چه پشت سنبله در تگزاس COVID-19 بستری شدن در بیمارستان? یک دکتر توضیح می دهد.

هفته گذشته در تگزاس بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 صعود به تعداد بی سابقه ای از اقتصاد تگزاس بازگشایی on May 1st.

در جمعه, ژوئن 8th, دولت ثبت 1,935 بستری شدن در بیمارستان با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی. سهشنبه شاهد افزایش به 2,056 و چهار عدد گل رز به 2,153. سپس تگزاس گزارش یک رکورد 2,166 بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه.

  • جمعه, ژوئن 8th: 1,935
  • شنبه, ژوئن 9th: 2,056
  • یکشنبه, ژوئن 10th: 2,153
  • دوشنبه, ژوئن 11th: 2,008 فتح کرد گرفته شد
  • یکشنبه, ژوئن 12th: 2,166

این سوال باقی می ماند — چه چیزی در پشت این خروش و آنچه می تواند انجام شود برای پهن کردن COVID-19 منحنی است ؟

“ما تا به حال 30 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان گفت:” دکتر جیمز مک کارتی. “این ثابت سربازان ارتش در 10 روز گذشته.”

مک کارتی به عنوان پزشک ارشد اجرایی برای یادبود هرمان. او گفت: آنچه را در رانندگی افزایش است و نه غیر منتظره.

“این به احتمال زیاد این اثر از آنچه اتفاق افتاد بیش از آخر هفته روز یادبود” مک کارتی گفت. “مردم فقط از نوع ‘بیش از این و با توجه به اجتماعی فاصله. ما شاهد بسیاری از افرادی که به ام گفت: “من در انجام بخشی از من و من داده ام.'”

بزرگترین مشکل او گفته بود که بسیاری از مردم دیگر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای دفع ویروس.

“من نگران رفتارهای من را ببینید که در آن مردم در حال نادیده گرفتن آن است که در خارج وجود دارد” مک کارتی گفت. “COVID-19 است که هنوز هم وجود دارد. اجتماعی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز است. شما نیاز به محافظت از دوستان و خانواده خود را.”

یک چیز او هشدار در مورد این است که نادیده گرفتن COVID-19 گسترش و اقدامات احتیاطی می تواند تاثیر چشمگیری در بیمارستان ظرفیت.

“ما نیاز به حفاظت از بیمارستان ظرفیت های مهم بهداشت و درمان نیاز دارد” مک کارتی گفت. “چیزی که ما نمی خواهید برای دیدن است که در آن بیمارستان ظرفیت تیره و تار در راه که در آن بقیه بیماران نمی تواند مراقبت. مهم عمل جراحی هنوز هم نیاز به رفتن به.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>