالیاتی? توجه داشته باشید: IRS است یک ابزار جدید برای دریافت پول محرک

بیشتر: 5 دلیل شما ممکن است خوشحال در مورد محرک چک

بیشتر: پرسش و پاسخ: زمانی که من محرک بررسی کنید ؟ که می شود یکی است ؟ آنچه در مورد مالیات برمی گرداند ؟

بیشتر: پرداخت وام مسکن خود را به طور رسمی در اواخر مارس 15: اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید

Q: چگونه من می دانم که زمانی که پول در حال آمدن است ؟

یک: بررسی حساب بانکی خود را. اما همچنین می دانم که IRS برنامه به ایمیل یک نامه در مورد تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از پرداخت پرداخت شده است. این نامه را با ارائه اطلاعات در مورد نحوه پرداخت ساخته شده و چگونه برای گزارش هر گونه عدم دریافت پرداخت. اگر مالیات دهندگان مطمئن نیستید آنها دریافت مشروع نامه نمایندگان خواستار مالیات دهندگان برای بازدید IRS.gov برای اولین بار برای محافظت در برابر کلاهبرداری از هنرمندان.

س: چقدر پول محرک را دریافت کنم ؟

یک: چه مقدار پول شما به شما بستگی دارد تنظیم درآمد ناخالص بر اساس اطلاعات خود را تا سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی.

Filers مالیاتی با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای افراد و به $150,000 برای ازدواج زوج های پر بازده مشترک دریافت خواهد کرد به طور کامل پرداخت.

حداکثر 1.200 $برای یک فرد بزرگسال — $2,400 برای یک زن و شوهر — و سپس شما می توانید $500 برای کودکان زیر سن 17.

مالیات دهندگان را یک فرصت برای آشتی دادن برخی از تفاوت های مربوط به محرک پرداخت زمانی که آنها فایل 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال 2021 پر کردن فصل.

“شما هر گونه پول اضافی با توجه به شما اما شما نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی را به عقب اگر شما پرداخت بیش از حد بالا بود” با توجه به جکی پرلمن اصلی مالیات تحلیلگر تحقیقات با H&R Block مالیاتی موسسه.

س: شما می توانید دریافت کمتر از 1200 دلار یا کمتر از $2,400?

A: بله. Filers با درآمد بالاتر از 75000 دلار به صورت تک آهنگ و یا 150.000 دلار برای زوج های متاهل پر کردن بازگشت مشترک می تواند دریافت یک پرداخت کاهش می یابد.

پرداخت مقدار کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از آستانه.

امکان پرداخت ناپدید تک filers با درآمد بیش از $99,000 و ازدواج زوج های پر بازده مشترک با درآمد بیش از $198,000 اگر آنها هیچ کودکانی که واجد شرایط هستند.

Q: آیا من نیاز به هر گونه اقدام به دریافت محرک پول ؟

یک: برخی از افراد کم درآمد انجام دهد نیاز به برخی از اطلاعات به دولت فدرال برای اولین بار آنلاین, به خصوص اگر شما به طور معمول انجام نمی اظهارنامه مالیاتی.

“اگر شما دریافت جانبازان پرداخت غرامت از کار افتادگی یک حقوق بازنشستگی یا مزایای بازماندگان از وزارت امور سربازان بازنشسته و یا سطح درآمد شما نیازی نیست که شما به فایل اظهارنامه مالیاتی, سپس شما نیاز به ارسال اطلاعات به IRS برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت” با توجه به IRS.

س: من می توانم محرک پول سپرده به حساب پی پال?

A: بله. پی پال اعلام کرد که مشتریان با پی پال و مسترکارت نقدی می توانید خود را دریافت محرک پرداخت به طور مستقیم به حساب پی پال خود را پس از چند مرحله ساده است.

س: من می توانم پول محرک به طور مستقیم سپرده بر روی یک کارت اعتباری?

یک: به احتمال زیاد بله. اگر شما لازم نیست که یک سنتی, حساب بانکی, گرفتن پول اعتباری حساب یک راه برای جلوگیری از انتظار در اطراف برای یک بررسی کنید.

مصرف کننده حمایت مالی اداره روز دوشنبه اعلام کرد که این اقدام نظارتی برای هموار کردن راه به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به دریافت همه گیر-امداد پرداخت از جمله تاثیر اقتصادی پرداخت مجاز در مراقبت عمل از طریق پیش پرداخت به حساب.

Q: آیا من محرک من چک کنید TurboTax کارت بدهی ؟

یک: مالیات دهندگان که با استفاده از TurboTax و راه اندازی دزدگیر مستقیم سپرده زمانی که آنها فایل نیز خود را دریافت محرک پرداخت مستقیم حساب سپرده جایی که آنها دریافت بازپرداخت مالیاتی خود با توجه به TurboTax.

“اگر شما تنظیم نشده تا مجاز حساب برای واریز مستقیم, شما دریافت مقاله بررسی کنید. بازپرداخت پیشرفت های در دسترس هستند در سراسر بیشترین مالیات دبستان ارائه دهندگان. برای مالیات دهندگان که تصمیم گرفتند به دریافت بازپرداخت پیشبرد کل مالیات دبستان صنعت است که انتظار راهنمایی از IRS در مورد چگونه آنها را به حرکت به جلو با توزیع محرک پرداخت” با توجه به TurboTax هفته گذشته است.

س: چگونه می توانم ثبت نام برای پرداخت مستقیم?

یک: نگران است که شما باید به صبر ماه و ماه برای دریافت یک محرک بررسی دلیل IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات ؟

بعد از این هفته شما باید قادر به انجام کاری درباره آن. IRS برنامه ای برای اعلام جزئیات بیشتر در مورد آن “دریافت و پرداخت” ابزار آنلاین.

با رفتن به “پرداخت” در IRS.gov واجد شرایط مردم قادر به IRS خود را پرداخت مستقیم اطلاعات حساب های بانکی خود را به طوری که آنها نمی نیاز به محافظت در صندوق پستی خود را در حال انتظار برای چک در ماه های آینده.

“این ویژگی در دسترس خواهد بود اگر تاثیر اقتصادی پرداخت شده است برنامه ریزی شده برای تحویل” IRS گفت: در بیانیه خود در مارس 10.

با توجه به وزارت خزانه داری مطبوعاتی روز دوشنبه “دریافت و پرداخت” برنامه رایگان “اجازه می دهد تا مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2018 یا 2019 اما ارائه اطلاعات بانکی خود را در بازگشت به ارسال مستقیم اطلاعات سپرده به طوری که آنها می توانید دریافت پرداخت بلافاصله, به عنوان مخالف به گرفتن از طریق پست چک که شروع خواهد شد در حال توزیع قبل از پایان ماه آوریل است.”

س: چگونه می توانم پیگیری من پرداخت ؟

یک: ما در حال انتظار برای دریافت کلمه در این است که در هفته بیش از حد. IRS “دریافت و پرداخت” ابزار همچنین شما را قادر به بررسی وضعیت اقتصادی خود را, تاثیر پرداخت. “من پرداخت” ارائه خواهد شد مردم با وضعیت پرداخت خود را از جمله تاریخ پرداخت خود را برنامه ریزی شده است به سپرده به حساب بانکی خود و یا از طریق پست به آنها با توجه به IRS.

تماس با سوزان Tompor در 313-222-8876 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @tompor. جزئیات بیشتر در کسب و کار و ثبت نام برای کسب و کار ما عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>