آنچه صفر نرخ زیر 1% بازده اوراق قرضه معنی خود را وام مسکن وام دانشجویی و کارت های اعتباری

وجود یک پوشش نقره ای در اقتصادی اضطراب آمریکایی ها صورت: نرخ بهره در بی سابقه ای پایین و معیار بازده اوراق قرضه کاهش یافته است زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ, شرایط که به احتمال زیاد به کاهش هزینه های استقراض و حتی بیشتر بر روی همه چیز از وام مسکن به وام های دانشجویی.

فدرال رزرو کاهش هزینه های استقراض نزدیک به صفر یکشنبه در مواقع اضطراری حرکت برای مبارزه با شوک های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. در ضمن 10 ساله خزانه داری عملکرد کلیدی محک که تحت تاثیر هزینه های استقراض در خانه و وام خودرو, سقوط بیشتر به پایین تاریخی این ماه به عنوان ویروس سوخت نگرانی دامن زده ترس از رکود اقتصادی.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

اما کارشناسان می گویند وام گیرندگان در حال آماده کردن خود برای بهره مندی از ترکیبی از نرخ پایین تر و افت بازده اوراق قرضه در ماه های آینده.

وام مسکن

نرخ وام مسکن کاهش یافته است به تاریخی پایین به عنوان بازده اوراق قرضه کاهش یافته است, یک حرکت است که می تواند کمک به, برای اولین بار homebuyers و کسانی که به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری. هنگامی که عملکرد وزارت خزانه داری سقوط, بانک شارژ کاهش نرخ بهره برای وام های مسکن.

بانک فدرال کلیدی کوتاه مدت نرخ بر 30 سال وام مسکن و دیگر بلند مدت نرخ غیر مستقیم. متوسط نرخ ثابت برای 30 سال وام مسکن افزایش یافت به 3.36% در هفته گذشته کمی از پایین ترین سطح از 3.29% قبل هفته با توجه به فردی مک. که تقریبا یک درصد پایین تر از 4.31% یک سال پیش.

“این زمان به تشکیلات جدید بکار تجاری می گوید:” جولیا کارلسون, موسس و مدیر عامل آزادی مالی و مدیریت ثروت ،

وام های دانشجویی

افت بازده نیز می تواند بر نرخ بهره در وام های دانشجویی. برای آمریکایی ها که در حال رهبری به دانشگاه بعد از سقوط و وزن خود را کمک های مالی ارائه می دهد, این مهم است برای جدا کردن کمک هزینه تحصیلی از وام که پرداخت می شود کارشناسان احتیاط.

“هنگامی که شما را از وام دانشجویی فدرال نرخ بهره ثابت است برای زندگی می گوید:” رابرت Humann مدیر کل در معتبر آنلاین وام در بازار است. “اما بسیاری از خانواده ها درک نمی کنند که شما می خواهید متفاوت نرخ بهره در وام است که شما را هر سال شما در مدرسه است که می تواند آن را سخت برای دریافت یک دسته در چه پرداخت های ماهانه خود را و کل بازپرداخت هزینه ها خواهد بود.”

اگر عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و تمام راه را به صفر وام جدید به دانشجویان خواهد بود 2.05% دانشجویان تحصیلات تکمیلی خواهد پرداخت 3.6 درصد و نرخ پدر و مادر به همراه گراد و به علاوه وام خواهد بود 4.6 درصد به Humann.

در جمعه 10 ساله خزانه داری عملکرد مستقر در 0.946% پس از سقوط به عنوان کم به عنوان پایین ترین سطح خود از 0.318% در اوایل این ماه. به عنوان طولانی به عنوان آن باقی می ماند در زیر 2.48% در مارس 12 – در سال گذشته را معیار – نرخ وام دانشجویی فدرال گرفته شده برای 2020-21 سال تحصیلی را در تاریخ 1 ژوئیه Humann گفت.

کارت های اعتباری

دارندگان کارت اعتباری احتمالا نمی خواهد بلافاصله احساس تاثیر تغذیه در آخرین حرکت را به نرخ پایین به صفر برسد چرا که این نرخ کاهش تمایل به گذشت همراه در یک زن و شوهر از چرخه حسابداری, کارشناسان می گویند.

برای کسی که با 6000 $در بدهی کارت اعتباری پنج شنبه حرکت به تنهایی می تواند در نهایت صرفه جویی در آنها را کمی کمتر از 200 دلار در بهره با توجه به مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در CompareCards.

“در حالی که این قطعا خبر خوش برای کسانی که با بدهی کارت دیگر حرکت خواهد بود بسیار مفید برای کسانی که مبارزه با جریان نقدی در پی coronavirus” شولتز گفت. “شاید بهترین چیزی که بانک می تواند انجام دهد این است که اجازه می دهد cardholders به دست یک پرداخت یا دو طول این زمان بحران بدون ترس از هزینه های اعتباری آسیب و یا منافع حاصل. خواهد بود که واقعا یک معامله بزرگ است.”

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>