هنگامی که محرک چک آینده ؟ پول می تواند رول به آمریکایی ها هفته آینده

آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات متناقض در زمانی که آنها را دریافت محرک چک به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اما خبر خوب وجود دارد: چک خواهد شد و ضربه زدن به حساب های بانکی خود را به زودی.

موج اول 1200 $محرک پرداخت است که در مسیر پرداخت می شود در این هفته از آوریل 13 با توجه به لیزا گرین-Lewis, حسابدار خبره عمومی در TurboTax. دولت اولویت اول چند امواج پرداخت و در هفته های آینده نسبت به آمریکایی های کم درآمد و امنیت اجتماعی ذینفع گرین-لوئیس می گوید.

“پرداخت مستقیم سریعترین راه که مردم را به دریافت پول خود را” گرین-لوئیس می گوید. “سپس IRS کار خواهد کرد در صدور چک کاغذ.”

من باید برداشت پول از من 401(k)? مراقبت عمل اجازه می دهد تا بدون مجازات برداشت اما کارشناسان توصیه می کنند در برابر آن

Coronavirus امداد: مالکان صدمه دیده توسط COVID-19 تاخیر می توانید پرداخت وام مسکن اما برخی می گویند که آنها در حال اضطراب و اشتباه در مورد هزینه های واقعی

برخی از آمریکایی ها اشتباه گرفته بودند زیر گزارش های ضد و نقیضی از گوشه های مختلف دولت در هفته های اخیر. IRS گفت: در پایان ماه مارس محرک پرداخت خواهد شروع به در حال توزیع در عرض سه هفته.

مدت کوتاهی پس از آن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: در مارس 2 اولین محرک پرداخت خواهد رسید در برخی از مالیات دهندگان را به حساب از طریق پرداخت مستقیم در عرض دو هفته. سپس لری Kudlow ارشد اقتصادی و مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته که چک می تواند بیرون رفتن در این هفته یا بعد. دیگران گفته اند که آنها می تواند به عنوان اوایل مارس 9.

IRS نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چه کسی واجد شرایط?

حدود 80 درصد از آمریکایی ها هستند واجد شرایط برای دریافت یک محرک پرداخت با توجه به IRS. نقدی توزیع خواهد شد توسط آژانس بنابراین آمریکایی ها دریافت کرده اند که قبل از بازپرداخت مالیات از طریق واریز مستقیم را دریافت چک تخفیف سریع تر از کسانی که در انتظار بر روی کاغذ چک. IRS است که انتظار می رود برای شروع ارسال مقاله چک در آوریل 24.

اکثر بزرگسالان ایالات متحده با یک شماره امنیت اجتماعی دریافت پرداخت به عنوان طولانی به عنوان آنها ادعا به عنوان وابستگان توسط شخص دیگری. اگر شما لازم نیست که پرداخت مستقیم بررسی خواهد شد از طریق پست به آدرس در فایل.

اگر شما راه اندازی پرداخت مستقیم با IRS شما می توانید با ثبت نام از طریق پورتال های آنلاین آژانس انتظار دارد به زودی باز. اگر آدرس شما تغییر کرده است شما می توانید اطلاع IRS توسط پستی 8822 فرم تغییر آدرس و یا تماس IRS به گزارش آدرس جدید خود را. ممکن است زمان به فرایند تغییر آدرس فرم در چند هفته آینده پس از کارشناسان نشان می دهد تماس.

چگونه می توانم امداد پول ؟

اورژانس محرک چک می تواند تا حد 1.200 $در هر فرد $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک و 500 دلار به ازای هر فرزند وابسته.

درآمد مقدار برای پرداخت های ساخته شده در این سال ها بر اساس 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا 2018 اظهارنامه مالیاتی برای افرادی که واصل نشده خود را 2019 بازگشت نشده است.

کسانی که واجد شرایط برای امداد پرداخت لازم نیست برای انجام هر چیزی را به آن را دریافت کند و اگر آنها ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی با پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی آن پول واریز خواهد شد وجود دارد که IRS مسائل پرداخت.

فراموش تامین اجتماعی دریافت کنندگان نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی?

امنیت اجتماعی درآمد دریافت کنندگان نیازی به فایل بازگشت به خود محرک پرداخت. از آن خواهد شد بر اساس اطلاعات خود را از SSA-1099 تامین اجتماعی بهره مند بیانیه 2019 یا RRB-1099 تامین اجتماعی معادل بیانیه به نفع و سپرده توسط IRS.

آمریکایی های کم درآمد در تامین اجتماعی که فایل نیست بازگشت هنوز واجد شرایط می گوید: دینا Pyron خدمات مالی شریک و جهانی TaxChat رهبر در ارنست و یانگ. تا زمانی که آنها دریافت یک SSA-1099 فرم IRS می داند که در آن برای پیدا کردن آنها باید آدرس خود را و یا پرداخت آنها راه آنها دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی است.

اگر چه من به اندازه کافی درآمد به پرونده بازگشت ؟

وجود دارد به عنوان بسیاری از 10 میلیون آمریکایی که نیست نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی با توجه به TurboTax. در تلاش برای کمک به, مالیاتی-آمادگی شرکت نرم افزاری راه اندازی رایگان محرک ثبت محصول در همکاری با IRS است که اجازه خواهد داد که کسانی که مورد نیاز برای اظهارنامه مالیاتی ثبت نام با IRS خود را برای دریافت پول محرک است.

شما می توانید محاسبه چقدر شما باید با TurboTax را محرک ماشین حساب.

برای مطمئن شود, خانواده های کم درآمد بدون یک حساب بانکی به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید دیگر خود را برای پول محرک است. در حالی که تنها 6 درصد از مردم در ایالات متحده ندارد و یک حساب بانکی با توجه به داده ها از ایالات متحده سلامت مالی پالس کسانی که کمتر از 30.000 دلار در سال باید یک unbanked نرخ 17 درصد یا حدود 12 میلیون نفر است.

“یک بار دیگر بزرگترین بار خواهد بود شانه توسط آسیب پذیر ترین در میان ما زمانی که به جای آن ما باید به انجام همه چیز را به آنها پا,” جنیفر Tescher, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مالی شبکه بهداشت و درمان غیر انتفاعی قدرت در مصرف کننده سلامت مالی گفت: در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>